Końska rewia mody cz.VI (2012)

asds   Life goes on...
02 stycznia 2012 16:57
no to się ciesz...BO Euro star odchodzi od padzików zamszopodobnych i powraca do bawełny...Cross Iny nowe juz bawełniane są
wątek zamknięty
asds ja bym Ci bardzo chętnie podkradła 2 padziki... pierwszego z lewej górny rząd i pierwszego z lewej środkowy rząd...

I do dnia dzisiejszego cholernie żałuję, że nie kupiłam od Ciebie tego czerwonego Euro Stara excellenta chyba (?)  😕
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 stycznia 2012 17:08
si excellent bawełenka...z forum piglet kupiła od mnie jeśli mi pamięć nie szwnakuje...piekny był, ale ja od kiedy się w padach rozkochałam pozbyłam się wszytskich bawełenek...Wolę jednak wytrzymalsze materiały
wątek zamknięty
asds tak tak, ta zbiorowa fotka zdecydowanie bardziej oddaje jego kolor 😉 a wiesz co? Ja żaluje , ze Ci odsprzedałam spowrotem black/fuschia :P grr !
juliadna wcale Ci sie nie dziwie, ja wcale nie zaluje ze zgrzeszyłam !  😀iabeł:  😁 
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 stycznia 2012 17:27
natt92

Ale dzięki temu mój rózowy dream w kiońcu kompletny 🙂

wątek zamknięty
ehh no właśnie piękny... Kiedyś go dorwę, choć szanse są już chyba marne.. 🙁
wątek zamknięty
Pierwszy raz tutaj piszę, więc witam  👀
Ja jestem od niedawna szczęśliwą posiadaczką Eskadrona kiwi i jestem kompletnie zakochana  😜

wątek zamknięty
Martuha

ale za to na lata służą 😉)
wątek zamknięty
missk - świetny jest 😀D
wątek zamknięty
asds

mrrrau jaki ten ES piękny i te ochraniacze  szał !!!!!!! 😜
wątek zamknięty
missk, a masz może zdjęcie w całości ? 🙂
wątek zamknięty
Niestety słabej jakości, pogoda kiepska, nie ma jak zrobić ładnego zdjęcia, ale nadrobię, jak wyjdzie słońce.


wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 stycznia 2012 18:34
missk fajny! I ładnie wygląda na Twoim koniu 😀  😎

Lolo w Anky Cobalt też odkopane 😀

wątek zamknięty
missk bardzo mi sie podoba kiwi na Twoim koniu.. chyba Twoj kon jest pioerwszy na ktorym mi sie ten czaprak naprawde podoba :P
asds no wiem wiem, ja mam wieksze marzenia niz ten es, ale nim tez bym nie pogardzila :P i takie ochraniacze tez kiedys mialam :P ajajajaj :P ale ochraniacze poszly chyba do kogos innego ;]

Kurde... czasami załuje, ze niektore szmaty posprzedawałam..
wątek zamknięty
juliadna, natt92, dzięki, bo namawiali mnie, żebym wzięła inny kolor, a ja się uparłam, że w kiwi jej będzie do pyska - i jest  😍
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
02 stycznia 2012 18:54
Ja nad kiwi też się zastanawiałam ale jednak nici COBALT rozwiał wszystkie wątpliwości 😉
wątek zamknięty
juliadna, to jest kolor o którym śnię po nocach 😍 i Lolkowi w nim fajnie 😉
missk, też mam kiwi 🙂 Twojemu naprawdę do pyska w nim 😀
A ja dzisiaj ubrałam Pielgrzyma w brillanta royal i się zastanawiam czy go w świat nie puścić. Jeszcze w piątek zobaczę jak on na zewnątrz na nim wygląda.
wątek zamknięty
julianda pięknie mu, jak zawsze  😍
wątek zamknięty
Mój debiut w tym wątku  🏇

Eskadron Microfaser maritim


EuroStar Pipping violet

wątek zamknięty
juliadna, Lolek pięknie wygląda w ruby, z resztą w kobalcie też 😍 Wam we wszystkim jest do pyska
missk, w kiwi bardzo ładnie
mybay, w plum bardzo ładnie, w ogóle Twój koń jest bardzo w miom guście, kiedyś możesz przyjechać do stajni a jego/jej tam ni będzie 😁
Zaczęły się wyprzedaże w equishopie 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 stycznia 2012 20:12
Dziękuje wszystkim za miłe opinię  :kwiatek: miło się czyta takie ciepłe słowa  😎

mybay w ES  mi się podoba  😎 i nawet z tym 3 zdjęciem możesz do szmatoholików się zapędzić 🙂
wątek zamknięty
Maybay super foty i moim zdaniem koniowi i w jednym i w drugim b. do pyska.


A ja za niedługo zrealizuję szmatoholicze marzenia - zostały dla mnie przewidzine w garażu dwie olbrzyyymie szafy. Jedna na moje końskie ciuchy - druga na ciuchy dla konia. Zamierzam sobie taki wyrąbany w kosmos stojak na czapraki tam zmajstrować!
wątek zamknięty
mybay mi sie podoba w obydwóch , ale ja to granaty ogólnie uwielbiam na każdym koniu🙂
kotbury życze powodzenia z stojakiem 🙂 kurcze dobry pomysł.


edit.dopiska.
wątek zamknięty
Libella pięknie kobyła wyglada w coffee i moim zdaniem koniecznie musisz do kompletu kupić berry, bo jest piękny i będzie wyglądać super. Ja mam dla gniadej z owijkami   czekoladowymi i jest super 🙂



Dzięki! Z tym berry to wiem, śni mi się po nocach. Ale święta były, nakupowałam prezentów i teraz muszę modlić się o to, że dotrwa do wyprzedaży 😉
Albo, że się komuś znudzi i mi go opchnie 😁

Mybay oba śliczne, ale fiolet to mistrzostwo świata 😜
wątek zamknięty
zgadzam się z Tuptek, granat na każdym wygląda super 🙂
missk, kiwi na maści Twojego konia wygląda super ! Na pierwszym zdjęciu myślałam, że jest gniady  👀
wątek zamknięty
Hanoverka - ale cudny  😍 a owijki hmmm może violet?
jaki to fiolet jest na lamówce? ciemny czy jasny?  bo ja ślepa nie dowidzę


missk - bardzo ładnie wam w tym niciaku


mybay - świetnie w fiolecie ES  😜

Julia - jak zawsze, bosko! nic dziwnego, że masz taką potężną kolekcję ANKY 🙂 bo który tu sprzedać, jak w każdym cudownie 🙂 anky są dla was stworzone 🙂


a na koniec
Horka -  🤔wirek:

wątek zamknięty
gdzie wy macie te wyprzedaze w equishopie ? ja jak wchodze mam zwykle ceny...
wątek zamknięty
na głównej jest że 20% na Eskadrona, Piekura i Kingsland, może rabat jest naliczany po złożeniu zamówienia
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 stycznia 2012 21:21
Cierp1enie skąd Ty wzięłaś taki nick? Toż to przecież dodajesz optymizmu do życia :kwiatek:
edit: ortografia  🤦
wątek zamknięty
izunia nie oddam bez walki  😀iabeł:
juliadna dziekujemy bardzo  :kwiatek: problem jest taki, że ja właściwie nie wiem jak się dodaje zdjęcia do szmatoholików
kotbury, Tuptek, Libella, Cierp1enie dziękuję, miło mi, że Wam się podoba! Nieskromnie mówiąc mi też  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.