Końska rewia mody cz.VI (2012)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 lipca 2012 22:08
to zależy od czapraka, ale mnie jeszcze ŻADNEGO euro-stara ani eskadrona nie odbarwiło to mydło. za to super je dopiera naprawdę 🙂
wątek zamknięty
sei dzięki za odp  :kwiatek:
wątek zamknięty
miprzybylo 2 szmaty 😀 tym razem nowa kolecja Flexi Bühler, pomożcie mi dobrać jakies owijki do zielnego czapraka bo już nie mieli;((
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 lipca 2012 23:18
karusioowa  😍 Zielony ma prześliczny kolor <3
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 lipca 2012 23:53
zalcia97, Livia, gabb. dzięki  :kwiatek:

zalcia97 imponująca kolekcja  😜

gabb. też trochę tych szmatek masz  😉

Burza oj tam odrazu koszmarek  😁 Po prostu mało pasujący do kasztana  😉

Alaska bardzo ładnie, jeden z moich ulubionych ES  🙂

karusioowa ładne kolory, czekam na zdjęcia na modelu
wątek zamknięty
karusioowa pierwszy raz widzę czapraki takiej firmy, pokaż koniecznie na koniu.  🙂
wątek zamknięty
karusiowa, one są z kreamera? Też mam jeden czaprak od nich, bardzo fajny jakościowo ciurany x lat, a wygląda  w porządku 😉

edit: zrobić dzisiaj zdjęcia brillanta coppera na karym czy łezki mint?
wątek zamknięty
huzarova cooper! 😉
wątek zamknięty
a myślicie, że będzie można jeszcze jakoś dostać ES nougat ? taaak bardzo mi się podoba i niestety o kilka lat się spóźniłam  😵
wątek zamknięty
Nadmiar wolnego czasu to czynnik rozwijający szmatoholizm  🤔wirek: ledwo odpakowałam Szokmola caffe late i ESa simileath czarnego, a już jadą do mnie dwa cottony z kolekcji navy - burgund - bronze i czaję się na hot pinka  😵
wątek zamknięty
tulipan, a pokażesz nam nowe szmatki na swoich rumakach?  :kwiatek:
konwalia, specjalnie dla Ciebie, dzisiejszy copper:
Mój koń najlepszym modelem to nie jest...
wątek zamknięty
Lizzy ich chyba dawno już nie ma w sprzedaży, to Horze chyba jakaś stara kolekcja, ja je dopadłam przypadkiem na allegro za 20 zł  :koni

To też moje ulubione połączenie jest fantastyczne i ta zieleń  😀 Jeszcze drugim, który podbija moje serce jest ten granat :
wątek zamknięty
huzarova, ładnie mu w tym cooperze, ale szału nie robi 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2012 16:15
huzarova, mnie się podoba 😉

karusioowa, to jest Felix Buhler, nie Flexi 😂

konwalia, to firma całkiem popularna w Niemczech, tak jak pisze huzarova, można ich rzeczy kupić w sklepach Kraemer 🙂
wątek zamknięty
huzarova tak, z kramera

Livia sry za pomylke, szybko pisze na klawiaturze i potem wychodza jakieś dziwadla:P
wątek zamknięty
huzarova, to rozmiar pony?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata dziękuję.  :kwiatek:
huzarova ładnie!
ja na zawodach widziałam dziewczynę z Eskadronem z kolekcji X-generation.  FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ.  :oczopląs: na żywo chyba jeszcze gorsze. I przy okazji kupiłam Anky Grass  😡
wątek zamknięty
huzarova - postaram się w końcu dorwać fotografa, a próbuje już od tygodni  😉
wątek zamknięty
borkowa.   silesian team
22 lipca 2012 19:12
zalcia aneczki to ci zazdroszczę !  🍴
potrzebuję pomocy :kwiatek: chcę kupić jarpolowy pad na gniadą i ciemno gniadą klacz nie mam żadnej koncepcji...  🤦 🙇
wątek zamknięty
huzarova - super 😉! Bardzo lubię kolory z tej kolekcji.
karusioowa fajne, ten fioletowy nawet mi kolorystyką przypomina lavendera 😉
Powiedziałaby mi jakaś dobra duszyczka jaki to model ESa 🙂?


I poszukuję na tego pana jakiegoś szarego czapraka skokowego na zawody... Macie jakiś pomysł?
A co do waszych kolekcji, to ja się nie wypowiadam.  😁 👍
wątek zamknięty
Brunatna, to cotton cross  in  😉
wątek zamknięty
borkowa  😁
brunatna nie wiem,ale jak ładnie koniowi! 😀
a my dzisiaj obiecane fotki Petrola z zawodów  💘 mi tam się podoba,bardzo.  😁
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg195/scaled.php?server=195&filename=img6075x.jpg&res=landing[/img]
wątek zamknięty
zalcia97, pasuje mu i ładnie układa się pod siodłem! Nie ma tej "buły" z przodu 😉


ES Max szmaragd, hazel czy jeden i drugi? Nigdy nie miałam Maxów i nie wiem czy warto w nie inwestować.
wątek zamknięty
zalcia97- kolekcja cudowna  😍 kilka bym sobie podkradła do swojej kolekcji  😁, licząc naliczyłam ponad 50szt 🙂 nieźle nieźle, ja mam dopiero połowę, ale planuję 31szt by mieć na każdy dzień tygodnia  😁
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 lipca 2012 21:24
zalcia97- kolekcja cudowna  😍 kilka bym sobie podkradła do swojej kolekcji  😁, licząc naliczyłam ponad 50szt 🙂 nieźle nieźle, ja mam dopiero połowę, ale planuję 31szt by mieć na każdy dzień tygodnia  😁


długie te Twoje tygodnie 😉
wątek zamknięty
fin  taak,jest ciut ciut przyduży,bo to VSD,ale układa się fajnie 🙂  Bierz szmaragda!  😜
Cierp1enie dziękuję  :kwiatek: no,aktualnie mam 62 ( na każdy dzień 2 miesięcy akurat xD)  😁
wątek zamknięty
huzarova bardzo fajnie, jak bedzie okazja to zrob tez zdjecie w mint, bo sie ciekawie zapowiada 🙂
Livia dzięki za odp  :kwiatek:
A ja w końcu, jak już dostanę nową skokóweczkę to zaczne robic jakies szmatofoto  😁 tak sobie obiecuje, że najpierw siodło, a w sumie to też chcę wstawiać dopiero maszyne, jak go trochę nabudujemy... ehh... chyba nigdy nie zrobie  😁
wątek zamknięty
długie te Twoje tygodnie 😉


😁 😁 haha teraz to dowaliłam
oczywiście chodziło o miesiąc  😁

zalcia97
- no, a może też na miesiąc, tylko 2 razy dziennie przebierany koń w co innego 🙂 też tak można.  😁
wątek zamknięty
karusioowa, śliczne kolory, cóż to?

Nasturcja-Renata, taa pasujący zupełnie do niczego 😁

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2012 06:12
borkowa. ja bym wzięła beż  😉

zalcia97 ładnie w petrolu. 62 czapraki, wow  😲 ja mam tylko 12  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.