KOCHAM KINO :)

Warto iść na "jestes bogiem"?


Mnie się bardzo podobało, chociaż historia przedstawiona nieco inaczej niż ją znam.
Wieczór panieński - może nie jest to kac vegas, ale da się obejrzeć 🙂
Jesteś bogiem - warto  😀
kujka   new better life mode: on
14 października 2012 12:39
ashtray a po ile bilety? jest cos ciekawego? slyszalam ze sporo kina izraelskiego.
kujka w granicach 12-14 zł (dokładnie nie wiem, bo chłop płacił :P). Wczoraj właśnie mój P. był na izraelskim filmie "Nie w Tel Awiwie" http://www.wff.pl/filmy/not-in-tel-aviv/ Ja niestety nie poszłam, bo źle się czułam, ale podobno nic nie straciłam. Słaby ponoć.
Dzisiaj idziemy na "Słodką trzynastkę" http://www.wff.pl/filmy/little-thirteen/ i może jeszcze jutro na coś. Bardzo chciałam iść na "Miłość", ale tydzień temu bilety już były wyprzedane.  😵 No nic, jeszcze będzie w kinach.
Ktoś planuje wybrać się na "Obławę"? M. Stuhr debiutuje w roli czarnego charakteru 😉
cieciorka   kocioł bałkański
14 października 2012 19:34
kujka, od 12 i 18 zł w zależności od pory i czy 3D. Coś ciekawego... zależy co kto lubi. Ja WFF nie lubie :P
Jakby ktoś chciał to w Biedronie Lincz za 10 zł, od któregoś października.
ja wielka fanka WFF, ale spedzilam go w tym roku na Malcie 😉 zostaly mi dwa dni a i teraz czasu na nic nie mam niestety... nic to, moze za rok! 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 października 2012 22:39
a ja jestem po "Królewna Śnieżka i łowca"  . Pomijając to, że niektóre sceny mocno przesadzone, film mi się bardzo podobał! Efekty na wysokim poziomie , a cała historia pokazana w bardzo ciekawy sposób. Postać "złej królowej" odegrana idealnie. Ogólnie obsada dobrana prócz... głównej bohaterki. Co tam do chole*y robi Kristen ? Totalna porażka. Nie mogłam patrzeć jak psują film.Przez cały czas ma non stop taką samą zahukaną minę. Przy "mowie motywacyjnej" śmiać mi się chciało 😀 Charyzma równa 0.  Będę omijać szerokim łukiem filmy z tą aktorką.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 października 2012 08:57
A ktoś już był na Paryż Manhattan?
Nigna - mam to samo zdanie dotyczące tego filmu, Bella ten film zniszczyła. Nie lubię tej aktorki i tych jej głupkowatych min.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2012 09:54
Ja miałam cały czas wrażenie, że mi Edward zza drzewa wyskoczy i zacznie świecić jak miliony monet 😵 Film nawet by mi się podobał, ale przez tę aktorkę uznałam go za totalną porażkę 🤔wirek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 października 2012 10:00
Ja miałam cały czas wrażenie, że mi Edward zza drzewa wyskoczy i zacznie świecić jak miliony monet 😵 Film nawet by mi się podobał, ale przez tę aktorkę uznałam go za totalną porażkę 🤔wirek:

Dokładnie 😀 Zachowywała się identycznie jak w roli Belli więc podświadomie szukałam Edwarda wszędzie 😀 
Cieszę się że nie jestem sama z "nietolerowaniem" Kristien bo miałam wrażenie że to tyko moja fobia ; )
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2012 10:00
Jak ją widzę to mam wrażenie, że mandarynka ma lepszą mimikę... -.-
Dziwi mnie, że ktoś w ogóle wziął ją pod uwagę jako aktorkę. Zawsze mi się wydawało, że w aktorstwie kluczową rolą jest gra emocji i właśnie mimika... a u niej żadnego z tych nie widzę 🤔wirek: No dobra, idealnie gra rolę złotej rybki- siedzi z otwartymi ustami i wiecznie naćpanym wyrazem twarzy.
Uprowadzona 2 - Jak dla mnie i jedyna i dwójka są świetne!! Może dlatego, że to jedyny taki film, który mi się podoba. Z reguły nie lubię filmów sensacyjnych, a ten jest naprawdę dobry. Wydaję mi się, że między tymi częściami widać różnicę wieku u głównego bohatera. W pierwszej części był 'skoczny', 'zwinny' - po prostu młodszy. No, ale tak czy siak mi się bardzo podobał i poszłabym jeszcze raz z chęcią🙂
Btw - JARA - gdzie zapłaciłaś 25 zł za film ? :O W heliosie normalny we wtorki np to 18 zł, inne dni 21, w weekendy 23 (to fakt, przybliżone do 25). Ulgowy najdroższy - 18 zł 🙂
haha, whitemoon, jakby nie bylo jedynka troche czasu temu byla, 4 lata w jego wieku robi roznice 😀 Ale glos ma dalej seksowny...  🤣
A Taken 2 mi sie srednio podobalo... przewidywalne i zdecydowanie za latwo wszystko szlo. Nierealnie wrecz. Jedynka lepsza zdecywodanie.. i niestety obawiam sie ze bedzie Taken 3  🤣

Za to Savages okrutnie mi sie podobal. Najlepszy film w tym roku jak dla mnie 🙂
Ogladalam tez pare dni temu Dziewczyne z tatuazem i sie mile rozczarowalam - bardzo mi sie podobal 🙂
Ja byłam na Bitwie pod Wiedniem, uczucia mieszane. Historii nie znałam (tak wiem, wstyd), więc że poszłam i poznałam nie żałuje ale grafika/ efekty specjalne leżą. Na prawdę straszne, krew jak w grach komputerowych a ludzie wklejeni świecą sie dookoła. Borys Szyc jak dla mnie genialny, po pewnym czasie dopiero odkrylam że to on i od razu zaczęło mnie to śmieszyć, przekomicznie zagrał swoją rolę  😀 Nie wiem co od takiego filmu oczekiwalibyście ale polecam do obejrzenia w domu jako do zapoznania się z historią w tej wersji, nie zapłaciłabym za to gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać
Ach no i furorę na sali zrobił widok polskiego wojska, zaczęto klaskać i takie "oooooo"  😀
Ecstasy - hmmm hmmmm nie wiem co mam po tym filmie napisać, trochę ryje beret, nie do końca wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale nie powiem, że nie zaciekawił mnie.


trailer
No dlatego mówię, że ewidentnie widać tą różnice ! ooo tak, głos ma mega i w ogóle przystojniak pewnie był jak był młody 😀! (zaraz sobie wstukam w google  🤣 :lol🙂
Niezniszczalni 2 smieszne i mega atrakcja dla wielbicieli dawnych bohaterow 😀
I uwaga ostrzegam - nie ogladajcie Abrahama Lincolna Pogromcy Wampirow -> gorszego debilizmu nie widzialam od lat  🤬
kujka   new better life mode: on
22 października 2012 08:56
ogladalam w weekend Samsare. bywaly nudne momenty i Baraka podobala mi sie bardziej.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
22 października 2012 10:11
Ktoś planuje wybrać się na "Obławę"? M. Stuhr debiutuje w roli czarnego charakteru 😉


Byłam, widziałam. Dorociński jak zwykle zagrał bezbłędnie. I to chyba jedyne co mnie zachwyciło.
Film nie jest zły, dobre zdjęcia, ale żeby mnie porwał to nie powiem. Mnie osobiście irytuje konstrukcja filmu, gdzie w pierwszych minutach pokazane jest sedno filmu, a potem przez kolejne 1,5 godz. są retrospekcje jak to się stało że stało się jak się stało. I pokazywanie tych samych scen po 2 razy. 
Ja na Obławę trafiłam przez przypadek, bo spóźniłam się na Jesteś Bogiem😉
Jak dla mnie film ciekawy, zakończenie jest w nieoczekiwanym momencie, spodziewałam się klimatu Róży, a tu zupełnie coś innego.
Jeśli ktoś lubi wojenne tematy, to może się zadowoli.
Ale szału nie ma.
Thymos-słyszałam podobną opinię. Po plakacie już skojarzyło mi się z Różą (która była b.dobra). Czas się wybrać 🙂
To obejrzę później w domu. Filmy wojenne lubię, ale nie lubię właśnie filmu w formie jednej wielkiej retrospekcji. Mogę spokojnie odpuścić duży ekran.
Burleska - z X-tiną i Cher, jak dla mnie rewelacja, świetna muzyka, stroje 🙂 Przyjemnie się ogląda.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 października 2012 08:35
Cierp1enie -  ojj tak!  😍 BARDZO lubię ten film!
Ja właśnie obejrzałam Gorzkie Gody i w sumie nie wiem co powiedzieć, nadal jestem w lekkim szoku, nie wiem co o tym filmie myśleć, dość nietypowe filmowe konsekwencje miłości. Sama historia opowiadana przez filmowego Oskara i bieg wydarzeń chyba dość nietypowe. Teraz krąży mi w głowie co sie wydarzyło między końcem jego opowiadania końcem filmu
Czy polecam... raczej kino amatorskie ale jak na amatorskie całkiem niezłe 🙂
Alabamka nie wiem co rozumiesz przez kino amatorskie, bo ja bym "Gorzkich Godów" jako amatorszczyzny nie zakwalifikowała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się