Końska rewia mody cz.VI (2012)

Zairowi we wszystkim pięknie 🙂
a ja wpadam tu z moim B. w toffee gelb i Klaczą cukiereczkiem w berry aprioct



wątek zamknięty
zalcia, szarlotka., dziękuje! 😉
wilczyk, jakoś totalnie bez szału 🙂
Precelek, wszystko piękne! 😍 😜
wątek zamknięty
Precelek, wow...... lepsze niz katalog !!
wątek zamknięty
Ha ha katalog taki multifirmowy. Kocham dralona z Toffe Gelb. To najpiękniejsza derka jaką wyprodukowali 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2012 21:27
Precelek, jakie to wszystko prześliczne. I zdjęcia przede wszystkim super. 🙂


A nasz kantar z Coffee-Berry dogorywa. 🙁

wątek zamknięty
Precelek, toffe-gelb to najpiękniejsza kolekcja dla gniadych, a kobyłka w berry też fajnie wygląda 😉)
emptyline, mój eskadronowy kantar jest jedynie "wyjściowy" i nie sądziłam, że może być w takim stanie po kilku miesiącach użytkowania ..
Livia, pady wiele by zyskały, gdyby herby były jednak niżej, w koralu super!
maison, bardzo fajnie w tej ance wygląda 😉
A ja mam problem. Z jakimi nausznikami będzie lepiej?


Wiem jak zdobyć chilli, ale z navy może być ciężko ...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 września 2012 22:47
Mam jeszcze siwego w Kantarze Es Blueberry i uwiaz do kompletu

wątek zamknięty
Precelek, piękne to 4 takie katalogowe 😀
huzarova, z czerwonymi 🙂
Zairka, aleś go wypucowała 😀
wątek zamknięty
Zairka, siwy już chyba obfocony we wszystkich możliwych kompletach?  😉

Przeglądam sobie właśnie tą niemiecką galerię szmatkową i dochodzę do wniosku, że te eskadrony platinum w większości wyglądają jak niezbyt udany hand made. Ale zgadzać się ze mną nikt nie musi.  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 września 2012 23:45
Zairka, siwy już chyba obfocony we wszystkich możliwych kompletach?   😉


w zadnym, narazie tylko 2 kantarki i 1 czaprak:P
wątek zamknięty
gabb dzieki🙂
Klami hahaah dzieło Dominiki Frej
xxagaxx zgadzam się co do derki toffee 🙂 trafiła do mnie przez przypadek ale z nami zostaje 🙂 Tylko owijki wyszły nie do kompletu eurostar i anky
huzarowa toffe gelb  do gniadych bezapelacyjnie, a że klaczynka skara to i róż pasuje  😁
Monny :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2012 07:58
Zairka, w ESie Scarlet red i w kantarze Blueberry siwy wymiata 🙂

huzarova, dzięki 🙂 Lepiej z granatowymi nausznikami moim zdaniem.

Szarlotka, dzięki 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 września 2012 08:37
Precelek opad szczeny!  😜 obłęd!

huzarova granat lepszy 😉
wątek zamknięty
maison dzięki 🙂 wrzucam jeszcze w takim razie dwie Klaczynki w berry i już mnie nie ma 🙂


wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie! 😉
Czy taki czaprak byłby odpowiedni na zawody ujeżdżeniowe? Czy sędziowie mogli by się przyczepić do ciemnej nitki w pikowaniu? :
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
03 września 2012 11:19
Kantar i uwiąz z kolekcji navy-green

wątek zamknięty
Precelek śliczności ! 😜 do szmatoholików ! 🏇
zairka jemu to chyba we wszystkim jest pięknie 💘 a jakie oczko superowe 👀
ekuss fajowy kucyk, kantarek też :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
borkowa dziękuję bardzo mi miło, ale do szmatoholików dziękuję, nie wrzucam  🙂
wątek zamknięty
ekuss,  Frigg mnie zawsze rozwala na łopatki, ta szopa zamiast grzywy jest taka słodka i zadziorna! chyba bym oszalała, jeśli nie ubrałabym jej w róż😉


przeglądając pobieżnie zdjęcia nowych kolekcji bardzo mi się podoba ta czerwień ESa, tylko czy może ktoś mnie uświadomić, czy tylko nauszniki i lamówki będą w tym kolorze, czy cały czaprak czerwony też do dostania? i cornflower Anky jest super, mam ochotę się na niego skusić 😉 kiedy mozna oczekiwać wysypu nowych kolekcji ES i Anky w sklepach o znawczynie:błagam:
wątek zamknięty
wilczyk na siwej suuuuper! Na tarancie też nie tak źle! 🙂
szarlotka dziękujemy  :kwiatek:
Precelek dralon toffe-gelb! 😜
empty ojej, ale się zeszmacił. Ja też swoje Eskadronowe używam na zawody,wyjścia. 😁
huzarova granatowe są chyba lepsze, jest tak spokojnie,elegancko. Z czerwonymi też  ładnie,ale bardziej..konkretnie 🙂 ja bym wzięła i te i te 😀 💘
Zairka ale ten siwy czysty! 😍
ekuss ale super! śliczny ten kucol 💘
Isabelle cały czerwony ESa też będzie.  🥂
wątek zamknięty
zalcia97,  A gdzie mogę dorwać fotki różnych modeli z tą czerwienią? bo jest to jedna z ładniejszych jakie widziałam! nie mam tyle umiejętności jak Wy w wyszukiwaniu tych zdjęć 🙁
wątek zamknięty
Isabelle w horse-trade juzjest nowa kolekcja na stronie, cherry red np model pocket --> http://www.horse-trade.pl/pl/p/Czaprak-EURO-STAR-Pocket/1464
albo excellent --> http://www.horse-trade.pl/pl/p/Czaprak-EURO-STAR-Excellent-Badge/1466

Cee na zawodach nie ma wymogu posiadania białego czapraka więc do ciemnego pikowania tym bardiej sie nikt nie przyczepi🙂
wątek zamknięty
Magdzior, ale Cee napisała, że chodzi jej o zawody ujeżdżeniowe, a tam jest wymóg białego czapraka. A czy się doczepią, to nie mam pojęcia, trochę jest tych nitek :P
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 września 2012 14:20
zalcia97 nie, wbrew pozorom nie ma takiego przepisu. Tak się po prostu przyjęło, że ujeżdżenie jeździ się w bieli, no w porywie szaleństwia jakimś off-white czy ecri. Teoretycznie można jechać we wszystkich kolorach tęczy, jak w skokach. Teoretycznie 🙂
wątek zamknięty
ekuss, ale jej ładnie! Uwielbiam twojego kuca 💘
Isabelle, zgadzam się, ta czerwień ESa jest przepiękna 😍
wątek zamknięty
baaardzo Wam dziękuję za linki! :kwiatek: ten herbik i kolor są niesamowicie śliczne, tylko mi krój tych czapraków nie odpowiada wcale 🙁
wątek zamknięty
zalcia97 tak jak Anderia napisała nigdy nie było i nadal nie ma nawet w przepisach ujezdzeniowych startu w białym czapraku, co prawda na zwykłym ujeżdżeniu z innym niż białe/kremowy się nie spotkałam to już na czworobokach wkkw widziałam i czernie i granaty nawet na większych zawodach.
wątek zamknięty
SERIO?  😲 To przepraszam, mój błąd. Zawsze byłam święcie przekonana, że jest taki wymóg.  🤔 dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Rany, takiej odpowiedzi się nie spodziewałam. Byłam pewna, że biel jest obowiązkowa  😉
W każdym razie wielkie dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2012 18:48
zalcia, byłby dalej w super stanie, gdyby nie kumpel padokowy. I tak jestem mega zadowolona, bo inne kantary wytrzymują maks 2 tygodnie, a wcale dużo droższy nie był. Tylko szkoda mi trochę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.