Howrse gra :)

Hej,może mi ktoś przetrzymać 3 kupony na tak za 2-3 tyg.?
Nie będzie mnie trochę na how tylko sitter,i wolę,by mi ich nie wydała...przypadkowo...
karla158, mam konie, ale najstarsze jakieś 27 lat mają. jeśli Ci potrzeba mogę sprzedać. Nie wiem ile te konie chodzą, kwestia dogadania się. Myślę, że po jakieś 70 tys za sztukę..  nie sprawdzałam.

A to, co Ci wyskoczyło w historii jest ze względu na połączenie finansów ośrodka jeździeckiego z tymi pochodzącymi z hodowli.


Nie obrażę się za wysyłanie punkcików dorastania w śnieżkach  :kwiatek:
I dziękuję za prezenty  :kwiatek:



ok to wystaw mi 1 jak możesz 🙂

a faktycznie, za kwaterowanie, wczoraj mi to wyskoczyło 1 raz i nie kminiłam o co chodzi
Wymienię 2 passy na 2 kupony!
Kupię konie z limitowanymi i nielimitowanymi towarzyszami.
Ze zwykłych szukam: wielbłąda, biedronki i pszczoły.
A ze Złotym Rogiem zależnie od wyglądu (praktycznie wszystkie zwierzaki)
zdechnie mi ktoś 4 konie na com? :kwiatek: standardowo, nie wymagają nawet PD, bo zdechną same, jak się obudzą 😉
calore wystaw na mnie (krowasu)
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 stycznia 2015 19:58
Hej,może mi ktoś przetrzymać 3 kupony na tak za 2-3 tyg.?
Nie będzie mnie trochę na how tylko sitter,i wolę,by mi ich nie wydała...przypadkowo...


Jeśli aktualne, to ja mogę. Tylko podaj login, żebym konia wystawiła za 3 kupony.
Machowa, wystawiłam wszystko i podesłałam prezent ze śnieżki 🙂 dzięki!
Kaskada 20 kuponów  a Mróz 15  :/ Teraz trochę żałuje tej mgły ale to było do przewidzenia.
Nieeeeee ! W takim razie nie mam szans na zbierać 13 kuponów  😵
Ja tam wzięłam ale chyba jednak wolałabym Mgłę. Teraz czekam na Deszcz.
Ktoś może mi wystawić pokrycie Śnieżkiem ?
znalazłam na forum howrse.

Brook duży
Brook źrebak

słownik podpowiada imię Strumyk albo Potok. będzie to drugi syn Rosy (Dew), którego będzie można uzyskać, jeśli posiada się wszystkie konie wodne. jedna klacz = 3 konie

piszą też, że po bitwie na śnieżki wróci wielkie wyzwanie. będzie w nim można wygrać Rosę albo tego osła Midasa. ktoś napisał, że raczej będzie Midas, a Rosa może będzie potem w wyzwaniu tytanów (czyli też może być w WW, najpierw osioł w RO, a potem ona. przecież to idzie na przemian 😉)


PS. ma ktoś Ocena i mógłby wystawić krycie dla rosolowa?  :kwiatek: :kwiatek:
Po ile chodzą konie z wielbłądem ?
Koka na sprzedażach są za tyle:



Ponawiam: Czy ma ktoś ma na sprzedaż towarzyszy/towarzyszów (nie wiem jak się to odmienia  :wysmiewa🙂 Chętnie kupię limitowane+zwykłe np. biedronkę, pszczołę.
Machowa dzięki 🙂 nie pomyślałam aby tak szukać.
Szukam sittera  🏇
Posiadam VIPa i Deszcz (mniej klików przy karmieniu, nie trzeba kłaść spać--> robi się to automatycznie przy oporządzeniu, ulubione wyszukiwanie przy zakwaterowaniu)
Hej! Mam do sprzedania kilka koników! Ktoś chętny?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=20959355 - skrzydlaty róg ze szj, la, ph  - 2 kupony 31 000
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=22065460 -  skrzydlaty róg ze szj, la, ph - 2 kupony 34 000
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=18967071 - skrzydlaty róg ze zj, la, ph  - 2 kupony 20 tys

Oraz CR
Szukam sittera  🏇
Posiadam VIPa i Deszcz (mniej klików przy karmieniu, nie trzeba kłaść spać--> robi się to automatycznie przy oporządzeniu, ulubione wyszukiwanie przy zakwaterowaniu)


Jakieś wymagania??
kaka2002
Pracowałaś już u kogoś?

Do oporządzenia 100-200 koni, 7 ewentualnie 6 dni w tygodniu.
lekcja, oporządź, nakarm.
Żadnych wód, mieszanek itp.
kaka2002 mogę kupić objęcia x2 za dwa kupony.
Jeśli jesteś zainteresowana to wystaw prezent i konia na wabankowa 😉
Ja się zastanawiam nad kupnem Kaskady, ona nic nie daje ale już Gejzer  może być przydatny, z drugiej stront wydać 20 kuponów....
Nie wiem jakim cudem i skąd, ale mam Kaskadę z promocji.
Koszt po odjęciu CR mi wyszedł chyba 12 kupsów.  🏇
20 to już trochę drogo, ale w sumie daje Gejzera...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2015 12:49
Mam śnieżkę z 6x PD. Kto chce? Kto chce?  😜
ja! :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2015 13:04
calore- Posżło  🙂
dzięki! 😀
Szukam kogoś do ubicia 7 koni 🙂

edit: dam KF lub Posejdona x2
Nancy, ja z miłą chęcią 🙂
Jaki nick? I jaki prezent wystawić? 🙂
Wilczu
Najlepiej coś do rozmnażania, dziękuję  :kwiatek:
Z reprodukcji mam pioruny, strzały albo herę, co wolisz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się