Kącik WKKW

Też mi to tak wygląda. Jednak wczoraj warunki były ekstremalne.
😅Brawo !!! Mariusz i Winona jadą na ME 🏇
Winona świetnie skakała  💃
armara, widać też duże zmęczenie koni wczorajszym i piątkowwym upałem. To jednak jest ciężka konkurencja to wkkw  😉


Teraz , to i tak  jest lżej  , kiedyś jak było pełne WKKW, to można było powiedzieć, że to trudna konkurencja, a nawet bardzo trudna.... A i upały i woda z nieba też była .....
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 czerwca 2016 19:32
Mariusz i Winona super  😅 😅 😅 Paweł i Fuksja też!
Loretty mi bardzo szkoda, uwielbiam patrzeć na tę kobyłę.
Edit: ale i tak najbardziej mi szkoda Ukłona. No nie były to dla nich najbardziej udane zawody 🙁 a widząc to wszystko od kulis, tym bardziej szkoda...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 czerwca 2016 23:44
Mnie tam zawsze każdego szkoda zwłaszcza, że do tych wyższych konkursów to naprawdę trzeba duuuużo pracy włożyć. W piątek to najbardziej mi było szkoda Aistisa Vitkauskas. Trzy razy moczył się w tej wodzie.
Szkoda to najbardziej Promesy, była 9 po ujeżdżeniu ....
Paweł Spisak jedzie na igrzyska  😅
armara, na razie to może jechać
Po pierwsze on sam musi zdecydować czy Bandzior jest gotowy (wiek) na igrzyska i czy ryzykować taką podróż i występ młodym koniem. Po drugie jeszcze PZJ musi to potwierdzić...
Tak ,czy siak bardzo mocno trzymam kciuki za Pawła! 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2016 13:15
Właśnie PZJ oficjalnie potwierdził.
Właśnie PZJ oficjalnie potwierdził.


Dokładnie już jest potwierdzenie z PZJ
O i super. Teraz pozostało tylko trzymać kciuki za Pawła!!
Myślę, że trochę za młody ten koń na Olimpiadę,  mało doświadczony patrząc na występ w Strzegomiu .
Ja bym tam wysłała innego zawodnika  🤣
Na dodatek żadnych w ostatnim czasie zawodów za granicą nie ukończył,  na poziomie 3, a io to 4.
Gwiazdek?
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2016 20:57
No tak. I jeśli się nie mylę, to na IO są 4 długie gwiazdki.
Moim zdaniem to CCI*** dlatego tak się dopytuje 🙂
IO to CCI4*
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
29 czerwca 2016 21:45
Jak są problemy w 3* to w 4* będzie jeszcze trudniej. Myślę, że na tę chwilę nie mamy zawodnika na IO, mimo doświadczenia wielu, to mamy niestety mało koni na wyższe klasy.
Ojeju, ja myślałam że to są 3* long....no to nie mamy takiego konia z zawodnikiem...
CCI3 to mistrzostwa Europy seniorów
Mistrzostwa świata i io są w 4*
Wprawdzie mówili mi zawsze że IO są przyjemniejsze niż MS,  bo ma być dla wszystkich,  całego świata itd...wyniki na ujezdzeniu też osiąga się lepsze niż gdzie indziej,  bo wychodzi się z założenia że to najlepsze pary i najważniejsze zawody.
Skoro w 3 nie mamy wyników to wyprawa do rio,  koszty,  specyfika transportu, itd to ogromne przedsięwzięcie,  ale....
crazy, ale 3 gwiazdki ukończyło dwóch zawodników , z założenia bez ścigania się na crossie bo celem było zagranie na ME. Dlaczego któraś z tych klaczy nie może pojechać na IO ? Tylko Banderas?  Jakie wogóle przebiega kwalifikacja do IO?
Perlica, bo się nie zagrały?
Bo oni robili kwalifikacje na me,  kwalifikacje na IO są podobne,  ale później liczy się ranking olimpijski
crazy, a gdzie można znaleźć taki ranking olimpijski?
Napewno na stronie fei,  ale z telefonu nie dam rady odszukać i skopiować, w przedostatnim artykule sk o rio był link.
W tym roku i tak ulatwiono bo liczył się chyba wynik pary do rankingu,  czy jakoś tak,  a nie wszelkie wyniki bo wtedy jezdcy z 1 koniem tej klasy nie mieli szans ograć rankingowo jeźdźców z kilkoma końmi klasy 3-4 *
crazy, a gdzie można znaleźć taki ranking olimpijski?

TU jest wszystko o RIO.
_Gaga, dzięki, zagranie jak widzę nie jest jakimś wyczynem jak widzę teraz  😉
Zagranie to 3 długie,  chodzi o punkty  do rankingu
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2016 20:57
Zagranie może i tak, ale trzeba mieć jeszcze odpowiednio dobry wynik, żeby się załapać na miejsce.
No takie są zasady punktów rankingowych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się