DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

korsik, pad śliczny, oczywiście. Ale cenowo to pojechałaś na całej linii 🤔


trochę dziwne dla mnie to co piszesz. Bardzo dużo roboty jest przy takim padzie. Usiądź, uszyj i zobacz czy sprzedasz taniej. Materiały, wysyłki a nawet naprawy i przeglądy maszyny- to też kosztuje. Dla mnie uszycie takiego padu, to nie godzina czy dwie

Ivett, świetne derki, widać, ze naprawde fajnie leżą i rewelacyjnie wyglądają!
dzięki Korsik 🙂
dla mnie to jest dziwne. Zajmujesz się czymś zupełnie nieprofesjonalnie, od bardzo niedawna i już sprzedajesz swoje usługi w cenach konkurencyjnych dla dużych firm.
Averis   Czarny charakter
29 sierpnia 2010 13:04
Mamy wolny rynek. Kto chce- ten kupi. Nie wiem w czym problem. Nawet jakby sprzedawała po 500 złotych jeden pad, to byłaby tylko i wyłącznie jej sprawa.
mam sprzedać za mniej niż uszyłam tylko dla tego zeby cena nie była konkurencyjna dla dużysz firm?

duze firmy kupują materiały hurtem i mniej to kosztuje. Ja nie kupuje hurtem. Skoro juz uszyłam i wyszedł całkiem spoko to mam go sprzedać za pół darmo?

Jeśli nikt nie kupi to obniże cene, ale to chyba moja sprawa za ile wystawiam.
z tego co wiem to inne dziewczyny szyjące ba forum pady szyją/szyły w podobnych cenach...i jakoś cena padu Karsik mnie nie dziwi  🙄


rewir
, ty to wiecznie masz okres?? Niedojż, że jesteś wiecznie nie miłą, to jeszcze wciąż Ci wszystko przeszkadza...
noen   A story of a fighter of our human race
29 sierpnia 2010 13:14

rewir
, ty to wiecznie masz okres?? Niedojż, że jesteś wiecznie nie miłą, to jeszcze wciąż Ci wszystko przeszkadza...


może niektórzy uważają się za NAJ  😉


Co do Korsik, pad śliczny 🙂 :kwiatek:
akzzi rozwaliłas mnie na łopatki  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 sierpnia 2010 15:46
rewir, cóż, niepowtarzalne, szyte ręcznie rzeczy moim zdaniem powinny być droższe niż te masowo produkowane w przez Małe Chińskie Rączki.
Czego używacie do "wypychania" czapraków i czy mogła bym użyć tego do podkładek pod owijki???
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 sierpnia 2010 17:51
Martyna, Gąbka tapicerska różnej szerokości. Gąbka do podkładek nie jest zbyt dobra moim zdaniem, bo za gruba. Lepiej użyć do nich flizeliny.
Tylko ile tej fizeliny??? Bo widziałam na allegro ,że to jest strasznie cienkie.
deborah   koń by się uśmiał...
29 sierpnia 2010 18:09
nie fizeliny tylko ociepliny
ovaty inaczej mówiąc. Fizelina używana jest do usztywniania elementów odzieży poprzez przyprasowywanie jej.

korsik, pady są naprawde bardzo ładne 🙂
ivett, derki 1 klasa!
zaczęło się personalnie, fajne argumenty - tak, mam cały czas okres  🙄

Strzyga może w sumie masz rację, coś w tym jest 😉


dla mnie jest to jest po prostu dziwne. Zero gwarancji jakości, pewności, brak profesjonalności i cena z nieba. Nie składa mi się to w kupę, mam chyba prawo wyrazić opinię? No, dzięki za taką możliwość.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 sierpnia 2010 18:22
rewir, Cena jaką podała korsik to i tak niebo a ziemia. Niektórzy naprawdę przesadzali w cenie 🤔wirek:
deborah, bardzo mi miło 🙂
Moja derka od ivett po całym seznie użytkowania dalej jak nowa i fantastycznie się spisuje  :kwiatek:


Moje nowości na szybko:



każdy produkt jest wart tyle ile jest w stanie za niego zapłacić klient 🙂
escada, zgadzam się z Tobą w 100% 😀
rewir, pady od likier byly, zdaje sie, w podobnych cenach, a jak patrze, to pad od korsik jest w ch lepszy...
Poszłam do ogłoszeń spodziewając się zobaczyć cenę rzędu 200zł 😉 a tu całkiem miła cena za bardzo starannie wykonany pad. Niebo lepiej od co po niektórych i dla mnie dalej w dobrej cenie. O czym tu dyskutować?
pad bardzo ladny tylko dziwi mnie fakt, ze korsik sprzedaje pad w ktorym:

"Materiał spodni jest za słaby i się pruje (widać przy górnym pikowaniu), muszę poszukać jakiejś bawełny"
ale popruł się tylko dlatego, ze tam było pikowanie, które wyszło krzywe i chciałam je poprawić i wyprułam, wtedy też popruł się materiał, zdaje się ze to pisałam  😉
skoro tak mowisz.
a co do cen, anky wygladaja jak szmaty i kosztuja krocie
Ktoś będzie chciał za to upust to do korsik, napisze. Myślę, że normalna sprzedaż- napisane o zaletach, wadach i cena.

Jak pomyślę o jakiśch zeszmaconych i spranych do białości petrolach za 200zł na które pół volty sikało to nie wiem skąd oburzenie tą opcją? 😉

Szczery co do anek de gustibus non est disputandum 😉
jasne,
nawet jak sama zobaczę, że przez jakiś czas się nie sprzeda to obniże cenę  😉
korsik, tak, tak samo jak z każdą inną szmatą, czaprakiem 😉
Ludziom się nudzi, myślą ze uszycie padu trwa 30 minut, materialy kosztuja 5 zł.  👍
Szczery, a nie??? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się