Doggi-game

ja też mam dużo, a nie mam zadania żeby mieć ponad 2000 tys. na dodatek wygrywam w loterii. Tylko w  konkursach raz wygrałam, a tak to 2-3 miejsca.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 18:09
Pies K. znalazł na spacerze banknot... szkoda tylko, że nie wiem o jakim nominale  😁
Ja nie wiem... oszczędzam, nie kupuję praktycznie nic, głosuję na wystawach żeby parę groszy skapnęło, zapisuję psy na konkursy... i zbieranie kasy idzie mi jak krew z nosa :/
Dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Jeśli ktoś będzie również jakiejś potrzebował może na mnie liczyć.
Dzięki, dzięki!  :kwiatek:


Właśnie nic nie robię, nie ma tutaj na co wydawać pieniędzy  😁
Słuchajcie naprawdę proszę bo już naprawdę nie wiem co zrobić, zagłosujcie na moją jamniczkę Vegę w kategorii psy rasowe, bodajże 4 strona,  nie mam tylu znajomych którzy grają w tą  grę i żebyśmy sobie nawzajem głosowały na swoje psy. Psów jest coraz więcej i nie mam szans na to zeby uzbierać te 10 głosów,  dlatego bardzo proszę  :kwiatek: o głos, napiszcie mi tylko kto głosował, a ja na pewno odwdzięczę się tym samym , bo wiem że każdy los jest ważny .
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 maja 2012 19:00
Właśnie nic nie robię, nie ma tutaj na co wydawać pieniędzy  😁

a loteria? ja dzisiaj miałam ponad 1500 dgl, zostało mi 900 przez loterię właśnie  😁
Za dodawanie przyjaciół, dostaje się pieniądze? Chyba, dostałam i nie wiem czy błąd 😉
[quote author=Atutowa link=topic=88056.msg1404682#msg1404682 date=1337275059]
Właśnie nic nie robię, nie ma tutaj na co wydawać pieniędzy  😁

a loteria? ja dzisiaj miałam ponad 1500 dgl, zostało mi 900 przez loterię właśnie  😁
[/quote]



Tutaj też oszczędnie bo w 90% nic nie dostaję.. takie mam szczęście  🤔
ja przez loterię najwięcej straciłam 🙁

w ogóle masakra jest w tych wystawach..
już tyle psów bierze udział
a 1 pies zawsze ma najlepiej

imię:Cirilla-IN
wiek: 3 lata i 10 miesięcy
płeć: suczka
rasa: border collie
maść: Łaciaty, Szary z białym
Liczba głosów: 124
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 20:53
Ja też, wydałam na nią a nic prawie nie wygrałam, raz tylko posłanie a tak to nic, ale zadanie wydaj 1000 na loterie zaliczyłam teraz mam tyle wygrać 😂 Tiaa...
In.   tęczowy kucyk <3
17 maja 2012 21:12
Jasnowata, są dwa takie zadania - jedno żebyś Ty kogoś dodała i drugie żeby ktoś Cię dodał.
CzarownicaSa, zawsze możesz to w historii finansów sprawdzić.
Cierp1enie, wiem, fajnego mam psa  😎
http://www.doggi-game.pl/show/category/RN/page:5    proszę o głosy na Sabę! Pierwszy raz biorę udział w wystawie. Zawsze głosuję na re-voltowe pieski!

Owczarek niemiecki na stronie 5.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 21:19
A gdzie jest historia finansów?  🤔
In.   tęczowy kucyk <3
17 maja 2012 21:26
CzarownicaSa, Kantor -> historia finansów, po prawej stronie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 21:31
Dziękować  :kwiatek:
In. -gratulować, chociaż Ty jedna tu nam podbijasz poziom 🙂

proszę głos na Psy rasowe - juniorzy, 1 strona pies Akara
In.   tęczowy kucyk <3
17 maja 2012 22:21
Cierp1enie, haha, dziękuję 🙂 Teraz mi pannica rośnie, jak już skończę z nią wszystkie komendy to 224pkt charakteru będzie mieć ;> I to pierwsza suka od której chce mieć dwa mioty - jeden z moim psem też border collie a druga to mieszankę z czymś, co ma dużo gwiazdek w dolnych zdolnościach, bo poziom odpowiedni dla border collie w agility to będzie może za pół roku :/
Kurcze wkurza mnie trochę ta gra... :/
Co udaje mi się odrobić kasę, to zaraz tracę :/ kupiłam właśnie 10losów i w żadnym nie miałam nic, a mam zadanie "znajdź kotka"  😤
Ostatnio też kupiłam 10losów i nic nie było :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 maja 2012 09:16
Cierp1enie, to może zostaw to zadanie na później jak już się trochę więcej dorobisz? 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 maja 2012 11:02
Może ktoś zaprosić mojego K. do znajomych? Musi zaliczyć zadanie  :kwiatek: Nick Hentaii
Cierp1enie, to może zostaw to zadanie na później jak już się trochę więcej dorobisz? 👀

no trochę się dorobiłam bo po wydaniu kasy na losy zostało mi 3000dgl..
a miałam 5000
Z ostatniej chwili:
GRATULACJE!!!! Oto twoja wygrana:
Doglary: 1000 $dgl
😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2012 15:30
mogę prosić o głosy na Kasandrę? kategoria otwarta, mieszańce, strona 1., pies nr 6. potrzebuję zebrać 50 do zadania :/
edit: jak można zgłaszać błędy w grze? zdobyłam 2000dgl, zdobyłam kolejną rangę i otrzymałam zadanie, żeby adoptować psa. adoptowałam, nie odjęło mi tych 200dgl, ani nie zaliczyło zadania, ale psa mam i nie mogę adoptować kolejnego...
edit2: jednak odjęło mi te 200dgl, ale zadanie niezaliczone :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 maja 2012 15:45
Bledy zglaszasz na glownej stronie (kliknij w psa z napisem Doggi zeby przejsc) i blizej dolu, po prawej obok aktualnosci jest zglos blad
Kogo zaprosić do znajomych? mam takie zadanie...
i jak się zaprasza?
Mnie możesz Nick asia540
wchodzisz do kafejki, później Przyjaciele i szukaj znajomych na dole strony.
Ok poszło 😀 teraz potrzebuje,żeby ktoś mnie zaprosił....login Jiska
Ratujcie, moja psina miała 210pkt ukończyłam wszystkie zadania, nie mam nic do robienia już. Teraz sobie zapisuję ją na wystawy i spadają jej pkt charakteru 🙁 dlaczego??
In.   tęczowy kucyk <3
19 maja 2012 00:21
Cierp1enie, wszystkie dodawania i odejmowania pkt charakteru są zapisane w historii psa na jego stronie.

edit: Historia tego psa:

05-18, 20:37: Akara nie wziął udziału w 10 konkursach do wieku 2,5 roku (-1 odważny)
aaa dzięki wielkie  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się