Kącik Rekreanta II (rok 2009)

heheh fakt, Marian nie narzeka :P  😁
wątek zamknięty
Angeel Dobry brzuszek nie jest zły  😁

też tak sądzę, choć od pół roku nie mogę takowego wyhodować. U siebie rzecz jasna, Barki nie posiada tego typu problemów  😀
wątek zamknięty
Kate, chetnie pozbede sie swojego  🤣
wątek zamknięty
a wziełabym, wzieła  😀 . Choć wolałabym poszerzyć swoje tylnie części ciała- twardo i kościsto się siedzi  👀 nie polecam  😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 09:44
_kateJa i Karson nie narzekamy na braki w tamtych miejscach  😁
wątek zamknięty
a ja uparcie twierdzę, że zadek Barkiego nie rośnie nie dlatego że za słabo pracuje i ja nie umiem jeździć, tylko dlatego że za mało ciężaru dźwiga  😀 😀 😀
twierdzenie prawie sie kupy trzyma  😉 😉 😉
wątek zamknięty
Prawie jak na Syberii  😉


wątek zamknięty
olciak chyba nie muszę pisać, co sądzę o Twoim zwierzu?  😍

Aa mnie dziś naszło na zimową sesję!
Bo wstyd się przyznać, ale nie mam w sumie żadnych zimowych zdjęć potworków  🙄.
A więc cała piątka dzisiaj miała małą sesję zdjęciową.
Bo mój aparat i stopy odmówiły posłuszeństwa  😁.

Wesołe stadko Pań:
















atak na fotografa!  😁






Pan Siwy:












I na deser: Pan Gniady  😜:















Aa i Bobik, którego spod śniegu widać nie było  😁.


wątek zamknięty
mówiłam,że w sobotę będę miała zdjęcia Kucyczka i mam🙂 na razie tylko jedno, bo resztę muszę jakoś w miarę obrobić.


pozdrowienia od Kucyka 😎
wątek zamknięty
olciak, rewelacyjne, uśmiechnięte foty! I czapa boska 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 16:29
olciakWiesz, że ja do Siwego pałam miłością wielką 😉
breakawayy Więcej ich mama nie miała  😁 ?Gniade to Kobalt? Czadowy 😀

A ja przemycę jeszcze jednego Karsona  😎 Widzicie ten wiatr w grzywie?  😁

[img]http://z1.przeklej.pl/prze1700/21699070001a0f914b511423[/img]
wątek zamknięty
Tak Kobalcik 😉.
Na razie jest piątka, ale niedługo gromadka się powiększy i będzie 7 gadzinek  😎. No chyba że któryś z panów zostanie sprzedany, to się wyrówna...
Aaa kary przecudny! 😉
wątek zamknięty
To ja tutaj w masie zdjęć się wtopię [btw. superowych zdjęć] - był doktor, dał zastrzyki. Całe szczęście nie zrobił się kulawy, opuchlizna minimalnie zeszła, mam glinkować dalej, ale zapowiada się, że wszystko skończy się szybko i sprawnie! A no i głowa odpuściła, nie jest już taki opuchnięty i ma oczy. Uff 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 17:40
łelkom Rekreanty... jak wszyscy maja zimowe zdjecia to... MAM I JA! (i ja i ja! - podpowiada Gil)







zdjecia mojego miniastego snieznego potwora robila Dominika Frej 🙂
wątek zamknięty
kujka, śliczne zdjęcia! to przedostatnie - Gil przypadkiem uwielbia zwalać z gałęzi na was śnieg? Pamir uwielbia tak robić  😍 i drugi portret, mrrr  😍

ja dzisiaj wziełam Grubego na lonże. ładnie chodził, nisko główkę nosił, galopować najpierw mu się nie chciało, a jak się rozhuśtał to kłusić nie chciał  🤔wirek: po lonży założyłam dere i wsiadłam na stępa i...
o. mój. boże. czy to możliwe, że przez 2 tygodnie mój koń zmienił 'rozstaw żeber / brzucha' z 'normalny' na 'zimnokrwisty' ? jaki on szeroki jest! a nie widać u niego brzucha, spryciarz wie jak tyć, żeby nie było tego widać  😁 siedzi mi się na nim prawie jak na moim zimnokrwiakach ukochanych!

a w ogóle, to musieliśmy się bronić przed krwiożerczymi ptaszkami! głupek tak się ich bał i zwgrygiwał jak wylatywały, że ojej.  🤔wirek:
wątek zamknięty
Kujka piękne zdjęcia! oj też chciałabym zeby ktoś mi porobił 🙁
nie myślałaś żeby kupić mu 'koszulkę' pod dekę, bo widzę że się bardzo bocno obciera
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 17:58
Nirv, senkju 🙂 dokladnie, zrzucanie na mnie sniegu i potajemne hihotanie jak piszcze, kiedy snieg dotrze mi pod kolnierz... caly Gil ;]

korsik, dziekuje  :kwiatek:
myslalas, z tym ze troche mnie z tym obcieraniem zaskoczyl - w zeszlym roku obtarl sie tylko troszeczke, natomiast teraz to jakas masakra  😲 i powiem Ci ze wiekszosc powstala w tym tygodniu bo w zeszly weekend nie byl az tak powycierany :/
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2010 18:00
kujka, piękne! Masz czadowego tego konia  😍 A ten portret? Jak malowany farbami  💘
wątek zamknięty
Ale dzisiaj super pogoda była😉 Nie dziwię się, że tyle ładnych zdjęć.
Ja póki co mam jedno, ale kolezanka mi dzisiaj prześle więcej z śnieżnych szaleństw padkowych  👀

Na razie kucyk z kumplami zmierzający w moją stronę.


Stwierdziłam, że mój koń jest przesłodki  😍 (nienormalna) Zwykle jak idę na padok, to mam dla niego marchewę, którą dostaje dopiero kiedy założę mu kantar. Więc teraz od razu przychodzi, staje i wykręca tak smiesznie łeb jakby mówił "no już, zakładaj mi ten kantar" :P
wątek zamknięty
rzucanie na mnie sniegu i potajemne hihotanie jak piszcze, kiedy snieg dotrze mi pod kolnierz... caly Gil ;]


mam to samo, ja się już ubezpieczam i dokładnie zawijam sobie szyje szalikiem  😁 ostatnio jak tak zimno było i byłam w terenie to pod koniec Pams zwalił na nas śnieg zadowolony, a śnieg się rozpuścił, więc konio był mokry, no i dostało mi się za dzikie tereny. a to mój koń.. po prostu urządził sobie zabawę  😁
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 stycznia 2010 18:04
kujka ale zdjęcia! 😜 W końcu zimowy-ostry-i-wyraźny-Gil! Więcej Kozy, więcej 🙇 Z jazdy jakieś, z jazdy!
wątek zamknięty
No wiec ja rekreant w wersji furman


I musze sie pochwalić ze od wczoraj jestem "zawodowym" furmanem, po ekspresowym kursie na podwórku... i godzinnym kuligu jako drugie sanie ze stadem dzieci z liceum. Stres miałam okrutny, a potem cieszyłam sie jak dziecko ze potrafie tym sterować 😀  🏇 🏇
Okrutna frajda, radocha i adrenalina 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2010 18:13
Averis, wlasnie, jak malowany - tego okreslenia mi brakowalo! milo ze sie Gil podoba, pomimo bycia w formie mocno wypoczynkowo-pochorobowej 😉
Raven, dobije Cie - mialam 2 fotografow, a momentami nawet 3.  🏇 ino zdjec mam na razie doslownie kilka, wiec volte zamiast sniegu Gil zasypie, ale jeszcze nie dzis 😁
Nirv, na Gilu srednio sie roztapia jak widac. musze strzepywac, bo jest tak zimno ze jak spadnie to juz tak lezy - zwlaszcza na glowie  😂
Hypnoale ekstra parka zaprzegnieta!  😜
wątek zamknięty
kujka
Jak dostane jeszcze zdjecia od meża to wstawie. Bo byly jeszcze 2 sanie z dwoma ślazakami i te moje z ojcem i synem 🙂 Jak dostane coś od strony pysków to zobaczycie te klony. Fajnie dobrane sa te koniki 🙂
wątek zamknięty
Kujka powtórzę- rewelacyjne zdjęcia! płonę z zazdrości!  😉 jak Twoja rozmowa w sprawie pracy? odezwali się?
Rewir gratuluję!
wątek zamknięty
kujka super zimowy Gil 😍
wątek zamknięty
Giiiiiiilek 😍 Ja już zdążyłam zapomnieć jak on wygląda 😕
wątek zamknięty
swietne foty 😀

Alice - co to za konik polski pierwszy z lewej ? ;>




czy ktos z zachodniopomorskiego slyszal moze o takiej stajnia jak Konspekta Sport ? gdzies w Szczecinie czy okolicy podobno, a google mi nic nie znajduja... moze Moniska albo Marva cos slyszaly ??
wątek zamknięty
rewir, to dobrze.

kujka, jaki piekny zimowo-sniegowy Gillek !!

kate, ja dzis niestety nie dalam juz rady. Od rana siedzialam na hipo i kolo 14 juz tak zamarzlam, ze ucieklam do domu...
wątek zamknięty
Ach a ja się musze pochwalic ze dzisiaj mialam mega mega jazde 😍 Pierwsza od...eee miesiaca?Ale taka naprawde dobra 💃 uwielbiam konia na ktorym jezdze 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.