Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje


[/quote]

Słuchaj, ja nie szukam ośrodka który się spalił, tylko stadniny nad wodą, gdzie to będzie mi jest wsio rybka. Ma być nad wodą i już! 
Przeglądając google trafiłem na wpis o tej akurat stadninie i tym forum. Po zapoznaniu się z postami, pomyślałem, że fajnie jak ludzie są tak wyczuleni na ludzką krzywdę i dlaczego miałbym im nie pomóc.
To, że w międzyczasie pojawiła się tu jakaś Pani Blanka i napisała co napisała, dało mi do myślenia, bo jestem rozumną istotą.
W tych całych Brzózkach jest jeszcze jeden ośrodek jeździecki u p. Majii,  też tam dzwoniłem z zapytaniem o ceny itd.
Akurat horse_art dała mi lepszą propozycję i z niej chcę skorzystać.
Wszystko co napisałem wymaga moim zdaniem wyjaśnienia, bo jest enigmatyczne. Nie będę Ci się tłumaczył z moich postów, bo nic Ci do nich.
Każdy z czytelników forum kto ma w głowie choć odrobinę rozsądku przyzna mi rację. To, że Ty do nich akurat nie należysz mi lata...
Tysiąc złotych, to też moja sprawa, chyba, że Ci żal. Coś bardzo skutecznie mnie jednak zniechęcasz i chyba dam sobie spokój, bo nie zamierzam uczestniczyć w jakimś szwindlu ani przysparzać korzyści jakimś cwaniakom, którzy twierdzą, że są tacy biedni i jednocześnie robią co robią, zaś właścicielka stadniny lata sobie gdzieś do Afryki na wakacje? Skoro ktoś nie ma kasy to ją szanuje i wkłada w swoje potrzeby, a potrzeba remontu domu jakiegoś pracownika jest nieekonomiczna i nieuzasadniona, wręcz potwierdza tylko, że Blanka pisze prawdę. Ja jak nie mam kasy co się rzadko zdarza, to ściskam tak długo każdą złotówkę, aż orzełek mało nie nawali w dłoń 🤣
Tyle i już.  Niech Ci Forumowicze, którzy tak się poświęcili i ofiarowali poza rzeczami swoje serca, też mają prawo aby sie dowiedzieć  komu i w jakim celu pomagają. Sponsorują tak naprawdę jakąś lokalną kłótnię. Jak czytam maile od art_horse to domyślam się o co tam chodzi faktycznie.
Jak nie wiadomo o co, to na bank o kasę!
Weszłam do tamtego wątku i grozą powiało.

Tak się składa, że ta jedna osoba o której piszesz (Blanka) nie czyniła by raczej publicznego zarzutu gdyby nie miała ku temu podstaw i konkretnych dowodów!!!

Skąd to wiesz? Niby taki obiektywny, Blanki nie zna, ale wie, że Blanka ma podstawy i konkretne zarzuty. Faktycznie, post Blanki jest pełen konkretów, można powiedzieć, że to jeden wielki konkret.

Wszystko jest przecież w postach napisane- zresztą nie przeze mnie. To tak jak stado baranów wiedzie się na rzeź... Pod płaszczykiem potrzebnej pomocy robi się kasę!
Skąd wiesz, że robi się kasę?  Bo niby-nieznana-Blanka tak napisała?

Co do wysyłania sprzętu, to faktycznie koniom ten sprzęt jest potrzebny do życia jak piąte koło u wozu.
Tak samo jak konie, które tylko żyją – są też potrzebne jak piąte koło u wozu. Jedni mają konie do miziania czy jeżdżenia, inni do zarabiania.  A jak do zarabiania, to sprzęt jest niezbędny – oczywiście, że ludziom, nie koniom. Co w tym złego, że tak to piętnujesz? Nie chcesz, nie wysyłaj, ale nie czepiaj się tych, którzy chcą wysyłać, a nie bawić sie „mam, dam, a może nie dam, a jednak dam, nie, nie dam, ale mam”.

W sumie zmieńmy temat, bo chodzi nam o pomaganie, a nie jakieś obrzucanie się błotem. Proszę tylko aby Blanka doprecyzowała jakoś swoją wypowiedź, bo dała mi ona dużo do myslenia, a nie lubię jak ktoś robi ze mnie durnia.
A kto wpadł tu z błotem? Czy przypadkiem nie ty i Blanka-jedyna-sprawiedliwa? A skoro już mowa o durniach, to kto tu ma innych za durni, którzy bez jakichkowielk konkretów uwierzą w jad?

ale czytając Twój post coś we mnie drgnęło
he, he, ciekawe, co w nim drgnęło.  Pieniactwo? 

Słuchaj, ja nie szukam ośrodka który się spalił, tylko stadniny nad wodą, gdzie to będzie mi jest wsio rybka. Ma być nad wodą i już! 
Przeglądając google trafiłem na wpis o tej akurat stadninie i tym forum. Po zapoznaniu się z postami, pomyślałem, że fajnie jak ludzie są tak wyczuleni na ludzką krzywdę i dlaczego miałbym im nie pomóc.
To, że w międzyczasie pojawiła się tu jakaś Pani Blanka i napisała co napisała, dało mi do myślenia, bo jestem rozumną istotą.
W tych całych Brzózkach jest jeszcze jeden ośrodek jeździecki u p. Majii,  też tam dzwoniłem z zapytaniem o ceny itd.
Akurat horse_art dała mi lepszą propozycję i z niej chcę skorzystać.
Wszystko co napisałem wymaga moim zdaniem wyjaśnienia, bo jest enigmatyczne. Nie będę Ci się tłumaczył z moich postów, bo nic Ci do nich.
Każdy z czytelników forum kto ma w głowie choć odrobinę rozsądku przyzna mi rację. To, że Ty do nich akurat nie należysz mi lata...
Tysiąc złotych, to też moja sprawa, chyba, że Ci żal. Coś bardzo skutecznie mnie jednak zniechęcasz i chyba dam sobie spokój, bo nie zamierzam uczestniczyć w jakimś szwindlu ani przysparzać korzyści jakimś cwaniakom, którzy twierdzą, że są tacy biedni i jednocześnie robią co robią, zaś właścicielka stadniny lata sobie gdzieś do Afryki na wakacje? Skoro ktoś nie ma kasy to ją szanuje i wkłada w swoje potrzeby, a potrzeba remontu domu jakiegoś pracownika jest nieekonomiczna i nieuzasadniona, wręcz potwierdza tylko, że Blanka pisze prawdę. Ja jak nie mam kasy co się rzadko zdarza, to ściskam tak długo każdą złotówkę, aż orzełek mało nie nawali w dłoń 🤣
Tyle i już.  Niech Ci Forumowicze, którzy tak się poświęcili i ofiarowali poza rzeczami swoje serca, też mają prawo aby sie dowiedzieć  komu i w jakim celu pomagają. Sponsorują tak naprawdę jakąś lokalną kłótnię. Jak czytam maile od art_horse to domyślam się o co tam chodzi faktycznie.
Jak nie wiadomo o co, to na bank o kasę!

Kończę już tą polemikę, bo nie ma z kim ani o czym. Jak widzę są tu tylko twierdzenia zaprzeczające postom art_horse, z których wyłania się cały obraz.
Jak będę w tych Brzózkach to postaram się dotrzeć do tego gangstera i wysłuchać jego zdania na ten temat, bo jak na razie to jest dla mnie czyste pieniactwo.

Teraz lecę do cioci...
Pozdrawiam wszystkich
Trusia -  :kwiatek:
Bo już myślałam,że tylko mnie to fałszem zapachniało.
Poproście Blankę o konkret, ja ją poprosiłem i mam czym udowodnić to o czym piszę. Zresztą nie chcecie- nie wierzcie... Jelonki do strzyżenia 😁 tak was traktuje ten wielce poszkodowany Zbyszek i jego klika...
brrrr.... aż mnie mierzi jak widzę jacy jesteście naiwni.
Poproście Blankę o konkret, ja ją poprosiłem i mam czym udowodnić to o czym piszę. Zresztą nie chcecie- nie wierzcie... Jelonki do strzyżenia 😁 tak was traktuje ten wielce poszkodowany Zbyszek i jego klika...
brrrr.... aż mnie mierzi jak widzę jacy jesteście naiwni.

To może nie patrz?
Może znajdziesz jakis inny spalony ośrodek nad wodą ?
Jesteś strażakiem? Czy ogólnie lubisz żywioły ?
Ja jak nie mam kasy co się rzadko zdarza,
Super, że jesteś taki majętny. Tyle że co kogo to obchodzi?

Skoro ktoś nie ma kasy to ją szanuje i wkłada w swoje potrzeby, a potrzeba remontu domu jakiegoś pracownika jest nieekonomiczna i nieuzasadniona, wręcz potwierdza tylko, że Blanka pisze prawdę.
Nie tobie czy Blance decydować, co kto robi ze swoimi pieniędzmi. A potwierdza tylko jedno – że tym remontem jakiś interes Blanki został naruszony.

Jak czytam maile od art_horse to domyślam się o co tam chodzi faktycznie.
Jak nie wiadomo o co, to na bank o kasę!

I tu się zgodzę. Tyle, że w odniesieniu do samego głosiciela tego frazesu, którego świat, jak widać, kręci się wokół kasy. No cóż, często innych widzi się przez pryzmat swoich priorytetów.

bo jestem rozumną istotą.
No, no, nie pochlebiaj sobie. Bo z twoich postów to raczej nie wynika ...

brrrr.... aż mnie mierzi jak widzę jacy jesteście naiwni.
Brrrr, mnie też mierzi – ale co innego. Zgaduj-zgadula - co mnie mierzi?

Poproście Blankę o konkret, ja ją poprosiłem i mam czym udowodnić to o czym piszę.  Gdybyś poza chlapaniem jęzorem potrafił zastanowić się nad tym, co mówisz, może być nie wyskakiwał z takimi bzdurnymi stwierdzeniami. Jeśli Blanka rzuca takimi oskarżeniami publicznie, powinna też publicznie udowodnić swoje zarzuty. Poniżające jest prosić ją o ten konkret prywatnie, a potem pisać „mam czym udowodnić”, „wiem, ale nie powiem”. Dowodzisz tylko tego, jaki sam jesteś.  Myśl o swojej forsie, o swoich ekonomicznch potrzebach, ściskaj swoje orzełki tak, żeby  waliły ci w dłoń i ciesz się swoim ubogim światem. Na szczęście obok jest też inny świat.
moze podpala i potem przyjezdza..taka podnieta ;] tania - mistrz cietej riposty😀

a skad ty tomii jako taki obcy czlowiek wiesz o sprawie  i wiesz gdzie pani magda wyjezdza? z kim, za czyje pieniadze, kiedy? bo ja tu jestem caly czas i jakos w ostatnich miesiacach nigdzie nei wyjechala...

jezdzi za to codziennie karmic psy ktore zostaly na smierc glodawa skazane .... przez wlasnie tych chcacych dom p. kazia...

i o co wlasciwie ci chodzi?

nie podoba sie - nie przyjezdzaj. zreszta pisalam ze ten termin o ktory pytales jest zajety w polowie....
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 maja 2012 11:46
Wkurza mnie to, że  zamiast skupić się na konkretach i pomocy piszemy o pierdołach.


Jak na razie to jesteś tu jedyną osobą piszącą o pierdołach, a nie o pomaganiu. Była prośba o pomoc dla koni. Kogo interesują jakiekolwiek inne sprawy właściciela? Sprzęt nie jest koniom potrzebny? No pewnie nie, tylko powiedz to tej babci, która z dnia na dzień z ciepłej stajni została wywalona na dwór, na deszcz i wiatr. Po co jej derka nie? W końcu to koń, da sobie radę. Właściciele na koniach chcą zarabiać? A jak inaczej mają je wykarmić? Te konie zarabiają na siebie. Nie każdy jest kierownikiem budowy w Danii  😂, żeby utrzymanie tylu koni było dla niego pestką, tym bardziej, że stracił wszystko co dla tych koni posiadał.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 maja 2012 11:53
Poproście Blankę o konkret, ja ją poprosiłem i mam czym udowodnić to o czym piszę. Zresztą nie chcecie- nie wierzcie... Jelonki do strzyżenia 😁 tak was traktuje ten wielce poszkodowany Zbyszek i jego klika...
brrrr.... aż mnie mierzi jak widzę jacy jesteście naiwni.


Hmm... Masz dowody? Wiadomości Blanki? Toż to dowód nie do zbicia  😂 Jak Cię "mierzi", to przecież nikt Cię tu na forum ani nie zapraszał, ani nie trzyma na siłę. Ja nie rozumiem po co się tu tak męczysz?
Może ja już mam obsesję, ale
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,2915.2910.html
to mi też pachnie prowokacją.
Ale jęzor    🤣

Ostatni post daje do myślenia, oj daje. Końskie fora przyciągają erotomanów-gawędziarzy. Bo jak w realu ma się problemy, przynajmniej można się nacieszyć opowiściami, jaki to ze mnie MAN i jakie to przeżycia w życiu miałem. I tak dobrze, że wkleił zdjęcie języka, a nie czegoś innego  😅
Jak nie wiadomo o co, to na bank o kasę!

Szanowy Panie tomii
Proszę nie zapominać, że to ja zaporzątkowałam wątek pomocowy i to ja prosiłam forumowiczów o wsparcie. Właściciele jeszcze o tym wówczas nie wiedzieli
Pisząc, że w akcji chodzi o pieniądze pomawia mnie Pan pośrednio o kradzież (niepierwszy raz z resztą, bo już i TOZ mnie o to podejrzewał  :lol🙂
Właściciele właścicielami, ale ja zapewne też mam z tego procederu pomocowego procent  🤔wirek:
Kiedy - zgodnie z ustaleniami - zwiozłam do Brzózek wszystko, co udało się mi osobiście zebrać - właścicielka się rozpłakała (dziwne, że była na miejscu a nie w Afryce - jak twierdzicie)...
Dodam ponadto - bo Pan zapewne o tym nie wie - że 13 grudnia 2010 r spłonęła doszczętnie stajnia mojej rodziny, Spora, bo na dobre 20 - kilka koni... Jeden z koni niestety nie przetrwał mrozów (było po -30 w nocy)... Siano, owies, słoma - roczny zapas, sprzęt cały, wszystko... Wówczas po raz pierwszy poprosiłam re-voltę o wsparcie i takie wsparcie otrzymałam (nie ja osobiście a rodzinka właśnie). I co - uważa Pan, ze miałam z tego za przeproszeniem procent? A rodzinka się wzbogaciła?  😲 Ledwie zimę przeżyli - gdyby nie wsparcie re-volty nie mieliby żadnych szans...
Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to prowokacja mająca na celu jedynie wprowadzenie zamieszania i - zapewne również - dobrą zabawę - każdorazowo tego typu pomówienia są dla mnie osobiście wyjątkowo przykre...
I tak dobrze, że wkleił zdjęcie języka, a nie czegoś innego  😅


A może szkoda??  😁
eeeetam. Gawędziarze z jakiś względów są gawędziarzami   🤣

edit: na potwierdzenie, że gawędziarz, właśnie się pojawiło w "wątku zwierzeń" 

nie musi to być koniecznie jakiś syf od Pań, bo łatwiej zarazić się czymś od obcej Panny poznanej w klubie niż takiej z agencji  ona zna się na zawodzie i wie jak uważać bo sama ryzykuje zdrowiem 
Tu był taki gość, pamiętacie?
Taki z kamerką na głowie. Był w kilku postaciach chyba ?
Takiego ogiera zgrywał .
Jakoś tak czuję, że to jego kolejna odsłona.
oo... i zaraz wyjdzie ze my obie w zmowie...
bo tu wypisujemy, calymi godzinami i dniami sie tym zajmujac (na poczatku szczegolnie) , a potem pracowac trzeba po nocach bo przeciez "swoje" i tak trzeba zrobic.
i uciebie byl sprzet i kasa- ty pewnei 3/4 zabralas,
ja odbieralam ...tez zabralam.
taki biznes mamy  😅
a toz notabene kasy jeszcze nie przekazal. moze trzeba ich isc jakos prosic, ale jakos tak nie  bylo kiedy sie tym zajac... a sami nie raczą...


ale nic. im akurat nie chodzi o te rzeczy, o zbiorke naprawde.
tylko o inne sprawy o ktorych, zanim zapadna wyroki pisac nie...no nie wypada. widzieliscie, dowody, fakty... wsztsko jest., ale o nich w przeciwienstwie do tej dwójki nie pisze... bo to zupelnie inna sprawa (choc powiazana jednak). ci ludzie sa zle bo im nieczysty, bardzo neimoralny biznes pokrzyżowano. frustracja wzrosla tak ze postanowili oczerniac i na naszym konskim forum. no nic, na takich ludzi - na ich psyche nei ma rady. jak to sie skonczy a prawnicy zezwolą - wtedy opisze, narazie dla dobra sledztwa i naszego - nie bede wdawac sie w dyskusje.




ps- a gośc od języka jest boski 😀 przynajmniej się usmiałam 😀
Tu był taki gość, pamiętacie?
Taki z kamerką na głowie. Był w kilku postaciach chyba ?
Takiego ogiera zgrywał .
Jakoś tak czuję, że to jego kolejna odsłona.


Nagrywał siebie w roli ogiera?
[quote author=Tania link=topic=80308.msg1410681#msg1410681 date=1337863015]
Tu był taki gość, pamiętacie?
Taki z kamerką na głowie. Był w kilku postaciach chyba ?
Takiego ogiera zgrywał .
Jakoś tak czuję, że to jego kolejna odsłona.


Nagrywał siebie w roli ogiera?
[/quote]
No nie. Tego nie pamiętam. Ale tak brylował w towarzyskich . Zgrywał macho mana.
Czytałam rzadko i nie pamiętam nicku.
p.s
ciekawe kiedy się /zgodnie z tradycją R-V / pojawi jakaś ciotka przyzwoitka i stanie w obronie chorego na język ?
[quote author=horse_art link=topic=80308.msg1410683#msg1410683 date=1337863127]
oo... i zaraz wyjdzie ze my obie w zmowie...
(...)taki biznes mamy  😅
[/quote]
wiesz ja to już doświadczenie w temacie mam ;-) naciągam wszystkich jak diabli, stajnie podpalam i zbiórki robię ;-)
szkoda, że mi przy tym tylko na pasztet i parówki wystarcza - resztę przepijam w Afryce hihi
żenua
[quote=Gaga]Czapraczki słodkie takie - nowiusieńkie, z lamóweczkami cudownymi 
spodziewałam się raczej używanych rzeczy a tu takie cuda przyszły[/quote]

Gaguś, strasznie mi miło, że się mojej produkcji czapraczki spodobały, nie sądziłam, że się będą podobały  😡 tylko to było na wariackich papierach, złapałam ile mi wlazło w ręce żeby zdążyć spotkać się z Twoim handlowcem  😡 troche mi było wstyd, że metek nie oderwałam  😵

ja jestem szczerze dumna, że re-voltowi ludzie to tacy wspaniali "pomagierzy" i można mieć pewność (tak, bez czytania nawet i wdawania się w dyskusje), że jeśli ktoś znany zorganizuje akcję (choćby napisał tylko adres i "pomocy"😉 to jest wiarygodna i nawet po poscie z samym adresem bym wysłała...

Gaga, jasne, że podpalasz. Skoro już o drugiej takiej napisałaś. Podpalsz, bo chcesz mieć o czym pisać na r-v. Jednym słowem sława i pieniądze.  Tomii ma motyw,a anwet dwa! 

 
no kurde gaga ...mogłaś chociaz gęsi wypuścić a nei się żywcem spaliły...

czego się nei robi dla szmat i sławy  🙄

no tak...jak glupota/straszność przerasta tylko się smiac mozna...


Isabelle - ty ty robisz takie czapraki? fabryczke masz? nie no naprawde są sliczne...
az je szkoda zakłądać hihi 😉

jak bedzie jakaś okazja to je poinstaluje o obfoce... tak to szkoda brudzic :P  😁

naprade b. fajne, materiał mi sie bardzo podoba - taki sadza nie lapiacy brudu - dziekujemy i gratulujemy 🙂
horse_art,  póki moja mama żyła, to szyłyśmy, fajne, wytrzymałe, reczne pikowanie. mogę jeszcze ujeżdzeniowe posłać jak macie niedostatek. zostały mi resztki poprodukcyjne, nawet nie pamiętam jakie Wam wysłałam 😉
Ja jak nie mam kasy co się rzadko zdarza, to ściskam tak długo każdą złotówkę, aż orzełek mało nie nawali w dłoń 🤣


wcześniej się nie udzielałam ale teraz jak czytam to po prostu czasem się w łeb palnąć.
tomii czy Ty przyszedłeś na wątek żeby pomóc koniom czy żeby pokazać ludziom jaki jesteś bogaty? Bo najpierw niby chcesz pomóć a potem wyskakujesz, że chcesz dać tysiąc złotych, że to dla Ciebie ma wartość 10zł (swoją drogą skąd wiesz, że dla osoby do której to skierowałeś 1000zł nie jest nic nieznaczącą kwotą? starasz się wywyższyć, czy co?), potem piszesz o swoim bmw gdzie musisz oczywiście wspomnieć cenę, za które je kupiłeś. Dodatkowo na te 18 stron postów o tragedii w stajni, pomocy dla koni, gdzie nikt złego słowa nie powiedział o horse_art ani o stajni w brzózkach, Ty zwróciłeś uwagę na ten jeden post, którego autorka zarejestrowała się na forum 15minut wcześniej...

Przepraszam Was za takie wcięcie ale to aż po oczach biło.
Heval,  najczesciej jak sie ktoś chwali za ile to on ma bmw i jaki jest bogaty to ma malucha pod blokiem i wynajmuje kątem pokój. taka prawda.

nie przejmujmy się, i drogi Tomku, wiemy jaki jesteś bogaty, wspaniały i dobroczynny więc z łaski swojej wsadz sobie swoje 1000/10 zł w ... kieszeń, bo zapewniam Cię, że dość tu chetnych do pomocy i Brzózki się obejdą bez Twych wielkich darów. a ludzie nie ofiarowali sprzętu, żeby się mogli w nim pogorzelcy tarzać, tylko, by sami mogli się odkuć, a nie wiem czy Twa jakże rozległa wiedza obejmuje fakt, że ciężko zorganizować obóz jezdziecki (na którym się zarabia na odbudowę i był juz wcześniej zaplanowany) bez eee osprzętu w który dzieciaki mogą wsadzić tyłek na wakacjach.

proste - nie ma sprzetu->nie ma obozu->nie ma kasy z obozu->nie ma kasy na odbudowę. ale  proste tylko dla biedoty bez bmw za 120 tys.

a swoją drogą to mówisz o samochodzie prawda? bo bmw moża też tłumaczyć jako Bardzo Miękki Wacek.

Heval,  najczesciej jak sie ktoś chwali za ile to on ma bmw i jaki jest bogaty to ma malucha pod blokiem i wynajmuje kątem pokój. taka prawda.

a swoją drogą to mówisz o samochodzie prawda? bo bmw moża też tłumaczyć jako Bardzo Miękki Wacek.


może chce się dowartościować. Choć może i prawda z tą budową. Co bozia dała to mu może w nogi poszło wszystko  🙄

hahahahahha pogrubione rozwala  😂

horse_art czy macie aktualnie jeszcze jakieś ważne potrzeby? Bo w miarę możliwości mogłabym coś Wam podesłać. Co prawda nie mam wolnego 1000zł i nie pracuję na budowie ale może coś z potrzebnych rzeczy będę miała akurat  😉
In.   tęczowy kucyk <3
24 maja 2012 15:31
Heval,  najczesciej jak sie ktoś chwali za ile to on ma bmw i jaki jest bogaty to ma malucha pod blokiem i wynajmuje kątem pokój. taka prawda.


Jakiego malucha, jakie wynajmowanie pokoju? Powiedziałabym raczej rower i pokoik u rodziców. Na nic więcej jak na znudzonego nastolatka mi to nie wygląda  🙄
Żałosna prowokacja.
raczej na kogos innego wygląda. ale ja juz poruszac tematu niebede. moze po procesach jak bedize wolno ;]

dzieki za wsparcie.

Heval, jak nie masz wolego tysiaczka to moze 2 lub 3? bym sobie pare ladnych szmatek alebo jakie wypasione siodelko... (a nie, na siodlo to tak z 10 by trzeba bylo hym...)  😉
a tak powaznie - wiesz jak jest...cokolwiek, bo mozna to wymienic nawet na inne cokolwiek 🙂

jakby ktos gdzies kask/toczek ponad 54 cm wynalazl byloby super🙂
sadzilam ze jeszcze dla przedszkolakow potrzebne, ze te co dostalismy to za duze (takie wlansie 53-54) ale jednak przedszkolaki to spore główki mają 😉 a na kuleczko na kucyku to i dużawy może być przecież 😉

dziekuje za paczke od aniagree (moglam pomylic nick bo tylko real personalia znam dobrze ). czekala, czekala na kolezanki az dorzucą coś, az sama przyslala 🙂
szkoda ze przestalas, nie pociagnelas dalej, naprawde bardzo fajne... bardzo idealnie zrobione. widzialam metke "czapraki owijki derki". fajna firma musiala byc... nie myslisz o ponownym otwarciu?
dostaliwmy wchestronne, wyciete 2 zielone, czarny pelny i biale pelny i wyciety.
jesli masz jeszcze jakies... to bardzo chętnie, ujezdzeniowe równierz 🙂😉)) a inny asortyment tez jakis zostal? mozemy coś zaplacic oczywiscie...albo wymienic 🙂 beda bardzo fajne do rekreacji (na"wyjscie" oczywoscie tez) bo nie lapia brudu i widac ze bardzo wytrzymale i sie nei zeszmaca po 1 czy 2 praniach....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się