Końska rewia mody cz. VII (2013)

Orientujecie sie czy czapraki mattesa M wejdą pod siodło spore 17" ?? Nie miałam nigdy a nie chce tyle kasy zapłacic i miec niepasujacy czaprak  🙇 moze ktos ma pomierzony przykładowy M wzdłuz?
wątek zamknięty
myślę ze wejdą , ale jak chcesz to mogę Co jutro zmierzyć 🙂 bo chodzi o taki obszyty z tylu futrem ?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 czerwca 2013 21:53
Orientujecie sie czy czapraki mattesa M wejdą pod siodło spore 17" ?? Nie miałam nigdy a nie chce tyle kasy zapłacic i miec niepasujacy czaprak  🙇 moze ktos ma pomierzony przykładowy M wzdłuz?

a jestes pewna ze chcesz czaprak mattesa? bo one absolutnie nie sa warte polowy swojej ceny, blakna i szmaca sie w trybie ekspresowym 🙄
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 czerwca 2013 22:18
Quanta no kontrowersyjnie dość to zestawienie dobrałaś 🙂 Niby beż a tu te odblaskowe owijki. Ale bardzo fajną całość razem to wszytko tworzy 🙂 - fajnie!
Nigna noo na siwych to jest to  😍

Brillant Toffee i owije Toffee ( niedługo spróbuję zrobić lepsze zdjęcia)

wątek zamknięty
juliadna, prześlicznie!
wątek zamknięty
juliadna, te owije wyglądają jakoś szaro do tego czapraka. Toffik tylko z Gelbami!!!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 czerwca 2013 23:17
dzięki Dziewczyny 🙂 Gelbiki też mamy 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
17 czerwca 2013 23:21
pięknie!
wątek zamknięty
juliadna - jest mega! elegancko ale nie nudno 🙂 Ale obfoć jeszcze w tych gelbikach   🙂

Do mnie dziś przyszedł brillant plum i owijki fuchsia!  😅 Jestem zauroczona tym kompletem, zdjęcie komórkowe i w kiepskim świetle ale nie mogę się powstrzymać  👀


edit. za duża fota
wątek zamknięty
Juliadna jak dla mnie Fuerte w spokojniejszych kolorach jest bardzo na plus 🙂
Ratana - obłęd w ciapki 😀
wątek zamknięty
Ratana,zestaw fajny ale utucz tego konia...
wątek zamknięty
Tuczę intensywnie, kobyła jest po chorobie podczas której bardzo schudła, ale powoli idzie ku dobremu
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 czerwca 2013 08:47
juliadna, w Tofiku pięknie 🙂 Pokaż Fuerte jeszcze z Gelbowymi owijami 🙂

Ratana, śliwka wygląda super na siwkach 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 czerwca 2013 08:56
Livia zrobię to pokaże 🙂 może jutro 🙂 - dzięki 🙂

Ratana ładnie to wygląda! 🙂 A siwa widać że tyje bo po zdjęciach które wrzucałaś jakiś czas temu widać różnice 🙂


mam jeszcze białego Caballa z atramentową lamówką i sznureczkami biały i granatowy 🙂  fot. Ivett 😀



z owijkami ankowymi




może niedługo się dorobię zdjęć Ecru/czekolada Caballa 🙂 - już próbowaliśmy w Zakorzowie i było tak -  😍


wątek zamknięty
Chciałabym kupić taki pad od caball


tylko potrzebuję do kompletu owijek, orientujecie się gdzie mogłabym dokupić pasujący kolor?
wątek zamknięty
juliadna, w toffee przeszał, jeszcze do brązowych butów. 😍
wątek zamknięty
juliadna, dla mnie też do Eskadrona żółte owijki, te jakoś tak pogasły. W ogóle to mas konia z ciemną, intensywną maścią, w tych Caballach trochę szkoda ciemnej lamówki, bo się zlała. Kremowa, srebrna, wszystkie odcienie beżu, jasnego pomarańczowego, żółtego - w jakieś takie kolory celuj, które będzie dobrze widać 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 czerwca 2013 16:49
Zuzu. noom! za jakiś czas będę się przymierzać do kupna do brązowych oficerek  😜
Quanta wiem wiem, ale on jest bardziej dla mnie  😁

a co myślicie o takim jaki wrzuciła  Malina_M na Fuerte?  😎
wątek zamknięty
juliadna jak dla mnie Fuerte wygląda fantastycznie! To jeden z moich ulubionych Waszych kompletów. W gelbach wyglądałby kucykowo-cukierkowo, a nie przepadam za robieniem z konia takiej maskoty 😉 Wolę barwy podkreślające maść konia i tworzące harmonijną całość. Ale to ja- minimalistka  😀iabeł:
wątek zamknięty
A ja mam Rudzielca w marone - petrol 🙂
wątek zamknięty
palcia_94, jesteś pewna że chodzi Ci o model superieur a nie stripe: ?



znalazłam takie jego zdjęcie, ale w sklepie internetowym już nie potrafię go namierzyć  👀
wątek zamknięty
Zombie w off-white, kremowych owijkach i szampańskich kaloszkach, ale że wszystko na hali i zdjęcia przy sporym zachmurzeniu, to wyszło jak white bez off 😉





wątek zamknięty
palcia_94, no faktycznie, nie sądzę, abyś namierzyła go w jakimkolwiek sklepie internetowym. 
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 czerwca 2013 22:44
miało dziś być stonowanie a było kolorowo 😀

Lavenderek



klik

klik 2

które do galerii?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 czerwca 2013 22:57
2 lub 3. Za 2-gim przemawia brak kamerki w tle.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 czerwca 2013 23:03
emptyline hihi to jest zraszacz 😀 - zawsze można go wymazać 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 czerwca 2013 00:25
Rozróżnianie elementów ujeżdżalni +10. :P Grunt, że nic nie rozprasza mojej uwagi. 🙂
wątek zamknięty
Aimee fajnie wygląda na tej maści 🙂 i jeszcze te petrolowe owijki 😀
quantanamera kwintesencja elegancji 🙂
juliadna kolorowo odlotowo! Jak dla mnie fotka nr 2 jest the best 🙂
wątek zamknięty
juliadna elegancja! uwielbiam ten odcień fioletu!
quanta pełna klasa! 😉

Jak Wam się widzi Atlantic Green na Siwym? 😉


wątek zamknięty
gryglodor, bardzo się widzi! 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.