Końska rewia mody cz. VII (2013)

u nas ostatnio szmatoholizm jest trochę ograniczony ale kto nas zna ten wie, że tego kompletu w naszej kolekcji nie mogło zabraknąć  😉

wątek zamknięty
W ogłoszeniach 🙂 W internetowym mustangu jest łezka antra. A tak z tej kolekcji to w sklepach już tylko cream i sand zostały. Chyba że byś zajrzała do sopockiego oksera, tam się czasem perełki trafiają.
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 stycznia 2013 12:53
tak myślałam, czyli raczej go nie znajdę. 🙁 ale zajrzę do sopotu, zajrzę.
wątek zamknięty
dziewczynka, ale pięknie! Pasuje idealnie 🙂
wątek zamknięty
dziewczynka, cudownie  💘 jest szał  🙂
wątek zamknięty
dziewczynka pięknie  😍 brakuje tylko dereczki 😉
wątek zamknięty
no i mam 😉 udało mi się dziś powtórzyć mini sesyjkę padzika 🙂


edit: jeszcze jedno z drugiej strony 🙂


wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 stycznia 2013 15:00
dziewczynka zrobiłaś mi smaka na ten pad 😀

My dzisiaj w superieur navy-delf i nie mogę się zdecydować czy puszczać czy nie...  🙄

Które ładniejsze? Niestety telefonowe,bo nie wzięłam karty do aparatu  😵



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2013 15:11
dziewczynka, super! 🙂

any, no i teraz widać 🙂 Świetny padzik, bardzo mi się podoba to połączenie kolorów 🙂

ekuss, moim zdaniem fajnie Frigg w tym ESie 🙂 (i ciekawie zawinęłaś owijki 😉)
wątek zamknięty
any, Cudowny konik no i bardzo ładnie mu w tych kolorach 🙂🙂
ekuss, Fajnie, tylko szkoda, że ten ES jest taki wielki 🙁
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 stycznia 2013 15:15
On jest chyba nawet większy niż stripe-in ...
wątek zamknięty
any, do pyska mu w tym połączeniu kolorów 🙂
wątek zamknięty
ekuss to jest ES navy-ice, a nie navy-delft. I te modele są duuże, na pewno większe niż strip iny (przynajmniej o 3 cm są dłuższe od góry w dół od strip inów), sama puściłam swojego w świat, bo pod siodło ws to się już kompletnie nie nadawał DL.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 stycznia 2013 15:50
Ja go kupiłam jako navy-delf  🤔  chociaż może faktycznie to ice
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
13 stycznia 2013 16:16
Widział ktoś gdzieś może cottona coffee VS?
(oprócz tego z ogłoszeń)

Konik, Amigo

dziewczynka świetnie wygląda. 😀
any fajne kolorki. A jaki konio potężny. 🙂
ekuss zostaw, dobrze jest. 😉
wątek zamknięty
dziewczynka rewelacja  😍 😜
Chociaż prawde mówiąc nigdy mi się nie podobały polopady, ale chyba zmieniam zdanie 🙂
wątek zamknięty
Gdyby ktos mial miejsce gdzie znajde ruby to poprosze  😀 😀
wątek zamknięty
dziewczynka pięknie Polinezji w tym niciaku.. Sama mam ochotę na taki, ale wmawiam sobie, że fuksja i brown z tej kolekcji wystarczą...   🤔wirek:
ekuss pasuje Frigg ten czaprak Tylko szkoda, że taki duży. Przynajmniej pod siodłem fajnie wygląda. Ja bym nie puszczała w świat.  😉

edit. wrzucam zdjęcie

Algo w nici rosa.

wątek zamknięty
[img]http://goo.gl/jJwPo[/img]
Zima 😍
wątek zamknięty
minosia ale malutki ten rosa. Nie pasuje mi ten rozmiar do Twojego konia.
wątek zamknięty
Tak poglądowo chciałam pokazać, łaciatą w ES stripe in i dereczce Horze. Pasuje jej? Jakość niestety komórkowa i kobyła jest teraz żółto łaciata a nie biało....
wątek zamknięty
ekuss, bosko w army green 😀 Normalnie koń wojenny! :P W Esie też ładnie, ale wolę jFrig na zielono!

dziewczynka, ja nie jestem fanką róż, w większości dla mnie wygląda kijowo, ale ten komplet jest cuudny! Pięknie kobyła wygląda 🙂

Minosia, ten nici to pony?

Papi, ładny ten padzior, tylko co jest z tym siodłem? Na tym zdjęciu leży tragicznie, pomijając już fakt za małej podkładki (bo jeśli dobrze widzę jest to taka typowa podkładka z obszyciem)
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 stycznia 2013 18:05
Śmiesznie ta rosa wygląda 😀 Chociaż z drugiej strony jakby miał być ogromny to jeszcze gorzej. Czemu eskadron nie wypuści roz. m -takiego pośredniego między pony,a full?
wątek zamknięty
ekuss, Mki ma EuroStar 😉 A Eskadron taki wielki jest tylko w Dlkach. Vs wyglądają normalnie.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 stycznia 2013 18:10
tak,wiem ,ale jak założę pony eskadronowe to ledwo spod siodła wystaje,a DL by było jak derka  😵  więc chcąc nie chcąc inwestuję w ES i Anky
wątek zamknięty
ekuss, Mi też się marzą DL-ki eskadronowe w rozmiarze M, mimo że mój koń nie jest kucykiem to i tak eskadron jest za duży :/
wątek zamknięty
**Ola**, chyba jednak kucyk skoro są za duże 😉

Eskadronowe Polopady i Bicolory też są jeszcze z tych mniejszych. Podobnie stare brillanty też wielkością nie powalają.
Ja z Polopadów Dl zrezygnowałam bo ledwo na moim koniu je widać.
wątek zamknięty
Papi, ładny ten padzior, tylko co jest z tym siodłem? Na tym zdjęciu leży tragicznie, pomijając już fakt za małej podkładki (bo jeśli dobrze widzę jest to taka typowa podkładka z obszyciem)


hehe wiedziałam, że ktoś to napisze :p pod takim kątem zrobiłam te fotę i tak wygląda. a leży ogólnie bdb, dopasowywane było. podkładka to mattes normalny i tu krzywo osiodłałam z nim :// (ogarnęłam dopiero na jeździe, że wystaje z drugiej strony)  😡
wątek zamknięty
xxagaxx No ma prawie 160 w kłębie, ale jest krótki co sprawia, że wygląda na małego, moje siodło też do dużych nie należy.
Zresztą nie wiem może przesadzam, wklejam foto, które akurat mam pod ręką:
wątek zamknięty
**Ola**, haha no prawie 160 to praktycznie jak kucyk 🙂 Ale na tym zdjęciu to wygląda ok, nie czepiałabym się że czaprak jest za duży.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.