Naczółek, naczółki

Martuha kocham Cię. Dzięki wielkie  :kwiatek:
Na www.animalia.pl promocje naczolkow Schokemohlego
crazy, ja nie widze promocji, tylko wyroznienie jako nowosc.
Coraz piękniejsze i bardziej dopracowane  te naczółki Lagat  💘.Coraz bardziej mam na nie chrapkę  😜
Medziiik - ten na koniu , to jest z opalizującymi kryształkami ? Śliczny.... 😀

A jak z tymi naczółkami (Lagat ) na filcu-- sa jakieś sztywniejsze  bo jeszcze mówiąc szczerze nie miałam w rekach nic takiego , czy jednaklepiej wybrać te podszyte skóra
Te na sztucznym materiale, są bardziej miękkie.
to ja się wrzucę z moimi błyskotkami zakrapianymi krwią :p

dla Bondzia



dla Boliwki

krysiex213, dla bondzia przepiekny!
ile cm powinien miec naczolek full, zeby lekko opadal?
katija ja robiłam na 46cm, zmierzę dzisiaj na łepetynę księcia i dam znać czy dobry (mam nadzieję że tak, inaczej popełnię harakiri bo przerobienie go chyba by całkowicie pozbawiło mnie władzy w palcach)
katija, musisz dodać ok 4cm do standardowego 🙂
Dla Bondzia - cudo  💃
Anaa, ale ile ma standardowy full?  ten kabelkowaty villa przyszedl, ale martwie sie, ze bedzie za maly- ma 40cm 🤔 a on najladniej by wygladal, gdyby opadal.
katija, no właśnie koło 40...
krysiex213, przepiękny ten pierwszy naczółek!!!! Robisz na zamówienie?😀
Koniecznie zdjęcia na koniu 🙂
kabelek jest sliczny, ale nie na naszej glowie 🙁
krysiex213 w jaki sposób jest zrobiony ten naczółek dla Bondzia? To jest przerobione z innego, czy wszystko robione ręcznie? Jest BOSKI,  😍 naprawdę, szacun!  👍
Ten drugi też cudo  😜
katija, ja na mojego, żeby opadał muszę dać minimum 45cm, a tak naprawdę jeszcze dłuższy - więc stawiam, że Hersztu musi też minimum taki.
naczółek Star Frontriem 🙂😉) zdecydowanie najpiękniejsza rzecz jaką mam w pace ..


czy dobrze wpisałaś nazwę bo szukam cholerka i nigdzie znaleźć nie mogę a mi się podoba 🙂 Gdzie go można kupić ?

nie cytuj grafiki!
777 koleżanka ma ten z niebieskimi paskiem na ciemno kasztanowatą kobyłe. Wygląda ładnie i jest solidny.
777 zajrzyj do wątku o ogłowiach. tam jest kilka stron poświęconych tym naczółkom 😉
dzięki
Demonowa,  co to za firma? mogłabys podac cenę? może link do internetowego sklepu? moze ten stacjonarny ma sklep internetowy?
Isabelle to są chyba naczółki Wembley
http://www.okser.pl/wembley-naczolek-glamour-p-696.html
corralline Bondziowy naczółek jest zrobiony od podstaw. Najpierw zrobiłam podstawę (środek syntetyczna skóra, z wierzchu mięciutka naturalna). Potem doszywałam pasek z cyrkonii a na końcu dorobiłam uszy (tak samo jak podstawa). 100% DIY  🙂

jest plan żeby takie tworzyć, tylko muszę rozpracować kwestię cyrkonii z metra (te które miałam teraz odprułam z bluzki znalezionej na ciuchu i nawet jest podpisane że to svarovsky - za całe 5zł 🤣 )

a Bonnard wygląda w nim obłędnie, tylko nie wzięłam aparatu  🙁
Isabelle nie wiem co to za firma. Będe w tym tygodniu w stacjonarnym to się dowiem, bo on nie ma strony. W sklepie wisiał z ceną 107zł.
Aleto chyba faktycznie Wembley patrząc na metke.
corralline Bondziowy naczółek jest zrobiony od podstaw. Najpierw zrobiłam podstawę (środek syntetyczna skóra, z wierzchu mięciutka naturalna). Potem doszywałam pasek z cyrkonii a na końcu dorobiłam uszy (tak samo jak podstawa). 100% DIY  🙂

jest plan żeby takie tworzyć, tylko muszę rozpracować kwestię cyrkonii z metra (te które miałam teraz odprułam z bluzki znalezionej na ciuchu i nawet jest podpisane że to svarovsky - za całe 5zł 🤣 )

a Bonnard wygląda w nim obłędnie, tylko nie wzięłam aparatu  🙁


powinnaś pomyśleć o tworzeniu takiego na zamówienie! 🙂 bo ja bym chętnie taki chciała  😍
krysiex213 dzięki za wyjaśnienie  :kwiatek: jesteś moim mistrzem  😍
i w 100% popieram Cierp1enie  😁
To wstawiam i mój!
Lagat, na skórze z miękkim podszyciem. Bardzo giętki, ładnie się układa. Zdecydowanie polecam!
Dziś doszedł Mój naczółek od Anaa takze niebawem fotki ale juz jestem zakochana bardziej niż Artemisowy i Lagat'owy!
Mam chyba nietypowe pytanie. czy wiecie gdzie mogłabym dostać stary oldschoolowy czerwono -biały naczółek?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się