Ikea - zakupy, katalogi i cała reszta

Ktoś już oglądał? Ma?
Szukam dobrej duszy, która mogłaby mi wysłać katalog Ikea!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 07:05
sznurka, wczoraj specjalnie po to pojechałam i stoi wielki baner,że drukowany katalog będzie dostepny w sklepach od 10.09.
na razie możesz sobie obejrzeć na www albo ściągnac aplikacje na telefon/ipada 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
21 sierpnia 2012 07:59
A ja miałam już wczoraj w skrzynce, chcesz to ci wyślę, bo mi jakoś nie jest specjalnie potrzebny 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 sierpnia 2012 08:24
Tez czekam na niego jak na zbawienie.

Sznurko, nie mozesz zamawiac katalogu na stronie ikei?
U mnie na ulicy nie rozdaja, wiec wypelnilam formularz na ich stronie
I maja mi wyslac. (niemiecka ikea)
ja mam i rowniez moge wyslac🙂
Jakby ktoś miał zbędny, to ja chętnie przygarnę, bo do nas nie przychodzą 😉
fin jeżeli Tusia wysle sznurce, to ja moge wysłać Tobie🙂

edit: czyzby drukowane katalogi byly dostepne tylko w Krk?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 sierpnia 2012 09:32
Jeżeli ktoś miałby jeszcze jeden zbędny to i ja bym się uśmiechnęła o ten katalog  :kwiatek:
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
21 sierpnia 2012 09:47
tak ma mogę wysłać Sznurce 🙂
Ja również czekam na niego z niecierpliwością 🙂
Za 2 tyg wybieramy się do Wrocławia i zahaczymy o Ikea  🏇 uwielbiam ten sklep.
Jakby ktoś był tak miły to również byłabym wdzięczna za przysłanie katalogu  :kwiatek: oczywiście pokryje koszty przesyłki
Kurde, zadziwiają mnie wątki tworzone na tym forum ostatnio - i to stary wyjadacz sznurka! Przecież można napisać w wątku o urządzaniu mieszkania czy jakimś innym, a nie tworzyć osobny, gdzie teraz każdy będzie pisał "i mi wyślij i mi!". Ja szukam jednej książki, chyba utworzę o tym wątek.
Volta zawsze mnie w takich chwilach!
Dzięki Tusia!
U mnie dzisiaj leżał "prawie na wycieraczce", ale Abre zgarnęła  😁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
22 sierpnia 2012 18:28
Jakby komuś jeszcze się ostał... 🙂
edit. liter.
Ada   harder. better. faster. stronger.
22 sierpnia 2012 18:33
Jak to dopiero 10.09 ;(
Już przewertowałam go na stronie Ikei ale liczyłam że w weekend porwę od nich wersję papierową.
Pursat   Абсолют чистой крови
22 sierpnia 2012 19:06
Ja znalazłam na chodniku jak wychodziłam od lekarza, lol. 😂
w Poznaniu nie ma  🙁
Pursat - to się nazywa szczęście  😁 Ja codziennie zaglądam do skrzynki i nic ;/ tylko bon prix mi przysłali nowy.
Pursat   Абсолют чистой крови
22 sierpnia 2012 22:35
A tam szczęście. 😉 Akurat mnie on nie jest do niczego potrzebny, ale moja mama jest maniaczką Ikei, więc wzięłam. 😉 Nie cierpię tego sklepu, słabo mi na samą myśl, że mam tam wejść. 😎
No co ty... ja to bym mogła pół dnia tam siedzieć i kupować, ale może to dlatego, że jeżdżę tam raz na rok, bo do najbliższego mam 80km.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 sierpnia 2012 11:05
do mnie wczoraj przyszedł
No co ty... ja to bym mogła pół dnia tam siedzieć i kupować, ale może to dlatego, że jeżdżę tam raz na rok, bo do najbliższego mam 80km.
ja tam często jestem w IKEA, bo od stajni blisko, a śniadania w "meblowym" tanie i dobre, a dobra jednak kawa do godziny 10 w dowolnych ilościach gratis
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 sierpnia 2012 11:22
a co dają na te śniadania i po czemu one są?
zwykle zostawiam jakieś 5-6 zł (kawa gratis) i naprawdę wychodzę najedzony 😉
menu to zwykle sałatka, sery, pomidor, wędlina, czasem dobra parówka.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 sierpnia 2012 11:25
oo no to faktycznie warto.
[/quote]ja tam często jestem w IKEA, bo od stajni blisko, a śniadania w "meblowym" tanie i dobre, a dobra jednak kawa do godziny 10 w dowolnych ilościach gratis


We Wrocku serwują dobre ciastka, pamiętam że mi bardzo smakowały, ale z tego co piszesz to opłaca się zachodzić tam na śniadanie z kawą, bo cena naprawdę przystępna.
Pursat   Абсолют чистой крови
23 sierpnia 2012 11:31
Meble i akcesoria wszelkiej maści podobają mi się bardzo. Połowę domu mam z metką IKEA. Ale samego sklepu nie lubię, włóczenie się po tych dłuuugich alejkach, wśród stada ludzi chodzących jak we mgle, w hałasie i kiepskim świetle przyprawia mnie o dreszcze. Jeżdżę więc tylko wtedy, gdy muszę. Nigdy dla własnej przyjemności. 😁 Ale uwielbiam ich jedzenie, zwłaszcza zestaw dziecięcy z klopsikami! 😍
oo no to faktycznie warto.
jak śniadanie, to tylko w meblowym 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 sierpnia 2012 11:33
no ja jestem bardziej rozrzutna na sniadaniach xczasami,bo leczo jest dobre 😉 ale crossinanty z czekoladką plus kawka czasami mnie zadowalają...


sznurka - mam prośbę - możesz jakoś ogólniej ten wątek nazwać,żeby nie był aż tak grubym off topem jednak dla niektórych...wielu z nas czesto z ikei korzysta,niech będzie to może ogólny wątek ikeowy? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się