Relacje i zdjęcia z zawodów

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
21 maja 2009 17:25
no to ja podpisze 😉
pierwszy post:
dwa pierwsze Zuzanna Łukasiak i By the way
Łucja Majka i Chateau
Antek Strzałkowski i Debet
Sławek Hartman i Christiano 2

kolejny post:
trzy pierwsze Radek Zalewski i Lancelot
kolejne dwa Sławek Hartman i Christiano 2

trzeci post:
Jacek Zagor i For Magic 0003
kolejne trzy Krzysztof Mazur i Fantazja
znowu Jacek Zagor i For Magic 0003
i ostatnie Marika Antolak i Latino


fin, Ten Hemis, ale już nie Lumar (Lumar to firma, która była sponsorem Roberta).
Bardzo wysiwiał od czasu, kiedy poszedł z Lublina.

właśnie i ja sie zastanawiałam czy to ten 😉 przeglądając stare zdjęcia nie mogłam go poznać. ładnie sie chłopak prezentuje. taki bielutki 🍴
Bischa   TAFC Polska :)
21 maja 2009 20:44
ms_konik to w takim razie na listach jest błąd . Dzięki 🙂

Wybiera się ktoś do Łącka w niedzielę ?
Bischa   TAFC Polska :)
25 maja 2009 14:48
ZO Łąck

Ordan i Grzegorz Kubiak

Todiena II i Grzegorz Andrzej Kubiak ( nie bardzo wiem , jaki cel ma startowanie obu panów po sobie ? Spotkałam się już wielokrotnie z tym , że ludzie ich mylili )

Zizou

Huanita i Mateusz Ruprecht

Landacord i Krzysztof Prasek

Lintas Boy R i Łukasz Szustorowski

Prezent i Andrzej Lemański



Więcej będzie później bo coś mi się sypie .

Edit dorzuciłam zdjęcia
Bischa   TAFC Polska :)
25 maja 2009 18:08
Quantum I i Zbigniew Płatos

Saratow i Daniel Czarnecki

VIP i Karolina Soćko

Almanzor L i Witold Bieniek

Black and White i Jarosław Płatos


Na dziś tyle  😉
ooo, a nie masz może zdjęć z sześciolatków?
Bischa   TAFC Polska :)
25 maja 2009 18:36
Niestety nie - nie zdążyłam dojechać . Byłam dopiero na małej rundzie . I tylko w niedzielę , do I nawrotu GP włącznie .
Eh, no trudno 😉
Szkoda.
bisha, masz moze fotki koni gustavo [siwy, nr 159] lub carpe diem, gniady [nr 86 lub 87] szly final mr
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2009 08:08
Pewnie mam , ale nie mam pewności , bo miałam małe ekhm kłopoty pokarmowe i w pewnym momencie musiałam pognać do wc  🤔wirek: Poszukam zaraz .

Edit Gustavo mam tylko takiego ( jeśli to on , bo numeru nie widać , nie wiem czemu mam tylko jedno zdjęcie , możliwe , że wtedy znikłam , ale jedynie on mi pasuje ) :


Natomiast co do Carpediem - nie jestem pewna czy to ten ( również numeru nie widać ) , ale wydaje mi się , że tak - starałam się po jeźdźcu poznać  😉











a dodajmy, że 'pognać do wc' w łącku wiąże się z dłuższą wyprawą, bo tam jest wszędziee daaaleeeko!
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2009 10:09
Ja akurat siedziałam niedaleko kibelka . Faktycznie jednak wszędzie daleko , a Toi Toiów za mało . Mnie się bardzo w Łącku nie podoba to , że aby przejść na parkur ze stajni trzeba przejść bardzo ruchliwą drogę  🙄 Dalsza część moich zdjęć :

Dan i Monika Pasik

Empire i Tomasz Chentkowski

Sina i Grzegorz Kubiak


Tsira i Grzegorz Andrzej Kubiak ( obaj znowu po sobie )


Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2009 10:37
GP

Tinta i Krzysztof Prasek

Sandor S i Grzegorz Kubiak


Lando i Paulina Wielgórska


Mozart i Andrzej Lemański


Conditor i Walentyna Smirnowa

Tripla i Mateusz Ruprecht

Omen Z (  💘 😅 💃 ) i Grzegorz Kubiak




Myślałam , że zejdę na zawał  😵 Każdą chyba przeszkodę puknęli  🍴 Ale bez zrzutek całe 3 dni - jedna wygrana i 2 razy 2 miejsce  😅
A Antka z grandziaka nie masz? 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2009 10:59
Niestety nie mam , sprawdziłam bo już ktoś mnie pytał . Akurat chyba poszłam wiadomo gdzie  🙁
co do zdjęć Gustavo i Carpe Diem to nie te konie.. ten gniady co Bisha wstawiłaś to Brador naszej forumowiczki Crimeries. a Gustavo jest bardziej bielszy 🙂😉
Gustavo jest duzo bielszy i bardziej "barczysty". Carpek tez jest duzo bardziej "przy sobie".
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2009 18:31
A może jakieś odmiany CarpeDiem ? Może tak uda mi się znaleźć ? Skarpetki , na głowie ? Niestety nie mam list stąd problemy z odszukaniem , wyniki mam w internecie , ale jak nie widać numeru niewiele mi dadzą . Znalazłam Siwego jaśniejszego ale to Salut i numer podobny - 149 .
Teraz nie pamietam.... zaczekaj, na pewno mam jakies zdjecie Carpika to Ci zaraz powiem.
A, mozesz poznac po tym, ze zawodniczka i kon sa cali ometkowani by Torpol.

O, takie fotki mam:
1) Gustavo:

2) Carpek:
Gillian   four letter word
26 maja 2009 20:16
Bischa L, masz może więcej fotek Huanity? dziewczynka jest z mojej stajni 🙂 tzn była, zanim została sprzedana w świat 😉
Bischa L masz moze wiecej fotek J.Płatosa (na Notarisie-mała runda, Blacky and White-piątek,niedziela mała runda, sobota duża i Le Pardou - 5 latki), Ordana pod G. Kubiakiem, Kamili Wyszkowskiej(Haris i Semiter - mała runda, i N) oraz Z. Płatosa?
Będe wdzieczna 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2009 21:51
Ewuś byłam tylko w niedzielę . Ordana i Black and White'a mam więcej . Na 5 i 6 latki nie zdążyłam w niedzielę . Notarisa nie mam , Harisa muszę sprawdzić . Z. Płatosa mam więcej zdjęć ale tylko na tym koniu co wyżej wrzuciłam .
Gillian mam więcej Huanity  😉
Mam wrzucić tu , czy na maila ? Ale jak już to dopiero jutro bo idę spać .
to dawaj co masz 🙂 będę wdzięczna 🙂 mój mail: ewcia112@interia.pl chociaż tu też możesz dać
P.S. moje zdjęcia z sielanki też jako mozesz mi wyślij, bo nie dotarły 😉
Gillian   four letter word
26 maja 2009 22:11
Bischa L,  wrzucaj tutaj, bo to piękna kobyła 😀 dziękuję z góry!
Bischa L nawet dobrze poszło Kubiakowi i widzę dalej w duecie z Omenem  😅  😅  😅  ja to zawsze przestaję oddychać jak skacze Kubiak na Omenie  🤔wirek:
Bischa   TAFC Polska :)
27 maja 2009 13:38
I oby byli razem jak najdłużej  😉 A przynajmniej jak najdłużej Omen w Polsce był ( ocho włącza mi się awersja  🤬 )

Gillian






Ewuś
Ordan





Quantum I



Black and White





Tyle mam 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
27 maja 2009 13:52
Chyba znalazłam Carpediem - patrząc po zdjęciu wrzuconym przez Klami - dziewczyna podobna no i to coś pod rajtrokiem i na rajtroku .





Bischa, trafilas. To ometkowana Agnes i Carpik. 😉
Gillian   four letter word
27 maja 2009 19:11
Bischa L, jesteś wielka, podziękowała  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Fajne zdjęcia 🙂  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się