telefony komórkowe

In.   tęczowy kucyk <3
16 stycznia 2010 20:53
W Saturnie
Dzięki  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 stycznia 2010 14:53
Właśnie dostałam informację, że Plus ma przygotowaną dla mnie nową ofertę (przedłużenie abonamentu), więc zabrałam się za oglądanie telefonów i szczerze mówiąc jestem bardzo zawiedziona...
Jedynymi modelami, które mogłabym mieć są Samsung Avila i i S7350 Ultra. Wymarzyłam sobie Motorolę V8 (aktualnie mam poczciwą V3, która wiernie mi służy), ale nie mają jej w ofercie...
Nie jestem w 100% przekonana do żadnego z tych Samsungów - obawiam się o wytrzymałość dotykowych i nie wiem czy slider to to o czym marzę 🙄
Jak myślicie, który byłby lepszy? Nie mogę się zdecydować.

Zastanawiam się, czy Plus ma faktycznie w ofercie tylko te telefony, które są na stronie, czy można czasem w salonie trafić na coś innego??
Ja mam Avile od września i baaardzo gorąco polecam . Wcześniej miałam nokie,również się wahałam co do Samsunga, ale teraz musze przyznać,że nie żałuje ; )
Duży dotykowy ekran, aparat jakciemoge, łatwa obsługa menu .
Szkoda tylko,że do tego telefonu nie ma rysików,bo palcem nie zawsze wciśnie się to co trzeba  😉
Fakt - obudowa łatwo się rysuje no ale nie przesadzajmy  🤣
Oczywiście teraz jako,że już mam ten telefon, pobawiłam się nim i już mi się znudził ..  🙄
Mam nadzieje,że pomogłam w jakimś tam stopniu,
pozdrawiam cieplutko  😀
Ja mam Samsunga S7350 i w sumie jestem zadowolona.. Bratowa ma za to Avile i chyba też sobie chwali, tyle,że ja nie uznaje dotykowców a za to kocham slidery 😉
my_karen   Connemara SeaHorse
18 stycznia 2010 15:51
Pauli sprawdz w salonie. Nie wiem jak jest z Plusem bo od zawsze jestem w Erze, ale u mnie ta oferta jest sporo wieksza i czasem nawet w ciagu tygodnia dochodza kolejne modele, ja ostatnio mialam chyba z 10 telefonow do wyboru (zaleznie od wysokosci przyszlego abonamentu).
Nie pamietam dokladnie, ale mialam chyba podobnie - z oferta wyslali mi 1-2 przykladowe modele.

Sama mam Samsunga i na pewno znowu jakiegos Samsunga przy przedluzaniu umowy znowu wezme, choc pewnie nie dotykowego.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 stycznia 2010 21:15
Ja mam pytanie apropo iphone'ów.
Z tego co wyczytałam na stronie apple'a są dostępne w ofercie Orange i Era.
Mam nr w Plusie dla firm i tu pojawia się problem.
Jak zostać w plusie z tym samym nr, a miec iphone'a ?


ooo, dobre pytanie (ja w Plusie)
jak w ogóle sprawuje się iPhone?
Q, ja w koncu tez mam tego samsunga, ale nawet nie mialam czasu instrukcji przeczytac :/
z odczuc pierwszych - za duza czesc gorna w stosunku dodolnej i po wypuklych klawiszach ciezko sie przestawic na plaskie totalnie - bez patrzenia smsow juz nie potrafie pisac 😉
Ja z pisaniem nie mam problemów.. W sumie tylko to wyważenie trochę mi przeszkadza.. Poza tym jak narazie nie mogę specjalnie narzekać.. Nawet rys za bardzo nie mam póki co, choć te odciski palców są wkurzające ciut 😉

Ps. Wczoraj cały dzień miałam ostatnia kreskę baterii, sporo gadałam a on nic.. Muszę raz jeszcze dokładnie zmierzyć ile wytrzymuje bateria ale tak do zera aż całkiem padnie bo chyba (przynajmniej w moim przypadku) nie jest z nim tak źle..
A u Ciebie magda, jak?? Sprawdzałaś już?
mam go od zeszlego poniedzialku i ladowalam raz 🙂
Ja mam Samsunga Avilę od kilku miesięcy.
Bateria trzyma około tygodnia.
Pisanie smsów faktycznie odrobinę wolniejsze po przyzwyczajeniu się do pisania na klawiaturze wypukłej bez patrzenia, ale nie jest to wielkim problemem dla mnie. Powoli się przyzwyczajam, ale jednak z tego powodu, wolę teraz zadzwonić, niż pisać- kiedyś było odwrotnie 😉
Aparat robi całkiem ładne zdjęcia, ale pod warunkiem, że rękę podczas fotografowania ma się idealnie nieruchomą ;P
Na ekran kupiłam (na Allegro) samoprzylepną folię ochronną, która jest zupełnie nie widoczna. Nawet jak się dobrze przyjrzeć, z trudnością można ją dostrzec.
Ogólnie jestem raczej zadowolona z Avilki 🙂
Jakie macie doświadczenia z telefonami HTC ???
dokładnie mnie interesuję model MAGIC
niech mnie ktos poratuje!!!
Jak w orange wyłaczyc "czasoumilacz" ? 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 lutego 2010 15:23
nie wiecie, gdzie dostanę oryginalną obudowe zielono-bialą do nokii 5300? Przeszukałam już wszystko i albo są podróby albo inne kolory..  😵
bianca, wysyłka może być? Mogę się zapytać w razie czego.
Edit. Oryginałów w tym kolorze nie produkują.
W oryginale są: biało-czerwona, biało-niebieska i czarna.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 lutego 2010 15:58
CuLuLa Jasne, ze może być. Myślałam, że jak telefony zielone produkują, to obudowy też..
Zapytałam i dostałam taką odpowiedź.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 lutego 2010 16:07
dzięki    :kwiatek:
Ale jeszcze duszę czy aby na pewno  🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 lutego 2010 17:06
duś, duś, w zielonym jestem zakochana
A ja od wtorku jestem posiadaczką Samsunga Avili, w kolorze białym  😜
Problemu z przestawieniem się nie miałam bo miesiąc używałam Iphone kolegi 😉
Generalnie to b.fajne menu i szybki internet. Jestem zadowolona 😉

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 lutego 2010 17:02
Ja dziś poszłam do salonu po moją Avilę, trafiła mi się nawet taka z GPSem 😉
Moje pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne, myślę że nie będę miała problemu z przestawieniem się na dotykowy telefon.
Właściwie nie jest to dla mnie całkowita nowość, bo miałam już okazję pobawić się Avilą kuzynki 😉
Jakie macie doświadczenia z telefonami HTC ???
dokładnie mnie interesuję model MAGIC


Nikt nie używa HTC?
A moja Avilka od wczoraj ma takie dwie pieeeekne rysy na ekranie  😤 ...
Ita - moj brat miał kiedyś HTC TYTN . Był to jego pierwszy dotykowy telefon . Muszę przyznać,że przez to zraził się strasznie do dotykowych. Szybko mu się porysował,w kieszeni sam sobie uruchamiał aplikacje, nawet jeśli klawiature się blokowało.. Tyle mogę się wypowiedzieć na temat HTC  😉
Dzięki Atutowa, szukam jakiegoś fajnego telefonu, a mało mi sie ogólnie podoba aparatów 😎
Ja aktualnie mam iphona i mimo, ze na poczatku bylam nie zadowolona jak sie dowiedzialam ze dostane iphone (chcialam omnie HD) tak teraz nie wyobrazam sobie zycia z innym telefonem! Przed nim mialam HTC tytyn II i mimo ze mial wiecej funkcji (ktorych i tak nie wykorzystywalam) to iphon bije go na glowe... HTC byl lepszy pod tym wzgledem ze mial b.dobra automape.
Juz nie moge doczegac sie nowej generacji iphon'ow:P
Graba.   je ne sais pas
07 marca 2010 08:35
Mam problem z internetem w komórce. Od wczoraj stałam sie posiadaczką Corby'iego i chciałam aktywować usługi(WAP itp.). Weszłam na stronę orange wszystko ładnie, pięknie i przyszedł mi sms: wiadomość nieuwierzytelniona. Instalacja jest niedostępna.
Spotkał się ktoś z tym? 🙂
Nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku 🙁 czy ktoś ma mixa w orange i orientuje się czy każda wartość doładowania przedłuża umowę, jak w Play? Czy tylko doładowanie za kwotę X przedłuża umowę. A może płacę normalny abonament- rachunek? :/ pomocy. Chcę zmienić sieć i mocno się wacham.
In.   tęczowy kucyk <3
10 marca 2010 22:05
Ja chyba mam mixa, ale nie wiem, czy dla firm i dla klientów indywidualnych się nie różni... Ja mam normalny rachunek za x zł, ale nie mogę go przekroczyć, tj jak mam np 50zł to nie mogę wydać więcej, chyba, że sobie doładuję konto kartą. Umowę podpisuję co 2 lata nową, doładowanie jej nie przedłuża/skraca.
Aa. Takie buty.. Jestem w Plusie, mam obowiązek doładować co miesiąc o 50zł, lub więcej.
Ale w Play doładowanie za 50zł można składać doładowaniami choćby i po 5zł przez cały miesiąc.

No to kiepsko dla Orange.. I placisz normalny rachunek co miesiąc?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się