POTRZEBNA pomoc w wykupieniu konia od handlarza !

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 18:40
hej !!

Założyłam wątek, bo w ogłoszeniach pewnie nikt by tego nie zauważył !
Dostałam informację od znajomej, że u handlarza ( woj. mazowieckie - okolice Łochowa ) znajduje się 10 letni ogier arabski ( bez udokumentowanego pochodzenia ) , zajeżdżony i b. grzeczny. Handlarz wycenił go na 2 tysiące. Może ktoś z Was lub Waszych znajomych szuka konia ?? Szkoda zwierzaka aby poszedł na kiełbasę  😕
Generalnie mamy 2 dni na znalezienie potencjalnego kupca. Wiem, że to mało  🙄
Wklejam link do fb gdzie poszła informacja [url=http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/media/set/?set=a.439548272744274.104361.100000673149385&type=1]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/media/set/?set=a.439548272744274.104361.100000673149385&type=1[/url]

i dodatkowo kilka zdjęć

[url=[url=http://][url]]][url]
[/url][/url]


w razie pytań służę pomocą !
Czekamy na pomoc. Podaje moj nr telefonu dla osob zainteresowanych - 602892423.
Link do fb sie nie otwiera  🙁

Jejciu jaki chudzielec.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 19:12
kurde, mi sie otwiera - może trzeba być zalogowanym ?

no chudzielec, strasznie mi żal tego konia. Wiem że nie zbawimy całego świata, ale może On miałby szansę ...  🙁
Eno, probowalam sie zalogowac ale tez sie nie otwiera - "zawartosc chwilowo niedostepna"  😫
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 czerwca 2012 19:16
U mnie również fb nie działa.

Za dwa dni ten koń ma trafić do ubojni? Dobrze zrozumiałam?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 19:18
Kurczak tak dokładnie - Handlarz powiedział, że za 2 dni pojedzie do rzeźni  🙁

a ten działa ? [url=http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/490091574341589/]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/490091574341589/[/url]
Tylko z czego oni mięso będą robić? z kości  🤔  biedny 🙁(
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 czerwca 2012 19:22
Ten link prowadzi do czegoś innego 🙁

zduśka ja się zastanawiam, która ubojnia przyjmie tak chudego konia. Bardziej mi to wygląda na granie na emocjach.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 19:25

na początku myślałam tak jak Wy, że pewnie ściema, ze do rzeźni - ale niestety biorą wszystko , co kolwiek. Cena 2 tysiące jest do negocjacji, więc podejrzewam, że handlarz zdaje sobie sprawę, że w ubojni mało za Niego dostanie... 

kurczak
mi zagrał na emocjach i sama bym biedaka kupiła - ale nie stac mnie na 4 konia w pensjonacie..


kurde, zaraz sprawdzę link.
zduśka
U mnie działa.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 19:30
armara dzięki za info.

a może trzeba być w znajomych aby działał ?
jeżeli ktoś będzie chciał to mogę zrobić prt sc i wysłać np. na maila !

edit.

cytuję z fb słowa dziewczyny co go dzisiaj oglądała
"Spod skołtunionej grzywy wystaje błyszczące oko, naprawdę koń warty uwagi. Po odkarmieniu naprawdę będzie na czym zawiesić oko 🙂 Wg. mnie ma trochę ponad 150 cm, jest w orientalnym typie,długa szyja i dobrze zbudowany zad. MEGA grzeczny (handlarz wieszał się na nim i przechodził mu pod brzuchem)- nic go nie wzruszało. Polecam"
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 czerwca 2012 19:31
Mi wyświetlają się wydarzenia, w których biorę udział  🙄

W ubojni dostanie za tego konia grosze. Porozsyłam wiadomość jak tylko uda mi się jakoś dostać do tego wydarzenia na fb.
zduska, a jak sie wydarzenie nazywa na fb. moze tak znajde
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 19:35
potrzebna pilnie pomoc

edit  :  pilnie potrzebna pomoc

pomyliłam się ..
ROZPOWSZECHNIAJCIE TO !
zduska, nie moge znalezc, a moze tam trzeba ustawic wydarzenie jako publiczne czy cos?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2012 19:44
Rany, chudzina 🙁 I zgadzam się z zacytowanym z FB, to na prawdę będzie piękny koń, jak można doprowadzić do takiego stanu? 😵
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 czerwca 2012 19:46
A może by tak wrzucić info do wątku o arabach?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 19:49
A może by tak wrzucić info do wątku o arabach?


jest .. i nikt nic nie odpisał
Jak nie lubie arabow, to ten jest zjawiskowo piekny! Szkoda go straszliwie, moze ktos z arabiarzy sie zainteresuje!

Sluchajcie, jesli ktos sensowny z forum bedzie chcial zapewnic mu kochajacy dom to sie dorzuce, a jesli robimy oficjalnie zbiorke to moge kwote 1500 pozyczyc jutro na wykupienie, bo z tego co zrozumialam od dziewczyny z ogloszenia koniowi zostal jeden dzien i nie zdazymy uzbierac i tak.

Napisalam do znajomego arabiarza moze sie skusi, ale na razie brak odzewu.  🙁
a czy kon nie jest chory czasem ze taka cena? nie otwiera mi sie to ogloszenie na fb a znam kogos kto szuka arabka
tylko nie wykupujcie go "do rekreacji dla dziecka", bo jest "spokojny"... 😉

jest spokojny, bo jest w formie zabiedzonego szkieletu...jak się go odkarmi, to przestanie być "spokojny" i może odezwać się właściwy tej rasie temperament...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 20:24
anil22 z tego co dziewczyny mówiły to nie jest chory a zabiedzony  🙁 , ale wiesz jak to jest ... ciężko wierzyć słowom handlarza. Na pewno przydał by się wet do sprawdzenia konia. No niesttey w tym przypadku kupujesz można powiedzieć "kota w worku"

Arimona  :kwiatek: zaraz zagadam z dziewczynami jak to wygląda, bo chyba handlarz zgodził się na dzień dodatkowy. Ale jak go wykupimy to i tak potrzebny będzie DT  👀

piglet nie wszystkie araby to szatany  😉 , ale wiadomo .. on ma dodatkowy bodziec - jajka  🙄
Ale bida 🙁 Trzymam kciuki żeby udało mu sie znaleźć dom. Jeżeli będzie potrzebna jakas zrzuta to służę pomocą.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2012 20:36
Proponuję utworzyć wydarzenie na facebooku jeszcze raz i zorientować się co i jak- czy jest prywatna osoba chętna na wykupienie? Jeśli nie to może wykupić i do fundacji? No i ktoś kompetentny musiałby zająć się zbiórką w takim przypadku.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2012 20:36
ale wydarzenie działa 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2012 20:38
Mi nie działa i z tego co widzę większości osób też 🙁 Może wydarzenie nie jest publiczne więc widzą je tylko znajomi zduśki?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2012 20:39
wydarzenie jest na FB ! i niestety jest tak założone, że można na nie zapraszać tylko znajomych
Smarcik  fundacje są przepełnione i wątpie aby przyjęli następnego konia  🙄
Na 99% jest dom na "tymczas", za ok. 30 min będę miała potwierdzenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się