Howrse gra :)

lockmittel chcesz robić u mnie za murzyna ?  😍 Oferuję Eq i np. różka 😉 ilość koni i dokładny plan dla dla nich do dogadania. Chętnię rozwarzam inne ewentualne opcje zapłaty z przyszłymi pracownikami.
Sitter potrzebny też na drugie konto do ok. 100 koni max, a dla chętnych i więcej.

Dosyć szybko Wam idzie. Ja mam 9 kości i 14 reliktów.
Koka,  jakie szybko? Do końca bodajże 10 dni, a ludzie nawet połowy nie mają, ja mam tylko 8 kości, a do kilofa brakuje mi 14 reliktów 🤔. Jak wejdzie dynamit, to jedynie fajne przedmioty będzie można załapać, kości wpadają wcale nie częściej niż teraz przy tych narzędziach.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 października 2013 21:46
Mi wpadają tylko relikty i te straszydła, promocja taka, że o tyłek potłuc...
Zgadzam się, kijowa 🤔.
Mi wpadają głównie relikty, od czasu do czasu kość - mam 8. Zostało mi 19 reliktów do kilofa. Ciągle dostają mi się jakieś klątwy. No i wygrałam kaloszki i 5000 i jeszcze jakieś śmieci.
hyhy, tyle cudów mam 😁
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 października 2013 22:29
a dajcie spokój, już chyba wolę promocję z kuponami, bo nawet nie wydając kuponów można zyskać coś fajnego niż to co jest tutaj... Kolejna promocja to loteria tak? Na czym polegają te loterie? Gram ledwo 130 dni i jeszcze podczas mej kariery takowej nie było 🙂
Watrusia już sie poprawiam... Szybciej ode mnie.
lockmittel kupujesz losy każdy następny kosztuje 3 razy tyle o ile dobrze pamiętam, 2 losy za wygrane zawody oraz z wymian ze znajomymi i tu była różna liczba zależnie od edycji z tego co mnie pamięć nie myli to ok. 5 + za wydane kupony tj. np. za zakup czegos z cr.

Ma ktoś konto ? Mi z tego co pamiętam rejestracja oporie szła. http://www.zagroda-mgly.com/f25-nowosci-i-plotki Co to za koń za 20 kuponów ?
Koka,  😀
calore no to nałapałaś tych przedmiotów, cud miód i orzeszki, po prostu macki opadają 🤔, Z tych lepszych, ty załapałaś Klepsydrę a ja KF i tyle. 
Mam zadanie postarz o 8 lat więc postarzyłm do 8 lat i nic  :/ Uwielbiam tą promocje.
Koka, postarz konia który ma dokładnie 8 lat.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 października 2013 23:23
Koka, za 20 kuponów ma być Euros 🙂
ta promocja przypomina mi tę świąteczną, gdzie skakało się pionkiem po planszy :/ nic wtedy nie wygrałam, a straciłam mnóstwo kuponów :/
Pierwszy raz od dawna odpadam na tej promocji.
Jeszcze jak by byla pewnosc ze w kazdym dynamicie bedzie kosc to by mozna bylo wywalic tyle kuponow. A w grach losowych nie mam szczescia, wiec zbieram na nastepna :P
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 października 2013 12:19
Dziewczyny ale łup mi się dziś trafił: Kaloszki  😁
Nowy dzikus, wydaje mi się, że będzie do zdobycia za diamentową kartę

i boski
Trakiusz

Nosz kurcze! Ale zadanie:  Wybierz się na przejażdżkę po stromym stoku na 5 godzin, tyle że 5 godzin zabiera 105% energii  😵, przeleciałam wszystkie konie, które mogę ten stok jechać i wszystkie mają tak samo, czyli zadanie jest niewykonalne  🤔
Watrusia, wstaw konia do bosku z prysznicem 😉
calore, jesteś niezawodna :kwiatek:
Hihi właśnie trafiło mi się na wymianach złote jabłko za OM 😉
Mam 9 kości,brakuje i 9 reliktów do kilofa. A mam tylko 10 kuponów - raczej nic nie ugram w tej promocji :/
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 października 2013 14:29
ja już chciałabym nową promocję 😀 aby się w końcu zaczęło coś dziać...
Hehe, a pomyśleć że kiedyś promocje były tylko od święta. A swoją drogą zauważyłam że coraz więcej potrzeba kuponów na Boskie, żeby chociaż były siebie warte. 
ciągle wypadają mi relikty :/ ciekawe, co będzie wypadać, jak się uzbiera na najlepsze narzędzie. ja chcę dynamit! 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 października 2013 15:37
U mnie 10 kości, 17 reliktów, 8 nagród (śmieci). Jedno klikanie ominięte. No i nie mogę siedzieć dłużej przed komputerem, co uniemożliwia mi oglądanie filmów za relikty oraz szukanie zdrapek.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2013 15:50
Ja mam co prawda 23 relikty  z łopatą, ale... tylko 9 kości 😵 Nagrody też "genialne" 🙄
  Różdżka Płodności
Wygrano 1 raz

  Uzda szyta na miarę
Wygrano 1 raz

  Muśnięcie Filotes
Wygrano 1 raz
  Kaloszki
Wygrano 1 raz

  Piorun Zeusa
Wygrano 1 raz

  Łzy Afrodyty
Wygrano 1 raz
  20 x  Rzepa
Wygrano 1 raz

  Czarna Orchidea
Wygrano 1 raz

  Fortuna Krezusa
Wygrano 1 raz
  Pięta Achillesa
Wygrano 1 raz
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 października 2013 16:15
Dziewczyny proszę o zapisanie się do mnie na zawody. Ośrodek to: LagunaRLKP
Wymagany poziom: pomiędzy 443.10 i 886.10% w ujeżdżeniu

Z góry bardzo dziękuję :kwiatek:
ciągle wypadają mi relikty :/ ciekawe, co będzie wypadać, jak się uzbiera na najlepsze narzędzie. ja chcę dynamit! 😁


najlepsze narzędzie to młot pneumatyczny, potem za 20 reliktów będzie 1 dynamit ( 1 strzał)

Jak znajdujecie te zdrapki? Ja nie miałam ani jednej :/




U mnie też proszę, zapomniałam przypominać
ośrodek FlowersLand 🙂 u rosolowej  :kwiatek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 października 2013 16:43
Dziewczyny mam różkę niecałe 29lat i chcę ją po raz ostatni zaźrebić, nie padnie mi? 😀 jest ogólnie w dobrej kondycji morale 100%, zdrowie 50%
daj jej CO kiedy zdrowie będzie poniżej 20%
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 października 2013 16:52
Ok, może obędzie się bez. Ma urodzin i umrzeć na kupon 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się