Poznań i okolice - imprezy, wydarzenia

http://www.podkowagruszczyn.republika.pl/zawodyy.html

Zawody towarzyskie w ujeżdżeniu w Podkowie Gruszczyn 3.10.09r.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
15 września 2009 08:41
Byl ktos u Koprasa? Kto wygral? Jakies foty moze?
Też próbuję znaleźć kogoś kto tam był, bo miał tam swój debiut po rocznej przerwie w startach gniady pod nowym jeźdźcem. W "P" z jokerem poszło mu nieźle, a na "N" zabrakło mu już siły (dopiero od msca jest w treningu po rocznym pastwiskowaniu) i zrezygnował.
a siwy nie jechał jednak?
Nie. Zbiera siły na ogólnopolskie w Jaszkowie.

Gniady może tez się tam pojawi- mam być dopiero informowana o jego planach startowych.
Pewnie ja sie tam tez pojawię. Tak z sentymentu- fotki porobię 😀
Wie ktoś , kiedy dokładnie odbedzie sie polowa proba dzielnosci w Damasławku?
A w ten weekend są zawody na woli.
Uwielbiam słuchać jak Szłapka komentuje: Dziewczynko ale nie lej go już tak tym bacikiem dziecko...
albo:
no dziecko, użyj tego bacika co go trzymasz w ręce, inaczej  do jutra będziemy patrzeć tylko na ciebie.

🙂
Ale czy przynajmniej nie jest sympatycznie? 😉

Będzie ktoś na woli w ten weekend? Ja będę standardowo w budce więc chętnie sobie voltowiczów pośledzę 😉
Lov   all my life is changin' every day.
16 września 2009 19:24
Ramires, ja tam zawody na woli zawsze lubiłam, przynajmniej te otwarte 😉 jak się kiedyś wyrżnęłam na rozprężalni dokładnie przed przejazdem, od razu przez mikrofon pytali czy wszystko dobrze, mogłam przesunąć przejazd bez problemu. Komentarze są naprawdę sympatyczne 😀
Ramires, ja tam zawody na woli zawsze lubiłam.

ja tyż, super zawody dla debiutujących koni i jeźdzcow. Sam fun, zero stresu 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 września 2009 08:16
Jest gdzieś jakiś program tych zawodów na woli co mają być w ten weekend?
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1625:zt-b-pozna-19092009&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 września 2009 09:49
Dzięki wielkie  :kwiatek:
A jesteście pewni, że tych zawodów nie odwołano?

Bo Cyron miał jechać ale przy zgłoszeniach poinformowano nas, że zawody nieaktualne 🤔
Bo mistrzostwa odwołane w zamian sa towarzyskie do ktorych link wkleiła Rivena.
Wiecie, właściwie poza nazwą to i tak nic sie nie zmienia...  😉
no własnie, a wiesz dlaczego odwołali?
Nie mam pojęcia, nie dopytywałam.
Seksta   brumby drover !
19 września 2009 21:51
byłam, powk**** się na debilnych właścicieli psów, którzy nie potrafią korzystać ze smyczy albo w życiu jej na oczy nie widzieli, mojemu psu tez sie wolnobiegajace pieski nie spodobaly takze wrocilam do domu. :] Jednym okiem obrzejrzalam pare przejazdow L takze nic ciekawego 😉
Ktoś się wybiera w ten weekend na ZO i ZR do Jaszkowa? Ja jadę porobić zdjęcia. Wypatrujcie mnie po wielkim brzuchu 😉
Byłam dzisiaj pokibicować w Jaszkowie moim zwierzakom. Porobiłam trochę zdjęć, najadłam się pomidorówki (i zabrałam nawet w słoiku do domu 😍 ), podładowałam akumulatory.

Fajnie choć mało ludzi jak na ZO+ZR.

Pewnie część ludzi pojechała na MW do Racotu.

Jak zgram to coś zdjęć wkleję
Laguna - zazdroszczę tej pomidorówki  🍴
Asieńka- na halówki jadę z dwomia giga słoikami- po zapas pomidorówki na dwa dni 😁
Kiedy teraz są najbliższe regionalki lub ogólnopolskie w okolicach Poznania?

BTW- kopnij z d.. Arka, bo go uduszę
Laguna masz pomidorowkowa obsesje 😉
Kto bedzie w weekend w Gruszczynie? 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

29 września 2009 19:17
Ja będę 😉
Ja też. Nie wiem jak długo- zależy od pogody.

Arma- tak jak na codzień nie jadam za dużo pomidorówki tak tej z Jaszkowa mogłabym kocioł przerobić 😍
Czy ktoś był może  26-27 września na Mistrzostwach Wlkp w Racocie i robił zdjęcia z ujeżdżenia ? 🙂
Czy ktoś był może  26-27 września na Mistrzostwach Wlkp w Racocie i robił zdjęcia z ujeżdżenia ? 🙂


M/ byłam na spędzie bydła - ale ode mnie ze stajni byli - spytam o foty ;-)
jak twój przejazd??
która byłaś??
Dodo, super, gdyby coś się znalazło to uderzaj na gg :kwiatek:  no i wogóle uderzaj, bo dawno się nie gadało 😉
3.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się