Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Frania dzieciak piękny !  😍
wątek zamknięty
dodofon Faktycznie podobna do naszej Cayenne. Pozdrawiam serdecznie 🙂

wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
29 maja 2012 20:13
pozdrawiamy razem z moimi chłopakami  🙂


wątek zamknięty
Doczekałam się kilku zdjęć z jazdy !





Nie krzyczcie za ilość, to z radości, że mam jakieś zdjęcia inne niż z padoku 😀
wątek zamknięty
anai, jacy wy faaaaajni 😍

galopada_, Dużemu siatkowa dera niepotrzebna? 🙂

My również pozdrawiamy z trawy 😉





wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 08:21
Sankaritarina dostałam małą więc skoro ją mam to may w niej chodzi 🙂 a prawdę mowiąc duży w ogole nie zwraca uwagi na owady. Szarak jest na nie bardziej wrażliwy 😉 jak bede miała jakąś nadwyzkę pieniędzy to kupię i dużemu ale od dłuższego czasu jestem na minusie  🤔
wątek zamknięty
Sankaritarina czy Ty trzymasz konie pod domem? Tak mi się jakoś kojarzy, że to Twój przydomowy padoczek. Jak tak, to zazdraszczam okrutnie. Marzy mi się domek pod miastem, mała stajenka i mój kucyk w ogródku.  💘
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 08:33
ashtray oj podobałoby ci sie przez pierwsze miesiące  😂 mam konie przy domu od ponad 5 lat i pierwsze co zrobię jak zacznę zarabiac to je wstawiam do pensjonatu  😵 MASAKRA!
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 maja 2012 08:46
dostalam jeszcze jedno zdjecie z zawodow  😅
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
30 maja 2012 08:59
margaritka, rewelacja!
wątek zamknięty
ashtray, Taaak, trzymam pod domem 🙂 No... będzie za chwilę 2 lata. I cieszę się niezmiernie. Czasami się człowiekowi odechciewa, ale i tak dla mnie plusów jest dużo więcej niż minusów.

galopada_, Poważnie, czemu? 🙂 Ty to masz luksus mieszkania przy stadninie gdzie jest i podłoże i przeszkody. 🙂

margaritka, Fajnie, fajnie. 🙂 Hehe, chciałabym, żeby inne konie w wieku Nerwiny wyglądały tak na zdjęciach.
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 09:08
Sankaritarina w lecie akcja siano, cały czas ktos musi byc w domu. codziennie musze wstawac rano zeby nakarmic, posprzątac, wyprowadzic na padok i cały czas myslec czy mi praypadkiem nie uciekły  😁 Jak zacznie padac to muszę byc zeby je sprowadzic. moim zdaniem jesli sie ma konie w domu to sie prawie nie jezdzi bo sie ma duzo innych rzeczy do zrobienia zanim się wsiądzie  🤔
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 maja 2012 10:08
Gaopada: to ty faktycznie na nic innego czasu nie masz biorąc pod uwage własne przydomowe konie + konie które jeździsz w stadninie. 😉
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 10:09
ElaPe wstaje po 6 a o 21-22 jestem tak zmęczona, że usypiam w 30sekund  😁 😂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 maja 2012 10:11
podziwiam  😉 zapewne rozmiarówke masz ze 34 przy wzroście 170?
wątek zamknięty
[quote author=galopada_ link=topic=79632.msg1415326#msg1415326 date=1338365330]
Sankaritarina w lecie akcja siano, cały czas ktos musi byc w domu. codziennie musze wstawac rano zeby nakarmic, posprzątac, wyprowadzic na padok i cały czas myslec czy mi praypadkiem nie uciekły  😁 Jak zacznie padac to muszę byc zeby je sprowadzic. moim zdaniem jesli sie ma konie w domu to sie prawie nie jezdzi bo sie ma duzo innych rzeczy do zrobienia zanim się wsiądzie  🤔
[/quote]

Święte słowa. ja nie pamiętam kiedy siedziałam na koniu  😵 😵

anai
Wyglądacie super, mega pozytywne zdjęcia, aż miło popatrzeć  😍
margaritka
Super, widać, że się kobita stara 🙂
wątek zamknięty
Sankaritarina, jaki piękny padok 😍
wątek zamknięty
Sankaritarina, armara, dziękujemy!
margaritka, super wyglądacie w wersji zawodowej. A ile Twoja baba ma lat?
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 maja 2012 11:39
ponad 17🙂

znajomy sie zapytal mnie, jak moja " gruba" tamtego dnia sie czuje. odpowiadam, ze drugiego dnia zawsze ma mniej sil i pewnie bede miala zrzutki ( poprzedni dzien dwa przejazdy na czysto)i juz nie te lata ma. kolega po uslyszeniu wieku powiedzial" to ona jeszcze zyje? "  😁
wątek zamknięty
margaritka, to świetnie się trzyma. My mamy podobnie, Dino ma 16, startujemy razem od 10 i w tym czasie większość znajomych zdążyła już kilkukrotnie konie zmienić, a my ciągle żyjemy  😁
wątek zamknięty
16-18 to najpiękniejszy wiek, nic się nie znacie  😁 Akurat odpowiedni, to przeciurania mnie w drodze na pastwisko, tudzież próby ponoszenia w lesie - to takie ostatnie akcje naszej 18-tki. Im starsza, tym gorsza, bez kitu  🤔wirek:

Jeszcze trochę naszej wiosny 🙂


Małe trochę urosło 🙂




i Czarna Panna nr 3
wątek zamknięty
armara, jak zdrowie dopisuje, to świetny wiek 🙂
Pierwsza fotka jest boska  😍 Mała urosła, ale dalej jest taka fajnie pająkowata 🙂 Śliczności  😍
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 maja 2012 15:25
anai my troche krocej ale tez staz mamy niezly 😉

armara pierwsza fota - magiczna  😜
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
30 maja 2012 18:43
armara jak dla mnie ostatnie zdjęcie najlepsze  🙂. Mała rośnie Wam jak na drozdżach.
Świetne koreczki szkoda, że nie potrafie takich robić  😉
wątek zamknięty
armara, pierwsze zdjęcie przecudowne 😍
wątek zamknięty
armara, aaa cudowności i ten źreb wtulony w pupę mamy, słodkości! 😍

wątek zamknięty
Armara dla mnie najładniejsze jest pierwsze i trzecie 🙂  💘

Czy Wasze konie też tak "chętnie" współpracują jako modele  😁? Jak usiłowałam zrobić zootechniczne zdjęcie Darabelli, to dostała zupełnej "dreptaczki". Kręciła się, wierciła, rżała, oraz pięknie odwracała głowę od obiektywu, wyciągając się jak jamnik. Tak więc, zamiast zootechnicznego zdjęcia, mamy fotki pt "jak się tak wydłużę, to może nie zauważysz, że się przemieszczam  😂 )

wątek zamknięty
Dziecwzyny dziekuję pięknie 🙂 :kwiatek:
domcia406
Nie przejmuj się większość koni tak ma, u nas współpracuje chyba tylko Kula (5-latka), z resztą się trzeba ostro naużerać, zeby coś cyknąć (mówię o zdjęciach zootechnicznych). Moja rada to czekać w pełnej gotowści bojowej. Nie da się drygać non stop, a chwile nieruchomości są czasami bardzo udane 🙂
anai
Mam nadzieję, że wyrośnie z niej taki patyczak długonożny  😜

A tak sobie dziecko trenuje pozowanie  💃


Znikam na czas jakiś  💃
wątek zamknięty
armara, zakochałam się w maluchu!

My z wczorajszego treningu 🙂

wątek zamknięty
Moje koniuchy z łąk  i jedno wczorajsze z roboty  😉 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.