Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

ja też wysłałam, ale mówiąc szczerze szału nie ma 😀
Dopisuję się, bo dopiero teraz zauważyłam odp. na mojego posta 🙂

TEMAT: Wiosna, czyli nowy początek
1. Misskiedis
2. buyaka
3. Nine
4. Condina
5. karolinag4
6. m.indira
7. liberian_girl
8. monia
9. Alabamka
10. flygirl
11. gllosia
12. Hera
13. aniapa
14. agulaj79
15. arivle
16. Time
17. Cierp1enie
18. idaczerwcowa
19. Dodofon
20. Facella
21. Baffinka
22. Fantazja
23. Breva
24. slojma
25. Livia
26. kofeina
27. idziosława
28. akselka
29. derby
30. Szemrana
31. MsCarmen
32. juliadna
33. Alten
34. konwalia
35. adaszewczak
36. koniara79


37. Dyra

Ja tez się dopiszę i zaraz wyślę zdjęcie na maila 😉
trzynastka   In love with the ordinary
30 marca 2012 12:37
Mogłabym na PW prosić jedną osobę, która dostałaby też dostęp do skrzynki mailowej z konkursem.
Od kilku dni mam MEGA problemy z netem, ledwo się tu dostałam... a nie chce by zabawa znowu sie przedłużyła, bo ja nie bede w stanie uploadować zdjęć.



Edit: hasła ma tez baffinka
m.indira   508... kucyków
30 marca 2012 14:30
pogoda wcale nie rewelka, to co mam musi być, i dzisiaj posyłam...
Nie miałam kompa, a teraz na domiar złego nie mam aparatu.  😵 No ale wyślę takie jedno, co zrobiłam. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2012 15:19
plany mi się posypały przez pogodę, ale jeszcze będę kombinować, wyślę coś w niedzielę - na bank.
Ja przed chwilą prawie zawału dostałam, bo zakodowałam sobie, (nie wiedzieć czemu), że termin jest do 28.03, więc w moim przypadku było by po ptokach, bo się nie logowałam 3 ostatnie dni. I zanim mi się wątek otworzył, czekałam w napięciu, że może jednak termin jest inny i tu patrzę - 02.04 - uffff 🙂 Szkoda by mi było przegapić, mimo iż nic nadzwyczajnego nie mam 😀
Ja dziś wyślę, żeby mieć spokój, lepszego nic nie zrobię, a przynajmniej nie będę miała kolejnej stresowej sytuacji 😂
idę robić zdjęcia... jak nic nie wyjdzie... wyślę to co mam
trzynastka   In love with the ordinary
31 marca 2012 13:10
Jak moderacja zapatruje się na zamieszczanie zdjęć?
Fajno by było jakby były w jednym poście, będzie ich ponad 30, a regulamin nakazuje po max 10.
Wysłać 3 posty pod rząd ? Tu znowu dublowanie...
Livia   ...z innego świata
31 marca 2012 13:12
Ja własnie wysłałam moje zdjęcie. Bezszał, ale nic lepszego nie wpadło mi do głowy... 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 13:24
Nine, chyba trzeba napisać do Katiji ale raczej nie powinno być problemu 👀
trzynastka   In love with the ordinary
31 marca 2012 13:27
zgłosiłam post nad moim, niech moderacja się tu wypowie na forum 🙂

No i tak, chcecie by było miejsce gdzie można po konkursie już, zobaczyć wszystkie zdjęcia wraz z autorami ? 😉
Bo mogę założyć blogspota na tą okoliczność, łatwo się uploaduje zdjęcia, i każde można osobno podpisać, a wpis udostępniać widzom po zakończeniu głosowania.

Edit: co do zdjeć, to wpadłam na [w moim odczuciu 😉] świetny pomysł, ale grad z deszczem się zamienia, jak nie trafie chwili słońca to jednak wyślę standardzik który mam 😉

Edit2: Dla bojących się o zdjęcia [bo pomysł już tu gdzieś padł] zrobiłam stempelek, który mogę wrzucać na każde zdjecie, w zależności od jego kolorystyki - biały, lub czarny. Poniżej przykład na szybko. Oczywiście będzie to mniejsze, tutaj dowaliłam żebyście dobrze widziały 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 13:37
Nine, a zabezpieczysz jakoś zdjęcia np. napisem re-volta czy coś? Żeby było wiadomo skąd są. Jak ma np. Rewia czy Szmatoholicy.  Bo chyba się juz taki pomysł tu (lub w twórczości foto) przewinął, żeby nasze full profi zdjęcia na jakieś blożki nie poszły 😁
trzynastka   In love with the ordinary
31 marca 2012 13:40
Właśnie edytowalam posta nad Tobą 😉

Ja na więcej niż podkradzenie loga rv czasu nie mam, także innego podpisiku nie wykombinuje.
Ale jeżeli ktoś ma czas i ochotę na coś innego to czekam na jotpegi 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 14:20
Dla mnie super! Nie spodziewałam się nawet grafiki, prędzej zwykłego podpisu ale pomysł z grafiką jest bomba 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2012 14:22
zdjęcia mają być full size? czy może być mój osobisty standardzik do neta, 640px na dłuższej krawędzi?
dzisiaj du* zbita, pogoda jest masakryczna i jutro nie ma być lepiej. za chwilę wysyłam coś, najwyżej zmienię... jeśli to nie problem.

edit: raczej nie mogę wysłać zdjęcia, które tu już było...
Nine pomysł super. Nie ma co więcej wymyślać  😀
Facella z tego co pamiętam to mamy wysyłać zmniejszone do tych regulaminowych na forum
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 15:26
Ja dodałam do re-volta.pl jeszcze foto 👀
trzynastka   In love with the ordinary
31 marca 2012 16:42
słabe jakościowo 😉 Dodatkowo jak będzie małe, bo zakładamy, że będzie polowe mniejsze na zdjęciach niż wstawiłaś to napisz "foto" robi się robaczkiem 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 16:45
No w sumie tak. Więc zostaje samo Re-Volta.pl 😉
trzynastka   In love with the ordinary
31 marca 2012 17:18
Zwrotów nie przyjmuję 😉
Może być? 🙂
Małe i duże, czarne i białe.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 17:26
Re-foto to tak jakby była zupełnie inna, nie re-voltowa strona (nawet sprawdziłam czy jest cos takiego jak re-foto.pl ale na szczęście nie ma 🤣 ). A może do zwykłego re-volta.pl dodać na końcu, tej samej wielkości ale inną czcionką, "Foto"? Wtedy "foto" nie będzie za małe a podpis bardzo re-voltowy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2012 17:42
mnie tam re-foto się podoba!
wysyłam gniota.
slojma   I was born with a silver spoon!
31 marca 2012 18:57
Ja muszę znaleźć moją kartę bo gdzieś mi wcięło tą ze zdjęciami. Jutro powinnam już coś wysłać.
m.indira   508... kucyków
31 marca 2012 18:59
z tego co dyskutowaliśmy o formatach, najdłuższy bok ma mieć 800 pix, czyli tyle ile dopuszcza forum...
nie cudujcie z tym logo, bo sie zaraz zacznie, re-volta i koniec, to forumowa zabawa nie jakieś foto studio re... re czego?
voltopiry też by chciały swoje logo pewnie choć ja akurat r-v
dlatego proszę nie cudujcie, bo szlag trafi ideę i jak zawsze ważniejsze będzie co innego niż zdjęcia
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2012 19:02
m.indira, i tak nic się w wątku nie dzieje bo trwa nadsyłanie zdjęć to sobie możemy jeszcze chwilę pocudować 😁
sadze, ze w drodze wyjatku, tylko w tym temacie i tylko osoba w danym momencie go moderujaca (w sensie, ze teraz nine moderuje akcja 😉 )  moze wstawiac wiecej niz 10 zdjec na posta.
do której godziny jutro wysyłamy fotki?
bo nie mogę się zdecydować którą 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 kwietnia 2012 14:26
a ja właśnie dzisiaj, po wysłaniu wczorajszego gniota, pobawiłam się aparatem  😵 wybacz mi nine, pozwolę sobie zmienić...
Czy ja dobrze zrozumiałam: każdy może wysłać 3 oddzielne zdjęcia czy jedno złożone z 3??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się