Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
28 lipca 2011 08:16
Nie wiecie może gdzie można dostać drewniane stojaki ?
Coś w tym stylu tylko, że składane :
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJhOz7V4YKJxy7DSvc7i4iZZK0ZAb-Js9hDFr4MsmxkXA8vtw5[/img]

Przydałby się taki stojak, np. na siodło. Słyszałam od koleżanek, że można takie znaleźć w Leroy Merlin (nie wiem jak to się pisze  :ke🙂 albo w innych "budowlanych". W Praktikerze nie ma i chciałam się zapytać czy w tym Leroy Merlin jest coś takiego, bo najbliżej do tego sklepu mam ponad 50km i nie wiem czy opłaca się jechać...
Ja widziałam w Obi.
governmenthorse, spytaj w markecie budowlanym o kobyłki drewniane. W każdym są, w Leroy też. po ok. 10-15zł
No to zakupiłam Lidlo-gumiaczki niebieskie:



tylko jaki problem w rozmiarach to szok, nie wiem czy to celowo, czy jak, ale głównie były 40 i 41, byłam w sumie w 2 LIDLach, w pierwszym była 1 para 38 - fioletowych, ale nie podobały mi się, w drugim, były 2 pary niebieskich 38, więc jedna padła moim łupem hehe są fajne, wygodne, elastyczne, skarpetka do tego i generalnie pasują, bo rozmiarówka jest dość duża. Ale będą na niepogodę 🙂
koniara79 dzisiaj kupiłaś? Czyli są od dzisiaj jeszcze raz w sprzedaży te kalosze?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lipca 2011 09:59
W części lidlów były wcześniej, w części są teraz, jakieś nieporozumienie.

Ja też mam niebieskie a kupiłam w zeszłym tygodniu. Trochę duże ale wsadzę grubą skarpetę i będą super 😍
W Warszawie są od dzisiaj. Nie wiem jak w innych miastach.... Też nabyłam niebieskie 😀 Aaaa i rozmiary sa jakieś gigantyczne, bo ja mam rozmiar - duże 41, a te kaloszki mam 40 i jeszcze mam trochę miejsca 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lipca 2011 11:44
Leo, ale ja kupiłam pod warszawą, to zależy od Lidla a nie od miasta 😉
A no widzisz.... Ja byłam w tygodniu w dwóch w Wawie i myślałam, że skoro w nich nie ma to nigdzie nie puścili wcześniej  🤦 No to powiem tak: Na Bródnie przy Rembielińskiej) są od dzisiaj 😉
deborah   koń by się uśmiał...
28 lipca 2011 12:00
tez kupiłam. czerwone 37 i błękitne 38 🙂

czerwone do bryczesów a niebieskie na grubą skarpetkę na grzyby 🙂
Tercet, dzisiaj rano, ale czy były w Rzeszowie od dzisiaj, czy od kilku dni, to nie wiem  😉
A ja wysłałam dziś tatę do Netto rano i co ? Okazuje się że z tymi skrzynkami to ściema- przysyłali 2 na cały sklep i o 7😲5 już ich nie było... 😀iabeł:
Obiecałam to dodaje 😀 coś takiego mam  🏇
Hah xD To we wszystkich Netto chyba tak było :P My pojechaliśmy na Żegrze w Poznaniu po 8 rano i  były tylko dwie. Jak mój tata się kapnął że one nie są źle zrobione, tylko chciał je złączyć bez dolnej pokrywy i przez to nie pasowały to poleciał mi do Kórnika kupić drugą (na zapas), a tam mu powiedzieli że przyszedł jakiś pan i wykupił.

A skrzynka jest bombowa. Duża, zarówno góra jak i dół ładnie zamykane (można je mieć razem lub osobno, obie są z rączkami), dobrze się ją prowadzi :P Ogromnie dziękuję za informacje bo śniła mi się od kilku lat taka skrzynka po nocach, a za taką cenę to już w ogóle  🏇 Chwała kobietce która dodała informacje o nich  🙇
ha- a ja jednak mam skrzynkę 😉
Kolega ze świdnicy poszedł w swoim mieście i kupił po południu 🙂
Jutro będę miała ją w pracy 🤣
Chestnutstalion-  chyba nawet ja 1 dałam inf o skrzynkach  😀 mam jakiś tydzień dobroci  dla ludzi  🤣
a najgorsze jest to że ja całkowicie o nich zapomniałam  😤 i pewnie nie mam już co iść do netto ...a tak się już na nią cieszyłam .
Nie wiecie może gdzie można dostać drewniane stojaki ?
Coś w tym stylu tylko, że składane :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJhOz7V4YKJxy7DSvc7i4iZZK0ZAb-Js9hDFr4MsmxkXA8vtw5

Przydałby się taki stojak, np. na siodło. Słyszałam od koleżanek, że można takie znaleźć w Leroy Merlin (nie wiem jak to się pisze  :ke🙂 albo w innych "budowlanych". W Praktikerze nie ma i chciałam się zapytać czy w tym Leroy Merlin jest coś takiego, bo najbliżej do tego sklepu mam ponad 50km i nie wiem czy opłaca się jechać...


W castoramie kupiłam za 10zł-kobyłki drewniane. Trzeba długo i uparcie szukać bo nawet obsługa ich nie mogła znaleźć. ale sie udało 😀

nie cytuj zdjec!
Leć, leć jeszcze Siwa do netto może jeszcze gdzieś będą :P Na prawdę warte zachodu.
Dokładnie 🤣
Koledze Pani z magazynu przyniosła...
To idę 😀 TRZYMAJCIE KCIUKI!! 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 lipca 2011 09:07
byłam wczoraj w jednym lidlu ale były same 40 i 41 te kaloszki 🙁 najbardziej bym chciała niebieskie ale inne też mogą być. 38 albo 39 bym wzięła...
koniara79, lub inna dobra dusza, która ma rozmiar 38. mogłabym prosić o zmierzenie długości wkładki?  🙇
sei, wyszło mi jakieś 24,5 cm, wkładki nie wyciągnę, bo jest przyklejona, ale mierzyłam metrem w środku, więc różnica błedu może być te 0,5 cm  😉
U nas nie było kaloszek 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 lipca 2011 10:01
W jysku są TAKIE torby na kołdry, mogą być na derki/ owijki 😉
Fajne, fajne, a Jysk niedaleko :P Ale ja mam wszystkie derki w opakowaniach po kocach/kołdrach 🙂
Misskiedis, fajne, dzisiaj atakuje jyska 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 lipca 2011 12:06
Katija, to daj znać jak te torby, widziałam je tylko w katalogu. Chociaż za tą cenę nie spodziewam się nie wiadomo czego to myślę że na przechowanie derki będą ok 😀
ja musze obczaic bo na czapraki bym chciala. napisze wieczorem.
Z racji, że kompletnie nie orientuje się jak wygląda sprawa w sklepach Decathlon, powiedzcie mi proszę czy w poznańskim Deca dostanę artykuły końskie oraz czy asortyment przedstawiony na stronie internetowej jest obowiązujący w sklepie stacjonarnym?  :kwiatek:
Happiowa   córka grabarza
29 lipca 2011 15:21
u mnie też kaloszków już nie ma, ale na zewnętrznej ścianie jest reklama że od 28... 🤔wirek:

byłam za to w warszawskim decathlonie (pierwszy raz w tym nowym). Jak już znalazłam dział jeździecki to byłam pozytywnie zaskoczona! z decathlonem zawsze kojarzył mi się mały wybór w słabych kolorach, a teraz nie mogłam wyjść! szczególnie spodobały mi się kantarki 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się