Ogrody, działki- czyli prace pozadomowe

Czy ktoś posiada na działce czy nie działce kontener mieszkalny i zechciałby podzielić się wrażeniami  😀
Teoretycznie wersja całoroczna.

https://allegro.pl/oferta/pawilon-komis-domek-letniskowy-mieszkalny-kontener-10414172238
andzia1, o matko, nie brzmi to dobrze 😀 zostałam niedawno działkowcem i czuję, że walka z podłożem w mojej dziczy będzie wyglądać tak samo jak u Ciebie 😵
Sama się czasem dziwię,że to się udało,efekt jest super.siostra,która mnie wtedy  widziała w akcji, śmieje się do tej pory,że miałam miałam w oczach szaleństwo.Codziennie szłam rano jak na wojnę, wojnę z badylami. Postanowiłam,że będę mieć ogród i ch...Teraz część druga czeka.Czekam aż w końcu zejdzie śnieg i biorę się za to.
Ja w sobotę w ulewie wywoziłam gałęzie i wkopałam 3 krzaki żywopłotu... Cała działka jest tak poprzerastana, że zanim coś tam posadzę to miną wieki 😵
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 kwietnia 2021 12:49
Polećcie jakiś sklep, szkółkę gdzie zamówię sadzonki iglaste? Na "sadowniczym" 120 dni oczekiwania, bo sadzonki w produkcji. Potrzebuję jakieś 100 świerków i jakieś 50-60 szt jałowca płożącego.
A co do jałowca, to możecie polecić jakąś fajną odmianę na suche i piaszczyste gleby, ale która nie będzie żółta? Zmodernizowaliśmy plac do jazdy i mam na połowie skarpę piaszczystą teraz, chcę to obsadzić czymś zimozielonym, pomyślałam o takich płożących jałowcach. Czy może coś innego jeszcze polecacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się