Teraz słucham

tulipan, yes of kors!  💘  😎

Lukatricks-mówią o mnie w mieście
oraz
Lukatricks-talar
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 czerwca 2010 22:13
Katatonia - obecnie Tomb of Insomnia
Jak ja bym chciała jechać na Metal Hammer Festival  🙄
Przez to jak ktoś w naszym wątku do szukania muzyki z reklam szukał muzyki z ciasteczek hit
przypomniało mi się to: 😂

Katy Perry- Ur so Gay
Jeszcze ten teledysk  😂 😂
radman-smash sumthin  😅


Notorious BIG-Juicy

ŁIII!

Ramires, nie proszę, nie, ja dziś się prawie w szkole zabiłam jak się dowiedziałam, ze mój kolega zmarnował bilety a mógł mi dać  :emot4: :emot4: :emot4: :emot4: :emot4: :emot4:
Green day- Are we Waiting  nigdy, przenigdy nie nudzi!  😍


Scorpions - Still Loving You - ukochana klasyka  💘
Alabamka hueh, hueh, hueh  😎

Ale bilety długo sprzedawali.... trzeba się było zorganizować!

Teraz to Korna słucham bo sie na sierpien musze przygotować
emade przypomniała mi 😉

Biggie Smalls feat P Diddy, Nelly & Jagged Edge -  Nasty Girl



Ramires ja byłam na 0. Przeżyłabym gdyby nie to, ze mogłam dostać te bilety... nawet 2  😵
emade przypomniała mi 😉

Biggie Smalls feat P Diddy, Nelly & Jagged Edge -  Nasty Girl





a mnie na Biggie'go natchnał film Notarios  😉 nie przepadam za amerykanskim hip hopem, ale taki mi jak najbardziej odpowiada..

proximite-planeta małp
Common - Come close (ft. Mary J. Blige) 

"cause I'm the best, when I'm with You"  💘
emade - ja też nie. Amerykański temat hajs, hajs, impreza, hajs, szampan mija się z moimi problemami 😉 Aczkolwiek jest pare pozycji, które lubię.

All Along The Watchtower - Jimi Hendrix
All Along The Watchtower - Bob Dylan
😎

tulipan, dokladnie  🍴

lukatricks-złap ze mna kontakt  ft Eldo!  😜 no wiadomka!
Oj Tulipan jak ja tęsknię za takimi klimacikami  😎 Niestety... Nie dam rady porzucić mego rocka  😀iabeł:
Mi się nadal strasznie przyjemnie kojarzy Im'ma Shine - Youngbloodz   😜 no ja raczej mocniejszych rzeczy słuchałam   😜

Słuchało się wszędzie  😜

edit: zresztą, chyba słyszałaś bo podawałam ci jak szukałaś muzyki z instrumentami smyczkowymi  🙂
Alabamka - do Youngbloodza to ja kira jadę  😎 Ja mam taki miks muzyczny u siebie, że wielu się gubi.
Aerosmith - pink
Tulipan, Też tak miałam reagee, czarna, street, hip hop, rap wszystko na raz  😂

A ja właśnie słucham Justin Bieber - Never Let You Go   😂 😂 omg. jakie to głupie  🙄


Nie ma to jak koleżanka "No ale zobacz! to jest takie fajne! A nie jakiś green day" omg.  😵
Aural Vampire - Darkwave surfer

Alabamka - mówisz jak moja babcia. Ja tam trochę rapu, funku, chilloutu, rocka, rnb, reggae i nawet jeden kawałek Marylina Mansona - Sweet Dreams  🤔wirek:


Stromae  -  Alors On Danse  😜
Tulipan dzięki za porównanie  :emota2006094:
A mi się przypomniało "Jestem twoją kokainą" i leci właśnie  🤣
No bo powtarzasz, że rapu to ty kiedyś słuchałaś, za starych dobrych czasów jak byłaś piękna i młoda  😉

Jestem twoją kokainą - hit zeszłego lata.
Dope - rebel yell. Zdecydowanie wole wersje Billego Idola.
Wczesniej próbowałam posłuchać Behemoth, ale po minucie wysiadłam  😵
Sokol feat. Pono & Franek Kimono - W aucie
Kurczę no coś mnie naszło na te polskie kicze 😂 😂

I jeszcze uderz w puchara  😜
Alabamka - mówisz jak moja babcia. Ja tam trochę rapu, funku, chilloutu, rocka, rnb, reggae i nawet jeden kawałek Marylina Mansona - Sweet Dreams  🤔wirek:


ja mam tak samo zaczynając od notariousa,MJ,lady gagi, po totalny chillout, muzyke z reklam, alternatywny rock, rap  😉


DTU-smak życia
Dope - you spin me around
😜 Po wczoraj non stop słucham mety i nie wyjmuję słuchawek z uszu. A ogólnie z muzyką to ja tak dość klasycznie: rock, blues, trochę trash metalu... A Led Zeppelin nie ma u mnie konkurencji 😉
hi fi banda-puszer
Oj Tulipan jak ja tęsknię za takimi klimacikami  😎 Niestety... Nie dam rady porzucić mego rocka  😀iabeł:
Mi się nadal strasznie przyjemnie kojarzy Im'ma Shine - Youngbloodz   😜 no ja raczej mocniejszych rzeczy słuchałam   😜

Słuchało się wszędzie  😜

edit: zresztą, chyba słyszałaś bo podawałam ci jak szukałaś muzyki z instrumentami smyczkowymi  🙂


o matko ja tej piosenki szukalam!!Tyyyle czasu!!
Alabamka dziekuje! :kwiatek:
Proszę bardzo  😎
Petey Pablo - Show me the money


(Show up) Show up, empty
Nothin in um, Her..her
No Silicone, no lypo, no botox no dumpy dump (No)
All Natural, let the day spoil when another brother in this world
Good lookin momma
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się