Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

ja mam taka do strzyżenia owiec, ale pisali ze nadaje sie tez do psów jak chcesz to wpadnij na malborska 56 do mnie do pracy, to pozyczę  😀


to jesteś moją sąsiadką, ja mieszkam troche wyżej :P
ushia   It's a kind o'magic
27 lipca 2012 21:10
duunia, dziekuje  :kwiatek:
a duza ona jest? Bo moje psisko z gatunku mikrych raczej 🙂
moge spytac po co Ci maszynka do owiec? :
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2012 10:25
bo mam łowce które strzygę 🤣 napisz na pw, to jakos sie umówimy 🙄
Czy mógłby ktoś polecić sprawdzoną panią do pomocy przy sprzątaniu? W grę wchodziłoby umycie okien, podłóg, łazienka, odkurzenie - czyli praca na jakieś 2-3h, ok. raz w miesiącu.
Kami   kasztan z gwiazdką
29 lipca 2012 16:13
Hiacynta jak kogoś znajdziesz to daj mi znać  😁 Ja próbuję od jakiegoś czasu ściągnąć panią, która sprząta u mojej przyjaciółki i jej rodziców, ale kobieta jest strasznie zapracowana  🙁 A potrzebuję kogoś dosłownie raz w miesiącu do umycia okien i poprasowania - resztę jakoś na szczęście jeszcze ogarniam  😎
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 sierpnia 2012 21:14
witam, witam 🙂 wlasnie siedze sobie u was na rynku i tak mi cos swita, ze ktoras z was jest tu bryczka z konmi. Dobrze mysle? Jesli tak okogo jutro szukac i ewentualnie zagadac? Co prawda jestem z mama i jutro wracam juz do domu (jeden nocleg w Krakowie), ale podejsc i poglaskac konie zawsze moge 😉
Czy ktoś wie gdzie w okolicach Krakowa ofoliują plakat? Sama folia albo z usztywnieniem. Dość duże i nietypowe wymiary- ok. 70cmx100cm. Wszędzie gdzie pytałam to tylko A4, A3. Może ktoś spotkał w ostatnim czasie?
witam, witam 🙂 waśnie siedzę sobie u was na rynku i tak mi cos świta, ze ktoras z was jest tu bryczka z końmi. Dobrze myślę? Jeśli tak kogo jutro szukac i ewentualnie zagadać? Co prawda jestem z mama i jutro wracam juz do domu (jeden nocleg w Krakowie), ale podejść i pogłaskać konie zawsze mogę 😉

Przepraszam trochę po czasie... 😡 Ja jestem lub moja koleżanka . Zapraszam wszystkich zawsze -13 i 39 numery,łatwo poznać ciemne dorożki brązowa lub bordowa.
Przepraszam trochę po czasie... 😡 Ja jestem lub moja koleżanka . Zapraszam wszystkich zawsze -13 i 39 numery,łatwo poznać ciemne dorożki brązowa lub bordowa.


A konie jakiej maści? Właśnie się zastanawiam czy nie Ty chciałaś mnie zamordować wzrokiem, kiedy z obłędem w oczach gapiłam się na konie ;D
Ja często stoję na grodzkiej 34 i widuję enklawę na koźle, do tego jakiś czas temu zaczęła z nią jeździć moja koleżanka, ale po latach znajomości końskiej, gdy zaczęłyśmy studiować na jednej uczelni przestała mi cześć mowić, dlatego nie wydzieram się cześć kiedy jedzie dorożka. Ale ja wstydliwa jestem 😉
Ja też czasem jeżdżę 16tką 😉
[quote author=enklawa link=topic=751.msg1483943#msg1483943 date=1344188602]
Przepraszam trochę po czasie... 😡 Ja jestem lub moja koleżanka . Zapraszam wszystkich zawsze -13 i 39 numery,łatwo poznać ciemne dorożki brązowa lub bordowa.


A konie jakiej maści? Właśnie się zastanawiam czy nie Ty chciałaś mnie zamordować wzrokiem, kiedy z obłędem w oczach gapiłam się na konie ;D
[/quote]
...jeśli ja to przepraszam trzeba naprawdę podejść i powiedzieć ,że z re-volty bo my mamy tyle głaskaczy i róznych innych komentujących znawców wiec nie dziwcie się ,że bronimy nasze konie przed ludźmi...  😉
Ja mam ciemnogniade  dwa, kare dwa lub czasem jeden łaciak w parze. Zresztą jechała kiedyś ze mną forumowa Stokrotka i było super 😀
honey to teraz sobie przypilnuje tej grodzkiej 34 i ja będę się drzeć  😁
Poszukuje poduszki relaksacyjnej z Bierdonki... Czy któraś z was ma dostep jeszcze do tej poduchy i mogla by mi ja zakupic byla bym bardzo bardzo wdzieczna. Potem bysmy sie umowily na odbior i oddanie pieniazkow
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 sierpnia 2012 11:36
To bordową bryczkę w sobotę widziałam kilkakrotnie 😉 ehh szkoda, że już w Szczecinie, teraz byłoby łatwiej 😉
Jezeli Zorilla jest dzis w pracy, to ja tez bede kojarzyc, bo widzialam dzis 16stke 🙂
Nie 🙂 Moja koleżanka, ja wymiękłam po weekendzie zawodów.
To bordową bryczkę w sobotę widziałam kilkakrotnie 😉 heh szkoda, że już w Szczecinie, teraz byłoby łatwiej 😉

w sobotę bylam brązowa do bordowej, tej którą widziałaś nie przyznaję się... 👿 . Moja jest taka ze słojami na drewnie ...Bordowa jeździ w dni nieparzyste a brązowa w parzyste.  🙂
A dziś jest goraco i jade na popoludniu o 17...
...jeśli ja to przepraszam trzeba naprawdę podejść i powiedzieć ,że z re-volty bo my mamy tyle głaskaczy i róznych innych komentujących znawców wiec nie dziwcie się ,że bronimy nasze konie przed ludźmi...  😉
Ja mam ciemnogniade  dwa, kare dwa lub czasem jeden łaciak w parze. Zresztą jechała kiedyś ze mną forumowa Stokrotka i było super 😀


Następnym razem jak będę w Krakowie, to nie zdziw się jak ktoś podleci i z bananem na twarzy zacznie się wydzierać: z re-volty? ja też!
😉
Buffalo  czekam  😀 Kiedyś mi koleżanka z innej dorożki mówiła, że ktoś się pytał czy jest dziś pani enklawa  😁 Moja zmienniczka jest wtajemniczona więc, jak by mnie nie bylo to nie będzie zabijać wzrokiem re- voltowiczów... 😉 a faktem jest ,ze nie wszystkie moje konie lubią jak się do nich obcy przymilają i po prostu próbujemy im oszczędzić tego o ile się da .
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 sierpnia 2012 15:40
Poszukam później na zdjęciach, może coś się znajdzie 😉 Zobaczymy 🙂
W kąciku zaprzęgowca są fotki moich dorożek lub zapraszam do galerii  🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
07 sierpnia 2012 13:18
Enklawa a z ciekawości, ile teraz kosztuje przejażdżka dorożką  👀
oo właśnie dołączam się do pytania Kami? Zawsze byłam ciekawa.
Zależy od czasu 15 minut kosztuje 50 zł , standardowe 30 min -100 zł, 45 min -150 zł, 60 min -200zł lub w koło rynku 30 zł
I dużo ludzi się na taką atrakcję decyduje? Dla mnie kwoty astronomiczne, więc chodzi mi bardziej o obcokrajowców
Ja 13 lat temu jechałam wokół rynku za 10 zł 😉
Dość dużo Polaków jeździ mniej więcej pół na pół z obcokrajowcami . Patrząc na to inaczej zbierasz grupę 4,5 osób i cena się rozkłada ,wychodzi ok 10 ,25 zł za osobę w zależności od czasu . A voltowicze zawsze mają u mnie fory... 😉
Dokładnie jak ja mówie np. znajomym to są i tacy co uważają że to mało. A i tacy co że ok, a i tacy co ze dużo 🙂.
Wyjście do kina mamy taty i dzieciaka pewnie nie kosztuje mniej niż taka przejażdżka... Samemu drogo ale pytanie po co 🙂.
Moim zdaniem te ceny są zupełnie w sam raz.
Kami   kasztan z gwiazdką
07 sierpnia 2012 15:34
Jak na to, że konie muszą przejechać na i z Rynku do stajni spory kawałek, są w pracy cały dzionek to według mnie całkiem sensowna cena  🙂 A jak Wam się podobają nowe postoje? Bo gdzieś czytałam, że przenieśli je z Rynku, a w przyszłym roku mają zorganizować coś na Plantach  👀
Nowe postoje to fikcja. Na razie są dwa miejsca pod Barbakanem na 20 dorożek dziennie ,a reszta to pobożne życzenia. O dodatkowe postoje na czas upałów czy imprez walczymy od kiedy pamiętam i zawsze sie nie da ... Nie wierzcie w to co piszą gazety bo tam prawdy jest 1 procent. Ja bym bardzo chciała żeby wreszcie coś się ruszyło w tym temacie ale szczerze to wątpię skończy się lato skończy się temat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się