Kącik WKKW

Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 02:40
Gosia spóźnienie jak Asia, gdzieś błąd na przeszkodzie - oczywiście transmisja pokazała ją na wodzie i moment w którym pękło jej puslisko. Pół crossu na jednym strzemieniu i z rozwalonym butem. I tyle. Wk…a mnie ta transmisja, pokazują widoczki, start box i galopki zamiast zawodników na przeszkodach.
Zbieram szczękę...czapki z głów, że dojechała.
Szkoda wyniku bo jechała bardzo ładnie, może nie za szybko ale spokojnie i płynnie...
Rzucilo mi sie w oczy, ze skonczyla bez, jak to sie stalo? 😮

Corner rozwalony przez Romeike tez hardkorowo, ogolnie widac, ze konie mega zmeczone.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 02:42
Gosi po prostu pękło puslisko. Na transmisji akurat był moment jak na odcinku galopu strzemię leeeeciiii. Mam nadzieje ze ktoś jej to zebrał z crossu i zwróci, bo to freejumpy. Wcześniej po tej samej stronie pękł jej zamek w bucie. Może gdzieś przyhaczyla.
Byl ten moment w transmisji? Tj pekajacego pusliska?

Blad chyba na 14 c, ale glowy sobie uciac nie dam. Tak czy srak ukonczenie takiego krosu na jednym strzemieniu to hardkor 😱
Pękającego puśliska nie zauważyłam, ale piękne, czerwone, spadające strzemię już tak 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 02:51
Sandra Auffarth z wylamaniem! 😱

Dla mnie w ogóle ukończenie takiego crossu to hardkor, a bez strzemienia to już chapeau bas!
Ooo, złoto coraz bardziej odjeżdża Niemcom.
Wow, Sandra mimo wyłamania tylko 6s spóźnienia
Co się stało że Merel Blom ma eliminację?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 03:41
Pomyliła trasę.
Bardziej mnie martwi Szwajcar, koński ambulans ruszył 😬 poki co nie wiadomo nic.
DeJotka, cholera wie, do 14 wlacznie bylo bezblednie i potem pokazali ja dopiero przy mieczu samuraja czyli 19 jak przechodzi do klusa, co sie stalo pomiedzy nie wiem, bokt.nl niestety tez mi nie chce pomoc 😒

Janneke ukonczyla ale koncowka wymeczona, widac, ze Champowi zabraklo sil.

Edit. Facella skad masz info?
Yoshiaki Oiwa też rozstał się z koniem, dużo tych eliminacji.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 04:04
Janek na czysto!!! Lekko spóźniony ale do diabła z tym, Jard skakał fantastycznie do samego końca.

Kokosnuss słucham komentatorów, pomyliła człony na 8/9.
Super!!! Ze spóźnieniem, ale czysto, bez przygód po drodze 😀
Facella, aaa, ja ogladam na wyciszonym zeby chlopa nie budzic 😉
kokosnuss, na eurosporcie oglądałam i komentatorzy mówili właśnie o pomyłce trasy.

Super przejazd Janka! I nawet Jard nie wyglądał na aż tak zmęczonego jak niektóre inne konie. Miło się patrzyło.
maiiaF, obejrzalam przejazd Merel drugi raz i skoczyla 8ab a potem od razu 8d przez potkniecie przy wskoku do wody, wiec chyba o to chodzi.

A jakas dobra dusza wie, za co eliminacje ma Janneke? Jeszcze pol godziny temu byly tylko punkty karne a teraz na olympics jest eliminacja.
Ooooooo, Jung ze zrzutką 😮
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 04:22
Kurczę ale pokazali ją? Bo ja tylko po punktach karnych wnioskuje zrzutkę.

O Janneke coś mówili, ale w sumie nie wiem.

maiiaF, wszystkie nasze konie na koniec wyglądały nieźle. Martwiłam się o ich wytrzymałość (trudne warunki pogodowe i czeste zmiany wysokości terenu, sporo siłowych skoków) ale zupełnie niepotrzebnie.

Super ze wszystkim udało się dojechać do końca. Szkoda tylko tych błędów u dziewczyn, ale jestem ciekawa na ile to kwestia problemów technicznych - utraty podkowy u jednej i strzemienia i drugiej. Myśle na zasadzie „co by było gdyby…”.
Nie wiem, na chwilę wstałam od kompa i nie widziałam pierwszej części jego przejazdu
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 04:29
Ale się poprzestawiala tabela wyników, indywidualnie:
1. Townend
2. Krajewski
3. Collett
Jung 10.
Kamiński 30.
Cybulska 41.
Pawlak 42.

Drużynowo:
1. Wielka Brytania
2. Australia
3. Francja
Niemcy 6.
Polska 10.
Zrzutki Junga nie widzialam, nie chce mi sie przewijac ale chyba nie pokazali...?

Btw mam player discovery i jest bez komentatorow, tyle co odglosy tla 😐

Janneke mnie dziwi o tyle, ze wynik zmieniony na eliminacje po fakcie i ukonczenu krosu juz.
Ciekawe ile koni po tym krosie nie wyjdzie do przeglądu albo na nim odpadnie...pozostaje trzymać kciuki by nasi pojawili się jutro w komplecie na parkurze 😉
DeJotka, pare koni schodzilo z krosu na oko w bardzo nieciekawym stanie, wiec moze byc przetasowanie przy przegladzie.

Tak to czuje, ze zloto i indywidualnie i druzynowo powedruje do Brytyjczykow, poki co konsekwentnie najlepiej jezdza 🙂 ale kto wie, moze jeszcze beda niespodzianki
kokosnuss, w sensie player.pl? Jeśli tak, to jak już jesteś w transmisji, kliknij na kółko zębate w prawym dolnym rogu, tam w audio masz do wyboru dźwięk otoczenia albo język komentarza. Faktycznie w niektórych transmisjach nie ma nic, ale jeździectwo po angielsku było komentowane całe, teraz cross to w ogóle miał mnóstwo języków do wyboru.

Facella, to prawda, akurat przejazd Asi Pawlak przespałam, dzisiaj sobie obejrzę, ale Chenaro też wyglądał rześko jak na te warunki. Bardzo szkoda tego zerwanego puśliska, świetnie, że cross ukończony. Ale teraz na stronie Olympics widzę, że Gosia ma eliminację za cross?! Ktoś coś wie?
Teraz w wynikach Gosia widnieje jako wyeliminowana...o co chodzi???
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2021 07:59
No właśnie też widzę i mam wielką nadzieję ze to jakiś error na stronie… 😒😱

O nieeee!
„ „No. 32 CYBULSKA Malgorzata (POL), No. 33 ROMEIKE Louise (SWE), No. 41 BOONZAAIJER Janneke(NED), No. 46 BLOM Merel (NED) have been eliminated for missing an element of the obstacle”

Jest w ogóle coś takiego jak „element przeszkody”?!
:/
Wielka szkoda 😭
Szkoda, że nie jeżdżę wkkw, bo mój styl jazdy to tylko na cross ...haha
Ciekawe, że wielu jeźdzców jedzie bez kontaktu całkiem, na luźnej wodzy.
Oglądam sobie powtórkę, super Frida skakała, zresztą jak zawsze. Kondycyjnie też top, bo ciężko ją było zatrzymać po. Błędu nie pokazali, relacja do dupy, bo rzeczywiście głównie galop pokazują. Za to widziałam jak podkowa odleciała.
T. Vilklund jak spadła to nikt konia nie zatrzymał tylko ludzie z obsługi stali i patrzyli jak przerywa szranki... dziwne bardzo.
Perlica, gdzie można zobaczyć powtórkę? Widziałam pierwszych 10 jeźdźców tylko i TVP Sport przełączyło na lekką atletykę 🙁

Moon, element przeszkody to jeden z członów: "a-b-c-d". Kilka osób się pomyliło - ciekawe czy to emocje, czy za dużo tych alternatyw do zapamiętania jednak...

Gosia jedzie skoki, pomimo eliminacji w krosie... dziwne te przepisy ale dla drużyny dobrze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się