DIY - zrób to sam

Gigantowilczek wyglada bardzo profesjonalnie, apjak go zrobilas? Nie moja kreska, ale wyglada porzadnie.
Taką nereczkę dla mojej przyjaciółki popełniłam tym razem 🙂
Zorilla, to skaj czy skóra naturalna? fajnie wyszło!

Ja skończyłam kolejnego anioła!
Skaj 🙂
ja ostatnio bawie się w tworzenie bawełnianych toreb z nadrukami, niestety aparat strasznie podbił mi białą farbę na 1szym zdjęciu  🤔

Tymi rencami uczyniona first time taki duży projekt
}
ŁAAA kot, jest prześwietna!  😜 Taka pocieszna  🙂
kot, piękniasta!
sznurka Ty wiesz :kwiatek:
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
06 stycznia 2014 15:05
kot,
rewelacyjna czapka

Z racji tego, że już po Świetach, mogę pokazać Wam kilka prac, które były robione jako dodatek do prezentu.

W trakcie pracy






Garść inspiracji dla bawiących się wypalarką 🙂 http://www.mymodernmet.com/profiles/blogs/leroc-pyrography
Wypalarka wypalarką, ja nie dałabym rady tak ołówkiem :P
Jakby ktoś był zainteresowany pisaniem ikon to w lutym bedą u mnie w stajni warsztaty prowadzone przez ikonopisca.
Może taki mały offtop, bo to nie moje dzieło, ale mam malutką prośbę 🙂 Mógłby mi ktoś pomóc ogarnąć jak coś takiego zrobić? Jamnik w potrzebie oczekuje, polar leży, a ja nie mam pojęcia jak się zabrać 🙁 Czy to jest gdzieś zapinane, czy wkładane, czy pod brzuchem jest tam gdzieś gumka?
Pomocy :/
Zdjęcie pochodzi z http://psieforum.com/printview.php?t=1345&start=0.

Z góry dziękuję! 🙂
Mój pies miał taki kubrak zrobiony przez mamę na drutach. Zakładało się go jak sweter: najpierw łeb, potem łapy i tyle 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
19 stycznia 2014 16:14
kobietki, widziałyście to? bardzo mi się podoba! któraś próbowała stworzyć coś takiego?
zdjęcie zapożyczone stąd
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 stycznia 2014 11:51
Equestrienne, https://www.google.pl/#q=kurtka+dla+psa+wykr%C3%B3j
Co można zrobić z dużą ilością kredek świecowych?  🤣
Co można zrobić z dużą ilością kredek świecowych?  🤣


kolorowe świeczki 🙂
Właśnie czytałam o tym.
http://www.sexymamy.pl/DIY-oryginalne-swiece-z-kredek-Crayons_s1742#
Robił ktoś? Stacjonarnie kupię gdzieś knoty?
Chess - może coś takiego? 😀

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2014 00:44
Chess, bawełniana sznurówka moczona w parafinie.
asds   Life goes on...
22 stycznia 2014 15:39
Dziewczyny z Warszawy!

Czy może mi któras z was polecic jakiś dobry kurs Decoupage dla początkujących?
monisiaxp, wygląda ciekawie. Dobra, będę kombinować 🙂
asds, po co kurs? Podstaw bardzo łatwo nauczyć się samemu, ewentualnie lepiej po znajomości spotkać się z kimś kto umie i za czekoladę nauczy 😉
asds   Life goes on...
22 stycznia 2014 21:07
monisiaxp, wygląda ciekawie. Dobra, będę kombinować 🙂
asds, po co kurs? Podstaw bardzo łatwo nauczyć się samemu, ewentualnie lepiej po znajomości spotkać się z kimś kto umie i za czekoladę nauczy 😉


Chciałabym samemu albo od kogoś się nauczyć...Problem w tym że mi lepiej do głowy wchodzi technika jak od kogoś mogę zgarnąć już wiedzę gotową i poćwiczyć pod fachowym okiem....A niestety nie mam w gromie moich znajomych nikogo kto by zajmował się Decupage....
Ja i mój chłopak prowadzimy zajęcia dla dzieciaków i młodzieży, między innymi z decoupage więc... 🙂
To ja też się piszę 🙂 Nie mam zamiaru się w to mocniej bawić ale może jakieś spotkanie towarzyskie nad szkatułkami dałoby się zrobić? 🙂 Chętnie zobaczę na żywo jak taki proces wygląda 🙂
Akurat szkatułki są już trochę trudniejsze. Zwykle zaczynamy od kolczyków 🙂 zasada ta sama ale jest łatwiej i szybciej (chociaż i tak robienie ich zajmuje ok 2 godziny + gadanina). Zasadniczo można się zgadać 🙂 ja mam sporo wolnego czasu (no bo po co pisać licencjat)
asds   Life goes on...
22 stycznia 2014 21:51
Jestem za!!!

Ja to bym chciała się wprawić do poziomu Batman'a czyli szkatułki, robienia pisanek z wzorkami wypukłymi, a docelowo to mam już krzesła naszykowane do Decu!!

Na razie najbliższy projekt to zrobienie misek w kształcie liści kapusty z gipsu. Nastepne w kolejce to ściereczki i makaron... 💃
Asds, odpiszę już tutaj, nie na pw.
Wczoraj miałam ostatnio dzień zajęć na uczelni, u konia jestem 2 x w tygodniu, w pracy też 2 więc czasu mam sporo. Weekendy mam zasadniczo wolne, poniedziałkowe i piątkowe popołudnia również. Trzeba tylko ustalić termin i miejsce. Jeśli chodzi o materiały to pakiet podstawowy mogę załatwić (kolczyki plus akcesoria do ich obróbki) 😉 jeżeli chcecie robić szkatułki to trzeba się dogadać co do kosztów. Ja mieszkam na Ursynowie, jestem mobilna na trasie metrowo autobusowej. Czułabym się dobrze gdyby chłopak uczył Was razem ze mną (jednak ma większe doświadczenie) ale on ma sesje i może dopiero w 2 połowie lutego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się