Sesja/Studia i t d ;)

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 listopada 2011 07:29
Dla mnie nie istnieje coś takiego jak zarwana nocka 😁

Sankaritarina miałam oba do wyboru między angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim 😉
Strucelka, zazdroszczę, ja już chodzę jak zombi. 😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 listopada 2011 10:04
Ja padłam o 3, jak mi się ręce i obraz przed oczyma zaczął trząść. Zamiast o 6.30 wstałam o 10.30 ...
A ja zaraz wychodzę z domu na sprawdzian pt. "moje być albo nie być".  🙄
W tej chwili mam wrażenie, że nie wiem NIC.
Ja padłam o 3, jak mi się ręce i obraz przed oczyma zaczął trząść. Zamiast o 6.30 wstałam o 10.30 ...


Dokładnie tak jak ja, padłam o 3, miałąm wstać o 8 i wstałam tylko zasnęłam "na chwile".

Obudził mnie telefon o 10.30  🤔
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 listopada 2011 10:12
remendada  😁 nie jestem sama widzę hihi

na szczęście wiele nauki mi na jutro nie zostało 😀 ale konina i tak chyba będzie miała wolne, chyba, ze mi mama samochód pożyczy  🙄 miałam pojechać na 9 do konia i na 13 wrócić do domu już. Aż się boję co koń mi będzie odwalał w czwartek po staniu w boksie przez 4 dni .. 😵
ale nic ... przynajmniej noga mu odpocznie od szaleństw  😎

Tymczasem wracam do nauki :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2011 14:54
A żeby go, wkułam wszystkie schemaciki ( a było ich trochę), nie miałam jednych ćwiczeń, więc się dokułam w bibliotece (kocham BUG!!!),  a on zrobił opisówkę. Taaak, dziś nie jest najlepszy dzień dla Małego Naukowca.

A siedząc na obiadku w Manekinie, widziałam magdę w drodze na uczelnię 😀
nie wspomnaj przy mnie o manekinie bo zbankrutuje!!!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2011 15:57
My oszczędnie jadamy naleśniki na pół i za obiadek z pićkiem i napiwkiem, płacimy 10 zł 😀
a ja kocham moją fizjologię i "regułę złotych szóstek": 6 kolosów, 6pkt żeby zaliczyć koło (na 20 :P), 36pkt żeby być dopuszczonym do egzaminu... nie każdemu się udaje 😉 aha i żeby było weselej to kolos trwa 60 minut, 10 pytań pt. "pisz wszystko co wiesz", co wychodzi po... 6 min na odpowiedź 🙂

Ale poza fizjo uwielbiam moje studia...

dziś w nocy się nie uczę, pouczę się jutro na wykładzie z mikrobiologii 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 listopada 2011 19:47
Zaczynam się denerwować przed jutrem .. niby jeszcze w razie "w" mam 2 terminy, ale ich nie chcę, bo są ustne ... w sumie jak się denerwuję to znaczy, że coś tam umiem ... więc może to dobry znak .. oby  😵
czy ktoś na re-volcie studiuje/studiował międzynarodowe stosunki gospodarcze na ug ?
zaczynam sie zastanawiac czy w ogole probowac sie uczyc na jutro czy nie lepiej sie wyspac  🙄
kryzys, kryzys...
Czy to tylko mnie ograrnął taki studyjno- listopadowy dół, nie funkcjonuje już  🙁
Nic nie idzie, jak ma iść, a miało być tak dobrze...
nie tylko. choc ja to pare dni urlopu mialam i przez to sie do kupy poskladac cos nie moge. do tego zycie daje w kosc wiec slabo. no coz.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 listopada 2011 05:04
dopić herbatę i wio na koło  🏇
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 listopada 2011 07:14
Mnie też ogarnęła niemoc i syndrom "zrobię jutro" 🙄
Siedzę na wykładzie z ekonomii i jedno co nasuwa mi się na myśl to "O CZYM ON GADA?!"  🤔 😵
W piatek kolokwium z anatomii, a ja już nie mogę się patrzeć na kości, a do powtórzenia cała czaszka 🙁  Jakoś tak tylko myślę o tym, kiedy pojadę do domu i wsiądę na konia... 🙄
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 listopada 2011 08:39
Wróciłam. Chcę 3. Sprawdzam wyniki wczorajszego koła dwóch innych gr. W sumie na 70 osób zdało 15  👀 I to jeszcze widzę kilku os naciągnęli, bo jak nigdy nie dają 3-, tak teraz ponaciągali  🤔 pięknie, pięknie.
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2011 09:11
karolinaaa, wiem, że deko za późno, ale skrobnij do mnie pw to może ci podrzucę jakieś materiały geologiczne... ;-)
Przed rozpoznawaniem skałek/skamieniałości/szlifów zawsze ma się wrażenie, żę wie się jedno wielkie nic, chiil!  😉
Gdzie studiujesz?
Moon, ja już coś czuję, że dynamiczną będę musiała za rok poprawiać (nie można mieć z niej warunku).
Zobaczymy, ogólnie studia baaardzo ciekawe, zawaliłam kilka rzeczy przez to, że nigdy nie byłam osobą regularnie siedzącą z nosem w książkach i teraz ciężko się było przestawić. Mam jeszcze problem z intersekcją geologiczną.  🤔 Facet kiepsko tłumaczy.
We Wrocławiu studiuję. I z góry dzięki.  :kwiatek:
Czy jest tu ktos, kto studiuje filologie romanska?
Potrzebuje materialow dotyczacych "Partage du midi" Paula Claudela i "Les Salons" Diderota, jestem w czarnej otchlani, pomozcie 🙇 🙇 🙇
U mnie bilans na razie dodatni: kolos z rolnictwa napisany na 4, toksykologię poprawiałam i czekam na wyniki, a z SIPu gościu jeszcze nie sprawdził.

Za to nie wyrabiam się z projektami. Na ekonomikę zrobiłam na razie 1 projekt (a trzeci już powinnam oddawać  😵 ), lasu nawet nie tknęłam  🤬

Jedynym pozytywnym akcentem tego tygodnia jest to, że zostałam wybrana na wiceprezesa koła naukowego  😜 💃 Żeby projektów było mało, to jeszcze mam przedstawiać prezentację (której oczywiście jeszcze nie mam  😀iabeł: ) na Przegląd Działalności Kół Naukowych  💃. Nie widzę siebie prezentującej na konferencji, ale co tam  🏇
ovca   Per aspera donikąd
24 listopada 2011 20:14
Ja też się nie wyrabiam z projektami...w dodatku muszę dwa razy robić praktycznie to samo, bo na grafikę i budownictwo opracowujemy ten sam budynek- różnią się tylko "mało znaczącymi szczegółami", przez które i tak wszystko muszę robić od nowa (np grubość ścian  😂 )

i załamują mnie kompletnie wykłady z budownictwa...prowadzi jest prof z politechniki, który nie dość, że traktuje nas jak starych architektonicznych wyjadaczy to jeszcze  na wszelkie prośby czy pytania odpowiada "odsyłam Państwa do moich książek..."  😫

za to na wykładzie z zarządzania ostatnio kobieta zaczęła opowiadać o hodowli żubroni (sic!) i jako rekwizyt wyciągnęła z torebki szprycę do inseminacji, nazywając ją "narzędziem do pobierania nasienia". Nie wierzyłam, że to dzieje się naprawdę  😁

i rozpoczęłam moją osobistą wojnę z Bardzo Ważna Panią Doktor lat 28  😂 , która "uczy" mnie szaty roślinnej...a sama robi takie błędy w rozpoznawaniu gatunków, że aż szkoda słuchać...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 listopada 2011 20:16
Zdaałam poprawkę
🏇
na 21 os zdało 5  💃

trtyytytyt jeszcze 1 koło i wolne do marca  😀iabeł:
trtyytytyt jeszcze 1 koło i wolne do marca  😀iabeł:


Buu ja jeszcze co najmniej 6... a sesję mam na początku lutego,  😵
niektórym to dobrze  😎
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 listopada 2011 20:30
Oj trochę mnie kosztowało to :P
ja przed sobą jeszcze 9 :P
Moon, ja już coś czuję, że dynamiczną będę musiała za rok poprawiać (nie można mieć z niej warunku).


Jeśli nie można jest mieć z niej warunku, to jest raczej wylot z pierwszego roku  🤔

subaru gratki!  🙂

Wczoraj miałam kolokwium zaliczeniowe z logiki, jutro wyniki!

PS.Mnie do poniedziałku tutaj nie ma, muszę wykuć 230 stron  😤 Kolos zaliczeniowy.Boję się...

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 listopada 2011 21:26
remendada kciuki będą 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się