Łucznictwo konne

dystans pierwszego strzału szacuję na 4,5-5 metrów, drugiego, na 2-2,5 metra...skoro tak ma wyglądać łucznictwo, to może już lepiej tymi strzałami rzucać?  🤔
marzę ciebie zobaczyć  jak ty to robisz 🙂
"wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń", jak brzmią słowa piosenki 😁
Przepraszam za off'a, ale oglądając wstawiony przez Hanah filmik nasunęło mi się od razu jedno stwierdzenie na myśl...

OK MISTER, GO!


"wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń", jak brzmią słowa piosenki 😁

Wrotki - nie ściemniaj  😉.
Ty to nawet rowera nie masz.....

...o szczałach nie wspominając.
no problem 🙂
Hanah,
Dokładnie tak!  🤣
no problem 🙂


Nie...no drobny problem jest...
Skoro stricte rozrywkowy filmik....
..... tak poważną reakcję spowodował...znać nostalgia jesienna grasuje.

Wrotki, jeśli pozwolisz, moje znalezisko prosto ze słonecznej krainy -  KLIK🙂
rubikon,
"NO PROBLEM"  😉  To takie małe pozostałości po ostatnim łuczniczym wyjeździe.

A zdjęcie zacne, zacne. Coś jak Kassaj Valley.
Kassaj Valley?  :emota2006092: Pudło !
Zgaduj dalej. Odpowiedź jest barrrrrrdzo zaskakująca. Ja bym  nigdy nie zgadła.
Moja własna łąka?  🤣

Tak na serio to nie mam bladego pojęcia. W Małopolsce jest ładne miejsce, gdzie co jakiś czas trenują łucznictwo konne, ale z tego co widziałam, tam jest bardziej pofałdowany teren, więc odpada.

Jak brzmi prawidłowa odpowiedź?
RPA  😀

Taki tam przydomowy drobiażdżek  😉
Daniel! 😀
Faktycznie. Takie imię podaje autor.
Czyżby w RPA był tylko jeden jedyny  😲  człowiek strzelający z konia?
Może nie jedyny w ogóle, ale opowiadał, że ma urokliwe rancho, kilka koni i zajmuje się ceramiką. Szanse, że to dokładnie ta sama osoba są dość duże  😉
Strzały do rzucania (model dla ambitnych 🙂 ) - raz i dwa
Nadawałyby się do konkurencji "drużynowe łucznictwo konne".  😉
abo jako :nunchaku:  zimowa rozgrzewka
Coś mi mówi, że wytrawni łucznicy konni mają już opatentowane pomysły na zimowe chłody  😉
A tak na serio to ciężki treningowo okres nastaje. Trzeba pozwijać tory i znów zamknąć się w hali. Oby do wiosny...
Alice podrzuciła link do facebookowej strony ze zdjęciami ciekawych stajni (w wątku o projektach). Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wkleić tu jednego zdjęcia.
Od razu nasunęło mi się na myśl, że byłby to niezły kryty tor do łucznictwa konnego.
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
05 kwietnia 2013 17:41
Czy ktoś wie gdzie można kupić łuk refleksyjny ? Potrzebuje taki stylizowany na średniowieczny.. bez żadnych zdobień..
Czy ktoś wie gdzie można kupić łuk refleksyjny ? Potrzebuje taki stylizowany na średniowieczny.. bez żadnych zdobień..


Pytaj u nich:
http://www.luksport.pl/
Z pewnością pomogą.

A przy okazji: czy ktos juz wie, jak będzie wyglądal obecny sezon jesli chodzi o zawody w łucznictwie konnym? Czy jest już kalendarz?
Kalendarz gotowy - na stronie www.pslk.org
Najbliższe zawody - 01 - 03 maja na polach Grunwaldu.


Wielkie dzieki :-)

Imprez coraz więcej.
Jest w czym wybrać :-)
Oficjalnych zawodów, zaliczanych do rankingu PSŁK, będzie w tym roku cztery - Grunwald (weekend majowy), Kanie pod Warszawą i Legnickie Pole (koniec czerwca) oraz Supraśl (koniec sierpnia). Oprócz tego szykują się zawody pod koniec września (Przygodziczki), ale już nierankingowe, aczkolwiek z ciekawie zapowiadającymi się konkurencjami.
Poza tym dużo pokazów, warsztatów itp. Więcej szczegółowych informacji (i na pewno bardziej uzupełnianych na bieżąco) na Facebooku (Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Konnego oraz Warsztaty Łucznictwa Konnego).


Dziękuję,

Mąż już trenuje zawzięcie od kliku tygodni. W naszym mieszkaniu blokowym :-) Jak ktoś chce, to wszędzie może trenować łucznictwo konne. A co!

Pewnie pojawi się na jednej-dwóch imprezach. Może osiągnie lepszy wynik, niż za pierwszym razem (gdy całkowicie mu nie poszło...). Jest bardzo zawzięty.
damarina, jeśli jesteście z Warszawy to pewnie spotkamy się na zawodach w Patataju w Kaniach (przedostatni weekend czerwca), bo to rzut beretem od Was.  😉


Mąż już trenuje zawzięcie od kliku tygodni...w naszym mieszkaniu blokowym :-).  :-)

Wstyd to i sromota  🙄 w mieszkaniu siedzieć. 😎.
Koledzy w Dniepropietrowsku wyszli już plener: klik
U nas już nie wiosna, a lato na całego, więc i treningi ruszyły pełną parą. Tor treningowy ustawiony, łuki poszły w ruch. Trzeba się wziąć ostro do pracy, bo za 9 dni ruszamy na pierwszą dużą imprezę w tym roku.
[Informacje głównie tutaj (oraz standardowo na facebooku): http://grunwald.warmia.mazury.pl/pl/nowosci/aktualnosci]
To ja już nie przeszkadzam.
Szepnij tylko czy Lukas Novotny to jest TEN  Lukas Novotny od Saluki bow ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się