Kącik folblutów

proszę o info o tym koni bo widzę że jest na sprzedaż 🙂
cooooo? Sprzedajesz Orfika? 🤔 Wez nie zartuj, jakby co, to ja go przygarne  😀iabeł:
No własnie o co tu chodzi???
Jeszcze 2 miesiące i niespodzianka
martun, dalibyscie temu koniowi troche slomy, musi byc jej tam strasznie niewygodnie!
proszę o info o tym koni bo widzę że jest na sprzedaż 🙂


Nie jest na sprzedaż, a nawet jakby był, to cię nie stać. Nie rób złośliwego zamieszania i zachowuj się poważnie, jeśli jesteś w ogóle w stanie. Na twoim miejscu starałabym się w ogóle nie odzywać w moim kierunku i nie drażnić.

ikarina, drobna - to fałszywy alarm, jak na fałszywą osóbkę przystało.

(przepraszam za off-topa, ale się wqu....am)
czeggra1, no nie dziwie sie - pewnie znowu jakas smutna osobka zyje w swiecie marzen i mysli sobie, ze jak na ciebie nacisnie, to dostanie to, co chce. Pewnie jej nawet na transport nie byloby stac 😂
czeggra1 - ktoś tu ma chyba hobby denerwowania ludzi ładnie ujmując i bardzi się cieszę, że to fałszywy alarm
To ja wcisnę się tym razem z "być-może-przyszłym-tatą": 


Czekamy na efekty  😍
Bandos, to znaczy, ze juz kobylka pokryta? Mowiac szczerze, to mi sie bardziej Fast and furious podoba. Nie bede mowic, co sobie pomyslalam, kiedy Scufiotta zobaczylam  😀iabeł: Tak patrzac pod wzgledem wyscigowym - FnF ma duzo lepszy zad moim zdaniem, mysle, ze pod wzgledem fizycznym jego potomstwo bedzie mialo latwiej w zdobywaniu predkosci. Mowiac szczerze, to nawet "zaryzykowalabym" pokrycie nim jakas kobyle wkkw.

ikarina, po Scufiocie mamy ogierka. Teraz będzie biegał 5-latkiem. 3-4 latkiem zarabiał na siebie + coś. Im starszy tym lepszy 🙂 Trochę sentyment. Na żywo Scufiott podoba mi się dużo bardziej od Fasta (zwanego pieszczotliwie Fast Foodem). Scufiott też bardziej sprawdzony 🙂 5/7 koni startujących po nim wygrywało. Do tej pory po Fascie bei\\iegały 2 bez miejsc.

Tu link do łogra naszego: http://www.vioda-racing.pl/lorenc.html

Jest tam odnośnik to filmiku Scufiotta sprzed 1,5 roku.

Kobyłka ciągle w Kozienicach. Wróci dopiero po potwierdzeniu.
Aaaa, no prosze, jak widac pozory myla 😉 Chociaz z checia bede obserwowac potomstwo po Fast Foodzie, jest w moim typie - ale bardziej pod wzgledem innych sportow niz wyscigi 😉

EDIT: tak spojrzalam na tego Lorenca - widze, ze strasznie duzo chodza te konie w wyscigach. Stajnie, z ktorymi mialam okazje wspolpracowac wysylaja konie, szczegolnie te mlode duzo rzadziej, 5-letnia klacz szefowej scigala sie 12 razy w swoim zyciu, a zaczela jako 3-latka
Ponieważ mój nie-mąż uznaje tylko xx, po Bandosie na pewno będę mieć gluta. Siwy w tym roku kończy 18 lat, nóg najzdrowszych nie ma, a coś porobić by się chciało 🙂 Młode się akurat urodzi zdąży pobiegać i może zostanie ze mną.
Uchuuu trzymam kciuki 😅 Mam nadzieje, ze cos fajnego, przede wszystkim zdrowego ci wyrosnie 😉
Astehja przebiegała sezon 2-3 letnie bez kontuzji. Raz coś skórnego się przypałętało. Jest zdrowa i bardzo prosta.
Za kciuki na razie nie będę dziękować  😀
Juhuuu, szefowa planuje pokryc swoja folblutke  😅

Na poczatku chciala ja pokryc Invincible Spiritem  😍 😍 😍 :


http://irishnationalstud.ie/stud/9/invincible-spirit.html

ale jak sie dowiedziala, ze stanowka kosztuje 65000 ojro, to poprzestala na Captain Gerrardzie:

http://victorianstallions.tv/stallion/captain-gerrard-ire/

ale to tez nie jest pewne na 100%, gdyz zanim go uzyje do swojej hodowli, bedzie chciala sie nieco bardziej zaglebic w rodowod kobyly 😉

Juz nie moge sie doczekac 😉
Chciałam się nieśmialo przywitac w wątku z moim pierwszym xx-em  🙂
og. Intruz (Sorbie Tower - Inwazja/ Who Knows).
Zdjęcia lepsze niedługo, bo świeża sprawa  😉
pozdrawiam
Evson, kojarzę Intruza 🙂 Gratulacje
famka   hrabia Monte Kopytko
26 lutego 2013 13:10
Evson,  bardzo fajny
czy ja go dobrze kojarzę że on biegał na Służewcu ?
po tej gwiazdce i pyśku mi wpadł w oko  :>
Dziekuje. To widze ze chłopak rozpoznawalny  🙂 Tak tak, biegał, dosyc długo bo 5 lat  😉
famka   hrabia Monte Kopytko
26 lutego 2013 13:16
wiedziałam że to on  😉
opowiadaj jak trafił do Ciebie  ? 🙂
http://www.vioda-racing.pl/intruz.html

To jego kariera, rzeczywiście wybiegany chłopak. Też zapamiętałam odmianę 😀
Tak patrzę i widzę, że nawet się z nim ścigaliśmy 🙂
famka Mój trener był/jest nim urzeczony a że swoich koni ma od groma to namówił mnie na kupno, i tak oto mam Intruza- kupionego w ciemno  😉 Ale xx-y uwielbiam, jestem zachwycona tymi co jeżdże (na Intruzie jeszcze nie siedzialam). Na razie strasznie ogierzy w nowej stajni i spala sie totalnie, wiec jajca pewnie pójdą pod nóz  😉
Bandos jeździsz/pracujesz na Służewcu?
famka   hrabia Monte Kopytko
26 lutego 2013 13:27
no to trochę pracy was czeka 😉 ale oko ma bardzo spokojne , bardzo fajny  🙂
Evson, moje konie się z nim ścigały 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
27 lutego 2013 02:24
Oooo, Intruz! Zaskoczenie, bo jego długoletni dzierżawcy zamierzali go kupić (Iza i Marcin to moi znajomi) 😉 Nie wiesz może czemu go w końcu nie kupili?
Evson, miałam ogromny sentyment do Sorbie Towera - on był prześliczny, gdy przyszedł młody: cuduś, laleczka. Nie mogłam się doczekać startów jego potomstwa. Szkoda, że w sumie (relatywnie) biegało (było?) ich mało (jak na tamte czasy).
Bisha Ja go kupiłam własnie od p. Izy i p. Marcina, masz na mysli jakichs innych dzierzawców? Niewiele wiem w tym temacie. Z tego co sie dowiedzialam to oni go najpierw dzierzawili z Mosznej, a po kilku sezonach kupili.  😉
halo podobno teraz jest troche na Partynicach po nim, ale nie jestem pewna. Bo kiedy on tu krył, chyba dawno prawda? No i w zasadzie nie ma chyba tez nic kryjącego po Sorbie.
Bischa   TAFC Polska :)
27 lutego 2013 06:59
Aaaa, to w takim razie kupili, a Tobie odsprzedali, myślałam, że nie kupili ostatecznie te 2 lata temu, skoro do Ciebie trafił po wyścigach 😁 Z Izą i Marcinem swego czasu współdzierżawiłam (na początku ich kariery jako dzierżawców/właścicieli koni wyścigowych) araba u tej samej trenerki. Zresztą w tej stajni spędziłam swój ostatni rok na wyścigach i jest mi ciągle bliska sercu i zawsze jej koniom kibicuję, jak tylko wpadam na gonitwy.
A ja chcialam sie pochwalic, ze dzisiaj pani od fizjo- przyszla spojrzec na Paddy'ego i powiedziala: "nie wiem, co ty takiego z nim robisz, cokolwiek to jest - rob tak dalej"  😅

Nadal mamy zakaz zakladania siodla, ale teraz przez dwa tygodnie mam pozwolenie na kilkukrotne zalozenie kawecanu i delikatna lonze. Cos sie dzieje  🏇

Czas kupic kolejny worek marchewek  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się