KLUB "STAREJ GWARDII" forum

m.indira   508... kucyków
12 stycznia 2012 13:02
e co jest, macie dość gwardii?
nie ma jak dzień zacząć od wkurwienia się na maxa
jakiś debil do kwadratu staną sobie na moim podjeździe, stoi już drugą godzinę, jeszcze pół mu daję a potem dzwonię po gliny, samochodem mam wyfrunąć chyba ... i ciul że załatwiłam wszystko na piechtę ale za chwilę na piechtę nie udam się do lekarza bo bym po grypie chyba umarła ...
asds   Life goes on...
12 stycznia 2012 13:06
Ja dzis świętuje swoje 27 urodziny......To juz będzie z 13 lat tutaj razem z Wami 🙂
m.indira, A nie masz jakiegoś drugiego auta, żeby go zastawić od tyłu na parę godzin? Ja tak oduczyłam ludzi takich praktyk pod moim domem, bo na prośby byli głusi  🙄

asds, Wszystkiego Najlepszego!
asds - To wszystkiego najlepszego  :winko:

Bischa   TAFC Polska :)
12 stycznia 2012 13:27
Wszystkiego naj asds!
asds   Life goes on...
12 stycznia 2012 13:29
Kochane no po  :allcoholic: i  :grupa: od mnie  dla Was Wszystkich!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 stycznia 2012 13:35
asds
STO LAT 🙂

m.indira
Znam ten ból niestety... Mój dom stoi przy osiedlowej ulicy, tak że z garażu wyjeżdża się wprost na nią, miejsca do parkowania wzdłuż krawężnika jest całe mnóstwo, bo ulica dość długa, ale jacyś idioci uparli się parkować idealnie na wprost wyjazdu z garażu, więc nieźle trzeba się nakombinować, żeby wyjechać 👿
Kto chce ze mną jechać do Krynicy Zdroju do tego hotelu:
http://www.hotelprezydent.com/
4 lutego, jedna doba z mega bankietem  i balem 😁
za darmo  😁
bo mi mąż wydziwia, nie chce dziecka na jeden dzień zostawić (wychodzi na to, że ja wyrodna matka jestem)


co za wet-firma robi?
mozesz na PW?
asds   Life goes on...
12 stycznia 2012 13:50
pokemon


Ja chętna ale kurde mam 4 iobrone podyplomówki! Szlagsahne!
m.indira   508... kucyków
12 stycznia 2012 13:56
asds dużo no własnie czego? może dużego i hhmmm forsiastego ? 😉 a tak serio najlepszego

drugie mam ale w garażu z którego blokuje wyjazd moje pierwsze, a pierwsze blokuje kretyn...nadal
no i chyba będe bardzo nie miła zaraz
Asds wszystkiego najnajnaj i oby Eurostar produkował dalej "zamszaki"  😁
m.indira - I co z tym autem? Ja bym stała tam normalnie z gumową pałą, raz po plecach i sprawia załatwiona  😁
m.indira, nie rób za milutką i dzwoń w takim wypadku po drogówkową lawetę. Jak kierowca zapłaci za holowanie i parking, to się błyskawicznie nauczy parkowania w miejscach dozwolonych.
,
asds   Life goes on...
12 stycznia 2012 16:25
Dziekuje wam KOCHANI!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 stycznia 2012 18:27
SZto Lat 😀 I kasiory, i spełnienia marzeń i zdrowia.... a resztę sobie kupisz 🙂
asds sto lat!

A tak poza tym to łapię się do "starej gwardii"? Bo za cholerę nie pamiętam kiedy się rejestrowałam na volcie.
😉
Jeśli mnie pamięć nie myli, to zdecydowanie się kwalifikujesz. Chociaż w moim wieku skleroza już jest niestety możliwa  😁

Bilans na dziś:
zła wiadomość - sprawa, którą miałam jutro załatwić odwleczona o 3 tygodnie z przyczyn niezależnych ode mnie :/
dobra wiadomość - nie mam pociągu jutro 0 5:46 rano  😅
m.indira   508... kucyków
12 stycznia 2012 19:13
samochód odjechał zanim zainterweniowałam, musiał być expresem bo od pokoju do kuchni mam 4 m i zdążył brrrr, na drugi raz... nie będzie drugiego razu, od razu gliny
Skleroza nie boli, choć bywa uciążliwa  😉
Muszę jutro do Wisły jechać, nie chce mi się... Zwłaszcza, że czeka mnie siedzenie w piwnicy w celach zarobkowych  😁
asds   Life goes on...
12 stycznia 2012 19:50
Haha...a do której to piwnicy w wisle?

a ja nadal siedze w pracy....Ciekawe za ilę wyjdę .....
asds, wszystkiego naj! 🙂
A w jednej takiej  😉
Nie wiem czemu wszędzie z uporem maniaka archiwa/składnice akt umieszczają w piwnicach. Warunki fatalne dla papieru. Dla archiwisty zwykle też, bo ciemno. Buuu....
Bischa   TAFC Polska :)
13 stycznia 2012 00:48
Ja pracowałam w lux medzie w dokumentacji, wszystko w piwnicy. Duszno, sztuczne światło i tak po 12 h. Nocki też, w dzień to się chociaż po lekarzach ganiało, do recepcji, a w nocy lekarz dyżurny, który rzadko czegoś potrzebował... Wszyscy jęczeli, jak nie było klimy, jak zrobili klimę, to i tak... nie chodziła, bo wszystkim za zimno 😵 I tak wkoło macieju.

Prezentacja zrobiona na sobotę, jutro (a w sumie to już dziś) zajęcia, a ja spać znów nie mogę...
Mało mi dziś głowy nie urwało, plus ten przeklęty deszcz 👿
Pozdrowienia z piwnicy  😉
Do szeregu atrakcji dodać można tony kurzu.
Bischa   TAFC Polska :)
13 stycznia 2012 12:10
A ja nie wstałam na wykład z biochemii na 13. Super :/ Na 16 dopiero jadę na uczelnię na fakultet zwany "dygresją" vel dobrostanem zwierząt. "Dygresja" bo prowadzący ciagle używa tego słowa 😁
Żeglarz, pozdrawiamy zatem również!

a ja dostałam właśnie zmontowany filmik z warsztatów na których byłam😀
Żeglarz, historyk i tego nie wiesz??? Piwnice = w obronie przed bombami  👀 (serwerownie też chyba w piwnicach, co?)
Dobra! To która tu krzyczała o śnieg  😤
Ja dzisiaj z napędem włączonym przy prędkości 30/h o mało nie skasowałam Forda, bo zaczęłam hamować jakiś kilometr za nim, a trzeba było zacząć ze dwa. Zero przyczepności! Zero kompletne! Dobrze, że gość w końcu skręcił, choć miał z tym spore problemy.
Ja też chyba pasuję do tego wątku, na starej volcie od 2006  😀

Zaraz zmykam na uczelnię, przez Przegląd odłożyłam na bok projekty z zajęć, czas wszystko nadrobić  🤔

Bischa chyba mamy z tą samą babką zajęcia  😎 Przynajmniej tak kojarzę po "dygresji"  😁 Albo nawiązuje do swojego dziecka, albo psa  😜 Fajna kobitka  😀 U nas prowadzi fakultet pt "Łowiectwo" (na ochronie środowiska  😁 ).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się