DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

escada, jestes niesamowita, pieknie wykonane ogłowie! i naprawde swietnie sie prezentuje, rewelacja, podziwiam 🙂
asicaa239, wygląda nieźle!
escada wielki szacun  👍
escada, jestem pod pod ogromnym wrażeniem! A chciałam cię pytać, jak tylko pierwsze zdjęcie wrzuciłaś, zanim się pochwaliłaś: Gdzie dorwałaś takie fajne ogłowie?! I dlaczego tak drogo? 🤣
carmelka   Extremly photogenic... potato
08 stycznia 2014 18:02
asicaa239, escada super!
Brązowe ogłowie świetnie się prezentuje. I czekam na zdjęcie podkładki na koniu 🙂
Dzięki dziewczyny cieszę się że się podoba 🙂  :kwiatek:
Dziewczyny, udało mi się dostać naturalne futro! Najlepsze jest to, że sprzedawce miałam pod nosem 😵  Odrazu zabrałam się do roboty, dorwałam stary czaprak (żeby zaoszczędzić czas na szyciu od podstaw :cool🙂 I oto efekty, może nie idealnie ale ważne że w końcu ją mam, praktycznie za darmo ;p
Dodatkowo zadziałałam i 2 pary kaloszy podszyłam, co by nie było 😀

Zdjęcia pod siodłem wrzucę jutro bo będe testować 😀

Edit: Dorzucam zdjęcia pod siodłem obu podkładek 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
08 stycznia 2014 20:13
asicaa239 Zamawiam takie kaloszki!
asicaa239 ja też!
Dziewczyny, która miała namiary na sprzedawcę posiadającego relugan w normalnej cenie ?
Kurcze szukam po necie, ale same za 140 zł znajduję a wiem że któraś kupowała po 60-70 zł.
Proszę dobrą duszyczkę o kontakt na PW jak coś  :kwiatek:
Ja tez, ja tez! Najtaniej znalazlam za 110, a 140 to normalna cena 🙁
Fallada99   Back to the game!
09 stycznia 2014 20:35
Ja też chce :o
Nie wiecie moze czy takie wymiary czapraka będą dobre na kuca 135 w kłębie? Materiał jest, pozostałe też, nie wiem tylko czy wymiary się zgadzają
A gdyby jakaś dobra dusza miała pod ręką czaprak cob i by mi go zmierzyła, byłabym dozgonnie wdzięczna
Fallada99, zmierz siodlo. zeby ci do niego pasował, anie kończył się gdzieś w połowie poduszek, albo za krótki, długi (wys.)....
Mam pierwsze zdjęcia 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 stycznia 2014 17:49
zelka2303- Przepiękne! Gdybym miała konia, to chyba złożyłabym zamówienie  🙂
można z niego jednorożca zrobić ! 😀

(a taka grzywka spokojnie pod też by sie ułożyła...kopiasta nie jest) ciekawa jestem jak to z oglowiem będzie? czy nie za dużo?

też chce takie, tylko w komplecie z kucykiem 🙂😉)
kucyk boski!
Sio   nowe wcielenie marchewki
10 stycznia 2014 18:59
boski Adonis w [s]tym naczółku[/s] w tych nausznikach wygląda jak konik księżniczki. Mała właścicielka ma super gust!!!  😍
Edycja: słodkość kucyka tak mnie oszołomiła,że z nauszników zrobiłam naczółek  😵
Sio naczółku?
Słodkie te nauszniki  😀
horse-art Zapleciona w warkocz wydaje się, że jest jej mało, ale w rzeczywistości jest jej peeeełno 😉
zelka2303 Super wykonanie 🙂
Sio   nowe wcielenie marchewki
11 stycznia 2014 14:17
Jasne ,że nie naczółku-ale ze mnie zakręt 😉
asicaa239 - kaloszki obłędne! A na czaprak kupiłaś pikówkę, czy sama się trudziłaś z pikowaniem? 😀 Jeśli tak, to z ciekawości spytam, ile czasu Ci to zajęło?  😵

Kto chce mi kupić jakiś aparat robiący NORMALNE zdjęcia, gdzie widać kolor? 🤣 chciałam wstawić fotki nowego padzika, ale jak kruczoczarny wygląda jak wyblakły czarny, a żywa purpura jak jakiś zdechły fiolet, to powoli tracę wenę :P
okunka dziękuje!! akurat czaprak kupny;p ale sadze ze sama też bym wypikowała, tylko nie wiem ile czasu by to zajeło😉
Stworzyłam prototyp Mikołajowej czapki na jedno ucho końskie 🙂 Wzorowałam się na ostatnim zdjęciu (zdjęcie znalezione gdzieś w czeluściach internetu). Jeszcze będzie wymagała jakiś poprawek i dociągnięć ale wstępny prototyp tak na spokojnie poświątecznie już wykonany 🙂

zelka2303 to jest genialne  😍
Dobra, wstawiam przypadkowo same ciemne pady 😉 kolekcja styczeń 2014 haha 🤣 w tym sezonie modne granaty i czernie 😉
Dodaję opisy, bo mój aparat nie pokazuje prawdziwych kolorów zazwyczaj 😉

1. Granat z czarną lamówką, sznurek gruby srebrny
2. Granat ze srebrnoszarą lamówką, sznurki: srebrny i granat
3. KRUCZOCZARNY (powaga!) z purpurową lamówką, sznurek srebrny
Dziewczyny gdybym znalazła tańszy relugan byłyby jakieś chętne ?

Bo hurtowo będzie taniej, wszystko do ustalenia na PW.

Jeśli jesteście chętne to piszcie 🙂
Wabankowa: Hurtowo* 😉
Ja jestem chetna, pisz do mnie jakby co
Ups .. jaki wstyd  😡

Już piszę PW.
Okunka, u mnie ten ostatni wygląda na bardzo ładny ciemny (bardzo) fiolet wpadający w granat 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się