KOCHAM KINO :)

Nigna   Warto mieć marzenia...
23 września 2012 18:58
Dzisiaj niestety "zaliczyłam" tylko "Teda" . Film bardzo fajny choć po zapowiedziach spodziewałam się chyba trochę czegoś lepszego... Sama nie wiem czego, na pewno nie bajowego zakończenia.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2012 21:30
Ja właśnie wróciłam z "Jesteś Bogiem" i jak dla mnie jest to film dla osób, które w ogóle mają pojęcie o Paktofonice, bo dla osób nie mających pojęcia o kulturze hip hopu to film jest (pozwólcie, że zacytuje osoby będące na seansie) "ch***y, żałuje że przyszłam".
Mam nadzieję, ze ci którzy wybiorą się na ten film zrozumieją, że to NIE JEST film dokumentalny, a film OPARTY na faktach.
Rozumiem, że to film głównie o Magiku (który swoją drogą był pokazany w cudownym świetle, prawie nieskazitelnym), szkoda, że zrobili z Rahima bojącą się ciotę, a z Fokusa zarozumialca bez serca.
Ciarki przechodziły podczas odsłuchu ścieżki dźwiękowej i dobór aktorów świetny, łudząco podobni.

Z takich ciekawostek to mieszkanie Fokusa jest zrekonstruowane według planu. Mieszkanie Magika niewiele się zmieniło, jego rodzice nadal tam mieszkają i użyczyli go, podobnie jak Rahim mieszkania w Mikołowie. Wszystkie ubrania są szyte specjalnie do filmu, odwzorowują te, w których chłopaki rzeczywiście chodzili. Słuchawki, kurtka i zeszyt Magika są oryginalne, do filmu użyczył ich jego ojciec.
No jasne, radzę poczytać chociaż jakieś artykuły o PFK zanim się pójdzie na ten film. Mi to sporo pomogło, bo nie wszystko pamiętałam sprzed tych dobrych 10-15 lat 🙂

Wróciłam z Teda. No... śmieszny 🙂 Ale nie aż tak, jak spodziewałam. Może zbyt wiele oczekiwałam. Poczucie humoru MacFarlane'a zdecydowanie mi pasuje, sporo świeżości i zaskakujących pomysłów. No ale hiciorem dla mnie nie jest i jeśli chodzi o komedie, to czekam na tą francuską o facetach zdradzających swoje żony 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
23 września 2012 22:50
Dzisiaj w rmf clasic był dzień posięcony temu filmowi. Może można gdzieś odsłuchać jeszcze audycji online.

Wie ktoś może z jakiego to filmu?  :kwiatek:


To chyba Phoebe Tonkin no nie? To chyba tylko w "Jutro, jak wybuchnie wojna" była blond ale to tylko na podstawie filmwebu 🙂
Jeny dziewczyny, ale zazdroszczę że już byłyście, ja dopiero za tydzień 🙁
Pewnie ciary będę miała co chwilę, bo paktofonika i kaliber44 to moja muzyka, tyle wspomnień...
Chętnie bym się wybrała z paczką z czasów kiedy razem siedzieliśmy na "bunkrze" słuchaliśmy, rymowaliśmy teksty... to były cudne czasy.
Ja miałam iść jutro, a mi nagle mama mówi, że jednak w środę, a i to nie jest pewne, bo ciocia ma urodziny i nie wiadomo czy do niej nie pojedziemy. 😵 A ja się już tak nie mogę doczekać, w kółko oglądam zwiastun i słucham piosenek.
a myślałam, że to ja mam takiego świra, że ciągle oglądam zwiastuny i słucham muzy  😁
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 września 2012 07:27
Dziewczyny szukam filmu który mi zniknął z komputera po zawirusowaniu ; /
To była  komedia romantyczna, nie pamiętam dokładnie o czym była. Na pewno była jedna dziewczyna i 2 facetów ( jeden wredny -chyba jej były, jeden"dobry" się o nią starał ) Z filmu pamiętam tylko scenę że ten "dobry" przyszedł do niej z kwiatami , ale zastał w domu tego wrednego , on go pogonił a dziewczynie zamiast przekazać kwiaty od dobrego, wręczył jako swoje . A potem się okazało że to wszystko nagrało się na kamere 😀  ostatnie sceny filmu to jakiś bal (maturalny?) , ten wredny poszedł do toalety a potem nie chciała go wpuścić pilnująca kobieta aby ten dobry mógł w tym czasie zaśpiewać dziewczynie 😀
Męczy mnie ten film od wczoraj i za nic nie moge go znaleść. Jakiś amerykański może ktoś kojarzy ?

Zagmatwane ale jeśli ktoś oglądał to może skojarzy  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 września 2012 07:28
Ja czekam teraz na dwa filmy: Ponad bezprawiem i Uprowadzona 2. Akcja tego drugiego dzieje się w Turcji. Przynajmniej zajawki były fajne 😉
Wczoraj byłam na Jesteś Bogiem i dalej nim żyje. Ale jak dla mnie to ciężko powiedzieć czy film był dobry czy zły, po prostu to była odzwierciedlenie historii. Można było się uśmiać w niektórych momentach, a końcówka wstrząsająca, dobrze zrobiona. Pełna sala ludzi po tym jak się zapaliły światła wyszła w kompletnej ciszy.
cieciorka   kocioł bałkański
29 września 2012 19:10
Na mnie jesteś bogiem nie zrobiło wrażenia.

JARA serio? Savages na trailerze krzyczy do mnie: nie oglądaj mnie, a uprowadzona też była słaba.

W poniedziałek chyba wybiorę się na wiedźmę wojny.
ktokolwiek widział ktokolwiek wie:
MAMUT
w sieci, z angielskimi napisami.

bardzo, bardzo chcę go obejrzeć, a nie mogę, bo film jest wielojęzyczny.
(legalnie też nie mam szans 😉 )
cieciorka, dokładnie - trailera Savages nie mogłam wytrzymać, to samo z Uprowadzoną. Na pewno nie pójdę ani na jedno ani na drugie.
Ja to muszę iść na tą komedię o zdradzających francuzach, po prostu nie mogę się jej doczekać 😀
Królewna śnieżka i łowca - fajna bajeczka 🙂 ale Bella mi się nie widziała w tej roli, nie lubię tej aktorki.

Tornado w Seattle - taki sobie katastroficzny, oczywiście z banalnym zakończeniem

Magnetyczne tornado - ale szmira, nie polecam. Zapowiadał się ciekawie, ale potem yyyy  🤔
cieciorka   kocioł bałkański
30 września 2012 22:37
Dzionka, do uprowadzonej 2 trailera nie widziałam, ale widziałam całą jedynkę

Jestem ciekawa opinii o Kobiecie z piątej dzielnicy- póki co słyszałam, że można sobie darować.
Ja byłam wczoraj na Wieczorze panieńskim. Ten film chyba miał być śmieszny, ale coś nie wyszło, dno. 😵
cieciorka   kocioł bałkański
01 października 2012 20:59
Obawiam się, że tego też można się było spodziewać...

Ja dzisiaj po wiedźmie wojny. Następny cel to chyba Kochanek królowej
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2012 21:09
A wybiera się ktoś na "Na tropie Marsupilami"? 👀
Epoka lodowcowa 4. Wędrówka Kontynentów - ale się uśmiałam, babcia i wiewiór najlepsi  😁

Lol - fajny film młodzieżowy z Miley Cyrus. Nawet uroniłam łzę na nim  😉

Gniew tytanów - podobał mi się!! Cały czas trzymał mnie w napięciu, no i ten moment jak Hades daje moc Zeusowi, nie spodziewałam się tego 🙂 Lubię takie filmy.

Czarnobyl Reaktor Strachu - yyyy w ogóle nie straszny, taki średniak

Bejbis - nudny

Jak wytresować smoka - fajna bajka 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
07 października 2012 22:45
bestie z południowych krain- dziwny i inny, nie do końca wiem o czym, ale bardzo ładny i choćby przez tę inność od  większości znanych mi filmów bardzo mi się podobał.
whisky dla aniołów- zgonowi na pogrzebie nie dorasta, ale to bardzo fajna, wyspiarska komedia 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 października 2012 07:05
Byłam wczoraj w kinie na Uprowadzona 2, no i powiem, że rzeczywiście szału nie robi. Myślę, że można obejrzeć, ale w domu. 25zł za taki film to jednak za dużo.
Następny film na jaki pójdę to albo Ponad bezprawiem albo Looper z B.Wilisem, E.Blunt, J. Gordon-Levittem i J.Danielsem.
Nigna, a to nie będzie "Skąd wiesz"? z Reese Whiterspoon, i Jack Nicholson też się pojawia...
Ja byłam na "Zakochana bez pamięci", całkiem fajny film - Juliette Binoche i Matthieu Kassowitz
Ktoś się wybiera na WFF?
Nie wiem czy w odpowiednim temacie, ale dziewczyny pomocy!
Szukam i szukam pewnego filmu, bezskutecznie  🙁
Oglądałam go już dość dawno i pamiętam jak przez mgłę. Ogólnie jest o dorastaniu pewnej grupy dzieci, która przeżyła śmierć swojego rówieśnika.
Z tego co pamiętam to dzieciaki miały swój domek na drzewie i w ramach zemsty czy zazdrości jacyś chłopacy podpalili go. W tej akcji zginęło właśnie jedno z dzieci.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 października 2012 23:10
Właśnie wróciłam z filmu "Dwoje do poprawki" i ehh... Nie no, liczyłam jednak na coś fajniejszego. Niby fajne, niby sympatyczne, a jednak coś mi nie do końca grało. Wręcz miałam wrażenie, że film jest nudnawy i przydługi chwilami  🤔

Teraz czekam na nowego Bonda  😍
Fabryka zła - właśnie skończyłam, świetny jest!
A wybiera się ktoś na "Na tropie Marsupilami"? 👀


byłam..głupie

Warto iść na "jestes bogiem"?
Dredd 3D

Polecam jeżeli ktoś chce się rozerwać. Don't think, just enjoy.

Warto iść na "jestes bogiem"?


warto, polecam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się