Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

noen   A story of a fighter of our human race
27 lutego 2011 12:07
a są jeszcze Lidle w Polsce ? U mnie w Toruniu był, ale chyba na netto się zmienił 🤔
są są, szkoda tylko że rzadko coś fajnego jest, w rozumieniu końskiego  😀

edit:literówka
Koń i jeździec z Polski 😉 wiec może może...
Ceny z kosmosu...
sądzę, że gdyby te rzeczy były dostępne w naszych Lidlach na pewno były by tańsze niż te z ogłoszenia. Tak mi się wydaje
Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2011 14:58
a są jeszcze Lidle w Polsce ? U mnie w Toruniu był, ale chyba na netto się zmienił 🤔


Co prawda noen tego nie przeczyta, ale Toruń posiada conajmniej 3 Lidle.

Mogliby coś rzucić, bo te 3 + 2 w moim rodzinnym mieście i już jest całkiem przyjemnie.

Netto też by mogło wrócić do swoich promocji...
ja mam super skrzynke ze szczotkami z netto. tylko, ze z dunskiego :/ ale szotki sa naprawde dobrej jakosci, mam je juz dlugo. i zestaw sensowny, bardzo duzo rzeczy w nim bylo a calosc ze skrzynka, w przeliczeniu na zlotowki wyszla leciutko ponad 100zl.
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_16993.htm
będzie niedługo- ciekawe czy do jazdy się nada
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 marca 2011 17:39
kotbury też się nad tym zastanawiam  😉 Wyglada całkiem fajnie na zdjęciu. W poniedziałek się przejadę do Lidla i obmacam. Ta fioletowa by mi pasowała do Anky hortensja  😀iabeł:
Może kogoś to zainteresuje - w lubelskim Carrefourze (na Witosa) sprzedają kalosze po 19,90 chyba, są podróby jeździeckich gumiaków - Harry Hall, Aigle i innych firm nie końskich, nie wiem niestety jak w innych miastach 🙂.
teraz w  Tchibo jest całkiem fajny dziurkacz do skóry ;]
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 marca 2011 18:54
Widział ktoś nową reklamę Lidla? Z pięknym fryzem?
Patrzę - reklama, koń, no PIĘKNA! Patrzę dalej - LIDL. No to super, w końcu coś końskiego a tu dup... Po co puszczają takie reklamy i koniarzy denerwują jak nic zarzucić nie chcą?  😤
Stronę wstecz była mowa o reklamie...
no ja z niecierpliwością zaczynam czekać aż gdziekolwiek zarzuca końskie rzeczy...
Livia   ...z innego świata
06 marca 2011 19:05
Maddie, to niestety nie był fryz 😉 Ale reklamę też widziałam niedawno 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 marca 2011 19:39
Podwójna wpadka  😁
Livia to przepraszam za pomyłkę. Widziałam na szybciucha, zobaczyłam duże czarne no to pierwsze co na myśl to fryz  😁
Livia   ...z innego świata
06 marca 2011 20:07
Maddie, nie martw się, też się nabrałam 😉 A potem zobaczyłam te chude nóżki  😁
byl ktos dzisiaj w Lidlu i macal te koszulki polo? warto kupic?
Byłam w Lidlu i koszulki Polo, akurat w tym, były tylko męskie...Kupiłam za to polar na zamek za 16,90🙂 przeceniony...i były jeszcze kamizelki ala jeździeckie, pikowane po 20 zł...ale mi jakoś nie pasowała;/
😅 wreszcie udało mi się dodzwonić do Lidla. odebrała bardzo miła pani, która powiedziała, że w najbliższej dwutygodniowej ofercie nie będzie sprzętu jeździeckiego (dalej w przyszłość wglądu nie ma), ale przyjęła ode mnie zgłoszenie, że jest zapotrzebowanie na taki asortyment. więc proponuję, żeby wszyscy zebrali się i dzwonili do Lidla, żeby dać jasny sygnał, że taki towar im zejdzie 🙂
no to szansa <jakaś> jest  😀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
09 marca 2011 15:04
Nie cieszcie się na zapas. Ile razy dzwonię, to ZAWSZE zapisują moje zgłoszenia a i tak to mają gdzieś  😁
Widział ktoś nową reklamę Lidla? Z pięknym fryzem?
Patrzę - reklama, koń, no PIĘKNA! Patrzę dalej - LIDL. No to super, w końcu coś końskiego a tu dup... Po co puszczają takie reklamy i koniarzy denerwują jak nic zarzucić nie chcą?  😤

to nie był fryz tylko andaluz z warszawskich łazienek!
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
09 marca 2011 15:14
ktosia już wiemy, że to nie był fryz 😉
Maddie, ale nie wiedzieliście że to był andaluz  😁
To kto następny dzwoni do lidla ? 😀iabeł: Zrobimy im re-voltowy napad na linię telefoniczną ! 😎
cieciorka   kocioł bałkański
09 marca 2011 20:37
MissTake, wow niesamowite, aż ciężko uwierzyć, że ktoś się do nich dodzwonił!
czy ktoś się wybiera niebawem do innegoi Decathlonu niż w Warszawie i mógłby mi sprawdzić czy są tam takie puśliska:
http://www.decathlon.com.pl/PL/pu-liska-gp-500-19772583/

potrzebuję pilnie pomocy w zakupie, jakoś się odwdzięczę  :kwiatek:
    😅 😅od dzisiaj:
czapraki
derki
kantar z uwiązem
w irlandzkim Lidlu😀
http://www.lidl.ie/ie/home.nsf/pages/c.o.20110317.index

już mam czapraczki i dereczke😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się