Howrse gra :)

zdanie na temat tego, czy działa, czy nie? wiem, że pytanie nie był odo mnie, napisałam tylko, kto będzie wiedział najwięcej. i nie wiem, do kogo te "dzieciaczki".
Mysza, jak się dowiesz to daj znać i jeszcze adresu gry 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 maja 2012 15:52
gra o psach:
http://doggi-game.pl/
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2012 16:13
mam prośbę do kogoś z COM. jutro o 12 kończy się malowanie, a mnie nie będzie do 14 najmarniej i chciałabym, żeby ktoś mi zrobił złote jabłko (farby mam, tzn. została mi tylko pomarańczowa, a dzisiaj już nie mogę nic namalować). nie wiem czy da się to zrobić na współdzieleniu...
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
01 maja 2012 16:19
calore tak, choćby na ten temat. Kto pyta nie błądzi, nie znasz tego powiedzenia ? 😉
Jakaś przewrażliwiona jesteś, wdech - wydech, zawsze wszystko traktujesz jak atak ? Mogę Ci mówić Per Pani, żaden problem 😉
nie traktuję jako atak 😉 tobie się nie spodobało, że odesłałam cie do esef, bo tyle wiedziałam. i jak dla mnie, nazywanie kogoś dzieciaczkiem, mimo że gra się w tę samą grę internetową było głupie, niezależnie ile kto ma lat.
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
01 maja 2012 16:53
Calore ręce poniżej tyłka opadają. Pytałam, co z grą o psach, bo któraś użytkowniczka zakładała taką stronę, wiem, że pisała TUTAJ, ale nie wiedziałam, że to esef. Dowiedziałam się i napisałam do niej, nie wiem co to za jakieś głupie pyszczenie "napisz do niej, a nie tutaj", "zdanie na temat tego, czy działa, czy nie?"
A jeśli chodzi o dzieciaczki - zapytaj wujka google co to sarkazm 😉
Zawsze ktoś się musi kłócić na tej re-volcie.. na kurniku, na fejsie.. ludzie..  🤦 wyjeżdżać z tym na PRIV a nie pokazywać kto ma większy zasób słów.  🚫
Mysza, albo coś działa albo nie, raczej ciężko mieć zdanie na ten temat. i o to mi tylko chodziło 😉
nie chce nikt Zestawu Harmonii na pl za coś na com?
Mogę dać kamień na COM 🙂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
01 maja 2012 17:03
calore i dalej nie rozumiesz 😉 Byłam ciekawa czy strona DZIAŁA - w sensie czy została uruchomiona i można już się zarejestrować. Bardziej łopatologicznie nie potrafię.
dar ja się z nikim przecież nie kłócę 😉
calore, ja chętnie wymienię to:
Diamond
x 15

Black Orchid
x 2

Chronos' Timer
x 2

Poseidon's Horseshoes
x 1

Helios' Ray
x 1

Harmony Pack
x 1

Medusa's Blood
x 1

Horn of Plenty
x 1

Artemis' Arrow
x 1

na coś na PL.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 maja 2012 17:13
Mysza, dla jasności, gra jeszcze nie działa. Znajdziesz ją pod adresem podanym przez Miyako (http://www.doggi-game.pl/) jak tylko ruszy. Ja testowałam grę przez jakiś czas, później padł mi komp i nie mogłam sobie przypomnieć strony, jak już znalazłam moją magiczną karteczkę z adresem i hasłem okazało się, że strona nie działa 🤣
Sisisa, może być zestaw za to samo na com 🙂 jaki masz nick na pl?
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
01 maja 2012 17:19
Misskiedis już mam adres strony i wiem, że jeszcze nie działa, pisałam do esef 😉
calore, sisisax3 na COM i na PL 🙂.
taj jak myślałam 😉 wystawiłam i odebrałam 🙂
ja byłam jedną z testujących tę grę o psach, testowej już nie ma, teraz trzeba poczekać aż będzie dostępna wersja dla wszystkich. Gra zapowiada sie fajnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 maja 2012 17:58
Watrusia, a kiedy się testowa skończyła?
Chyba będzie trzeba otworzyć specjalny wątek bo juz tu OT tworzymy 😁
O nie, kolejny pożeracz czasu powstaje. 😁
Watrusia, a masz jakieś pojęcie kiedy by miała mniej więcej (chociaż) taka gierka ruszyć ?
gra testowa skończyła sie już jakiś czas temu, a kiedy będzie dostępna dla wszystkich , niestety nie wiem, jest tylko wiadomość  że niedługo będzie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 maja 2012 18:43
Flygirl, i to nie wiem czy nie większy niż Howrse ale ciiii... 😁
też testowałam i mi się podobała 🙂
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=9224634 <--- puchnę z dumy, że to moje 🙂
no chyba, że ktoś jest skłonny kupić 😉
Znudziło mi sie plskie howrse,jak tylko pozbedę się przedmiotów to usuwam konto.
Ktoś chciałby coś z listy poniżej?
Moje przedmioty
 
 
 
Muśnięcie Filotes
x 1 
Lira Apolla
x 1 
Pięta Achillesa
x 1 
Zestaw Bonusowy
x 1 
Złote Jabłko
x 1 
Kamień Filozoficzny
x 1 
Czarna Orchidea
x 1 
Klepsydra Kronosa

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 maja 2012 08:58
mogę poprosić o kamień i zestaw bonusowy? xD
MiyakoKuchiki
ok,ale przerzucę w poniedziałek bo wyczerpałam już limit
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 maja 2012 09:08
Dziękuję  :kwiatek:
Mogę prosić Złote Jabłko i Klepsydrę ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się