sklepy internetowe

Klami, dzięki wielkie 😀
Livia   ...z innego świata
04 września 2015 08:48
Ode mnie jak zwykle plusy dla konika - za super podejście do klienta, i dla Eqwest - spoko kontakt na bieżąco.
Czy jakiś sklep ma na stanie tego typu kaganiec? http://www.pasi-konik.pl/pl/p/WALDHAUSEN-Kaganiec-polowkowy/671

Kobyła mi próbuje rozgryzać opatrunek na tylnej nodze więc zależy mi na czasie. Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
rybka   Różowe okulary..
04 września 2015 13:33
Czy jakiś sklep ma na stanie tego typu kaganiec? http://www.pasi-konik.pl/pl/p/WALDHAUSEN-Kaganiec-polowkowy/671

Kobyła mi próbuje rozgryzać opatrunek na tylnej nodze więc zależy mi na czasie. Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:

Zadzwoń do Mustanga w Warszawie, tydzień temu w stacjonarnym u nich wydaje mi się, że widziałam.
Zamawiał ktoś niedawno coś z GNL? Jakoś tak w przeciągu 2-3 tygodni? :kwiatek:
Sankaritarina
do mnie przyszła paczka wczoraj, zamawiałam jakoś właśnie dwa tygodnie temu. Wszystko bez problemu  😉
ja kolejny raz muszę pochwalić sklep Yard Equites, rewelacyjne doradztwo i ekspresowa wysyłka  :kwiatek:
Kolejny plus dla sklepu Horsetown!  🙂
rybka   Różowe okulary..
11 września 2015 11:12
MINUS dla sklepu Decathlon, kolejny raz niezrealizowanie zamówienia z działu "dobre okazje", czasem zastanawiam się czy ten towar w ogóle jest dostępny, czy tylko tak sobie wstawiają, żeby zachęcić klientów do zaglądania do sklepu.
WIELKI PLUS dla GNL  🙂
Bardzo zależało mi na szybkiej dostawie, więc przesyłka była już u mnie następnego dnia!  😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 września 2015 11:01
robił ktoś zakupy w http://eqs24.pl/?
Duży plus dla GNL. Zawsze świetny kontakt, nie ma problemu z odpowiedzią na milion pytań, zwrot i wymiana bez problemu.  :kwiatek:

Minus dla EQUIREX : zamówiłam derkę za 199zł (promocja). Dostałam maila, że zamówionej derki nie ma, że mają w innym kolorze. Odpisałam, że inny kolor mogą zamówić gdzie indziej taniej, zamawiałam u nich, bo tylko oni mieli mój wymarzony kolor. Dostałam odpowiedź, że w takim razie mogą mi obniżyć cenę derki do 157. Zapytałam, ile miałabym w takim wypadku czekać na tę derkę i odpowiedź: ponad 14 dni, ale jednak po cenie katalogowej 229zł. Podziękowałam, nie polecam.

Przeogromny minus dla arcusa (www.arcus-konie.pl).

Beznadziejne podejście do klienta, brak informowania o czymkolwiek (w tym przypadku o przedłużającym się terminie realizacji), tłumaczenia na poziomie przedszkola, następnie próba odebrania prawa do zwrotu i przepychanki z samym zwrotem. Klienta mają głęboko... Na zwrot czekałam 25 dni, a oni mi jeszcze piszą o przyjaznym podejściu do klienta i wymyślają, że to jeszcze ja jestem im coś dłużna (mimo, że to oni nie wywiązali się z umowy, a ich pracownicy popełnili szereg błędów) - jednym słowem kpina. Nigdy więcej nie chcę mieć z nimi do czynienia, może jak mają towar na magazynie to jest inaczej, ale nie zamierzam tego sprawdzać i wszystkim innym także serdecznie odradzam ten sklep.

Livia   ...z innego świata
20 września 2015 11:59
Wielki plus dla Dobrego Konia, zamówienie szybciutko ogarnięte, czas oczekiwania krótszy niż na stronie i znakomity kontakt - bardzo polecam 🙂
ktoś kupował w sklepie http://crazyhorse.redcart.pl/ ? jakie wrażenia? bo wygląda dość zacnie ale nigdy nie wiadomo  😉 😀
Myślę że ten sklep jest jeszcze w budowie strony internetowej, nie mają regulaminu, dziwny adres
+ dla Decathlonu za zrealizowanie każdej mojej prośby i za to, że kurier przywiózł przesyłkę dzień wcześniej
Zamawiał ktoś ostatnio w http://www.sklep-mustang.pl/ ?
Nie odpisują na maila, nie odbierają telefonu...  🙁
Zaległe ++ PLUSY  dla amigo-konie.pl , kilka razy zamawiałam- zawsze dobry  kontakt, nie ma problemu z odpowiedzią na tysiące  pytań,  wymiana bez problemu- choć wymiana  zdarzyła się tylko z mojej winy.

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
21 września 2015 21:01
Plus dla Bergo, szybka wysyłka co prawda zamówienie 500zł plus ale dostałam darmową wysyłkę 2 gratisy i zniżkę na najnowszą kolekcję
Nie wiem czy jest sens wpisywać to GNL i konika? Po raz ochnasty?
Konika kocham miłością bezgraniczną ;-) z niczym nigdy nie ma problemu
Tak sobie myślę, że następnym razem zamówię "gwiazdkę z nieba" - też załatwią, co najwyżej ze 3 dni poczekam 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 września 2015 08:53
Ode mnie jak zwykle wielki plus dla Yard Equites za obsluge, kontakt, mozliwosc dogadania jesli czegos brak🙂
Ja daje plus dla Straw Horses, wszystko szybko i sprawnie. Bryczesy zgodne z opisem, zawsze prędka odpowiedź na pytania. Polecam.
++ dla Equishop kupiłam bluzę po 20godzinach była u mnie
Kolejny Mega Plus dla Animalii i GNL błyskawiczna realizacja zamówienia 🙂
Ode mnie identycznie  - Animalia i GNL 🙂
rybka   Różowe okulary..
24 września 2015 07:14
PLUS dla pasi-konika :kwiatek: oraz dla animalia.pl :kwiatek:
W obydwu sklepach obsługa na najwyższym poziomie, kontakt idealny, towar na czas dostarczony, nuuuudyyy...  😉
Ogromny plus dla Equishopu  😍  😍 zamówienie po niecałej dobie było u mnie
czy aktualnie jest jakiś kod do konika? natalia2015 już chyba nie działa 🙁
za to w gnl  10% na kod gnl10 🙂
Plus dla www.sprzetjezdziecki.com zależało mi na czasie więc rzeczy niedostępne zamienili mi na droższe odpowiedniki, dobry kontakt 🙂


Mam pytanie czy jeszcze są dostępne wymienne paski do ochraniaczy Veredus Pro Light, może jakaś firma robi podobne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się