Program do email-y.

Potrzebuję program do ściągania poczty email.
Najlepiej darmowy i kolorowy🙂
Miałam THE BAT ale już niestety nie mam.

Poddajcie jakieś propozycję 😉
O to ja się podłączę pod pytanie 😉
Marzy mi się program, za pomocą którego będę mogła operować wszystkimi kontami na raz 😉
W The Bat tak właśnie miałam🙂
super pożyteczne!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 czerwca 2009 19:37
ja korzystam z Mail, ale to tylko na Macach 🤔 sam program jest rewelacyjny, obsluguje wszystkie moje konta i jest banalny w obsludze.
A ten The Bat jest za free? 😉
A ten The Bat jest za free? 😉


właśnie nie jest.
ja wierna od lat Outlookowi i nie wiem, czy bylabym w stanie sie przestawic 😉
Ja używam Thunderbird, miałam już razem z Ubuntu go na kompie, zwykły, klasyczny, czasami irytujący - coś jak Outlook. Jednak ubóstwiam pocztę na gmailu! Nie dość, że wszystko jest super, super przejrzyste i łatwe to jeszcze przechowywanie dokumentów, archiwizację i tworzenie przeróżnych plików z offica jest po prostu niezastąpione 😉 po co komu program skoro można mieć gmail?
mozilla thunderbird. darmowy. jak rozgryziesz ustawienia to gratuluje 😉 ale generalnie nie jest taki bardzo zly..
magda, jakie tu są ustawienia do rozgryzienia?
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
16 czerwca 2009 23:28
mozilla jak najbardziej, outlook jakoś mnie nie gila... A mozilla ma proste ustawienia, nie wiem co tam rozgryzać. No chyba, że ktoś się nie zna, no to owszem może mieć problemosa, ale ogólnie przyjemnie się pracuje 🙂
Gmaila nie lubię używać przez brak folderów.
Thunderbird mi się sprawdzał, choć czasem to przerost formy nad treścią.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 czerwca 2009 12:54
Thunderbird jest ok, ale  kupowalismy  Office i sie przestawilam na Outlook i jestem bardzo zadowolona 🙂 tylko, ze juz niestety nie jest za free
Ja od lat używam Outlook Express, w międzyczasie testowałąm inne, ale jednak więcej go nie zdradzę, prosty w obsłudze, bez zbędnych bajerów i można w nim obsługiwać wiele kont
Mnie nikt obeznany z komputerem nie polecał Outlook Express -  że ma bardzo niski poziom bezpieczeństwa.
Poszperałąm w necie i ściągam: IncrediMail 5.8.6 Build 4189

z www: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=96&IncrediMail+5.8.6+Build+4189

macie jakieś doświadczenia z tym programem?
ita używałam Incredi, ale jakdla mnie za dużo 'bajerów'. No i co mnie niesamowicie drażniło - do każdego wysłanego maila automatycznie dodaje te buźki na dole, jak wysyłam poważnego maila to wygląda dziwacznie.

deidre owszem, poziom bezpieczeństwa, to on ma kiepski, ale ja nie otwieram z zasady spamu, a dobry antywirus w razie czego skanuje załączniki. Dlatego mimo wszystko go używam i sobie chwalę, a moje komputery wirusów nie mają.
Ita kiedyś go miałam, jeszcze w Polsce, na starym kompie, troszkę mi go brakowało, bo jest taki słodki jak się chce wysłać śliczniutkiego mejla do przyjaciół. Nawet go ostatnio szukałam 🙂 Jeśli lubisz pisac mejle na fajnych tapetkach - spodoba Ci sie, ale nie jest to poczta przez która puszczałabym, poważniejsze, ważniejsze mejle. No i wówczas podrzucił mi go znajomy informatyk - więc albo Incredi jest naprawdę fajny, albo łatwo się dostać do tej poczty osobom postronnym które troszkę znają się na rzeczy, niestety, chyba skłaniam się do tej drugiej opcji  🤔 Ale ponownie go sobie ściągnełam  😁
magda, jakie tu są ustawienia do rozgryzienia?


jak dla mnie ustawienia dla poczty wychodzacej sa masakra.. godzine czasu jak nie lepiej szukalam jak to poustawiac.. (mam na tlenie konto)

najlepszym wyjsciem dla mnie jest komunikator tlenowy. mam i gg i tlena i poczte tlenowa w jednym. przychodzi mail to natychmiast powiadomienie dostaje :]
Faktycznie trochę ten program kolorowy...
A Claws maila albo Foxmaila znacie?
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
21 czerwca 2009 23:03
ita, nie znam, jak się sprawują, próbowałaś?
[quote author=Whisper_777 link=topic=6891.msg281148#msg281148 date=1245621823]
ita, nie znam, jak się sprawują, próbowałaś?
[/quote]

testuje IncrediMail
dużo kolorowych bajerów jest w nim 😉
już i tak sporo udziwnień wyłączyłam...

A może Opera? Przeglądarka i program w jednym.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się