Końska rewia mody cz. VII (2013)

Livia - cudowny jest ten pad, jeden z waszych najładniejszych kolorów!

emptyline - prześlicznie 🙂 bardzo do pyska
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2013 08:34
brunatna, super ten Caball 🙂

maison, dziękuję 🙂

Burza, dziękuję :kwiatek:

Cierp1enie, dziękuję 🙂

emptyline, to połączenie waszych dwóch najlepszych kolorów 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 lipca 2013 10:50
ciep1enie, Livia, dzięki. To też zdecydowanie moja ulubiona kolekcja. 🙂
wątek zamknięty
Kiedy zazwyczaj pojawia się zimowa kolekcja Eskadrona?
wątek zamknięty
brunatna, sam kolor mi się bardzo podoba, ale cholera, kompletnie mnie nie rajcują te pady ze sznureczkami, nie leży mi to. Gdyby był gładki, zdecydowanie bym się zachwycała. 🙂


Ja też nie przepadam za sznurkami, ale jak się je dobierze a propos lamówki nie wyglądają tak "cienko", to całkiem fajna rzecz 🙂

Mój pierwszy Caball (śliwka z szarą lamówką i białym i jasnoszarym sznurem) - na rudym dziecku:





I na karym dziecku:





Na karym pod Devoucoux przy przełożeniu paska przy przystuły pad się marszczy, będę musiała siodłać bez przekładania. Kurcze, jestem bardzo zadowolona z tego czapraka, powinnam być zainspirowana do wymyślenia jakichś kolejnych i... nie mam już weny na szmaty. Kompletnie. Wszystko, co mnie na konia korciło już mam / miałam / założyłam. Na co dzień ma być czysto, schludnie, stypowo, a poza tym to kompletnie nie ma znaczenia, w co zapakuję konia, mam jakoś zupełnie inne priorytety. W sumie bardzo dobrze 😉

wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 lipca 2013 18:31
quanta 😍  😍  😍
Obydwa dzieciaki same w sobie przepiękne, w padzie obłędne! 🙂

edit: lit.
wątek zamknięty
Quanta co to za owije? BRy?
wątek zamknięty
Quata, może jakbyś u Karolka wyciągnęła też mały dziubek do góry z przodu jak u Rudego, to przestałby się tak marszczyć ?  🙂
Na karego zdecydowanie bardziej pasuje! 
wątek zamknięty
quantanamera, absolutnie rozczula mnie ostatnie zdjęcie Karolka. Taki słoodki dzieciaczek 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Ja wpadłam w caballowy szał, zamówiłam kolejne 2... 🤬
Quanta - na Karolku mnie powala!  💘 Cud, miód!
wątek zamknięty
epk, no bo on jest taki dzieciak 🙂 Charakter ma dokładnie taki, jak minę na zdjęciu. Stworzony do przytulania i taki trochę zawstydzone, nieśmiałe dziecko 😉

Puma, dziubka nie wyjmę, bo pod siodłem jest spory żel i od góry pad przyklapuje. To siodło ma przystuły do popręgu będące jedną częścią z tybinką, jeśli paski do zapinania wypadają za blisko, to się robi właśnie taka zmarszczka. ES i Jarpol układają mi się identycznie. Powinno być ok po zapięciu popręgu na paskach, ale zmarchę i zauważyłam dopiero na zdjęciach.

ashtray, tak, to są owijki BR Event w kolorze basic grey. Jeśli by to się komuś przydało, to mogę wstawić kilka fotek owijek BR z próbkami alcantary z Caballu, bo sobie dobierałam kilka zestawień.

brunatna, a jakie kolory wykombinowałaś? 😀

Karolkowi o dziwo bardzo fajnie w takich śliwkowych odcieniach. Muszę go zapakować w Ankową hortensję 🙂
wątek zamknięty

ashtray, tak, to są owijki BR Event w kolorze basic grey. Jeśli by to się komuś przydało, to mogę wstawić kilka fotek owijek BR z próbkami alcantary z Caballu, bo sobie dobierałam kilka zestawień.



Poprosimy  👀
wątek zamknięty
brunatna, fajnie to kiwi się prezentuje,  ja jeszcze nie odważyłam się mojemu założyć nic z zieleni, a kusi 😉

quantanamera, bardzo elegancko ten kolor wygląda na obu Twoich ogonach, ładne to połączenie z  szarym.
wątek zamknięty
Quanta fajny odcień szarego. Ciekawe czy by pasowały do polopadu fango.
wątek zamknięty
quanta
na murzynku jest szał jak nic !To jest jego kolor jak najbardziej xd
wątek zamknięty
Co dla siwego konia na zawody z Caballowych kolorów ? Tyle pomysłów mam w głowie, ze nie wiem na co sie zdecydować  😵
wątek zamknięty
ahawa, to nowy green? na kasztanach zielenie zawsze super wyglądają 🙂
Livia, to zdecydowanie jeden z piękniejszych padów  😍
bruntatna, ładnie kobyle, chociaż on chyba jest taki bardziej żółty?
emptyline, to Wasze najlepsze kolory 🙂
Konstancja, lila wodna może ładnie wyglądać, albo atrament 😉

Aramis w cottonie Nici Cobalt. Zdaje mi się, że na letniej sierści lepiej wygląda ..  👀

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 lipca 2013 19:27
aramis super wygląda 🙂 fajnie mu w tymkolorze.
wątek zamknięty
huzarowa, tak  😉
wątek zamknięty
Jako że planuję zakup pierwszego Caballa to nasuwa mi się pytanie - czy do czapraka lepiej wybrać wypełnienie miękkie czy sztywne?
Ktoś może miał okazję porównać? Czapraki ze sztywnym wypełnieniem dobrze się układają czy odstają na koniu?
Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:

Edit. Literówka  😡
wątek zamknięty
Jako że planuję zakup pierwszego Caballa to nasuwa mi się pytamie - czy do czapraka lepiej wybrać wypełnienie miękkie czy sztywne?
Ktoś może miał okazję porównać? Czapraki ze sztywnym wypełnieniem dobrze się układają czy odstają na koniu?
Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:

koleżanka ma miękkie i jest boskie  😍 Zależy jaki chcesz wzór na padzie bo takie ala stripe in muszą być sztywne. Jeśli chcesz zwykły classic to polecam miękkie 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, Karolkowi pasuje fiolet 🙂 i jeszcze owijki pod kolor lamówki 😜
huzarowa, fajny ten cobalt
protoniasta, mam caballa i z takim i takim wypełnieniem. U nas sprawdziło się lepiej miękkie wypełnienie (ale za to w podwójnej ilości). Moim zdaniem łatwiej ułożyć go w dzióbek. Chociaż do sztywnego wypełnienia nie mam żadnych zastrzeżeń, to miękkie jest dla mnie łatwiejsze do ułożenia 🙂
wątek zamknięty
Z czego wykonany jest spód padów Caballa? Z czegoś podobnego jak w padach Anky?
wątek zamknięty
dawno mnie tu nie był, troszke nadrobiłam zaległośc ale nie bede wymieniać bo za dużo mi się rzeczy na ostatnich stronch podoba więc głupio byłoby kogoś pominąć

do mnie przyszedł próbnik z Caballa i przepadłam, myslałam, że wiem co mi się podoba ot kilka kolorów na przyszłiś, a tu na próbkach jak sobie dobierm, sprawdzm to zaczynaą mi się podobać takie o kórych nawet nie myślałam brązy, żółcie nawet fiolety... 🤔wirek:

protoniasta mam caballa i miękkiego i sztywnego i hm.. ciężko porównać bo mam inne pikowanie, ale oba się super układają, ten sztywniejszy po praniu nawet bym powiedziała, że ma mniej wgnieceń, ale zaś trudniej go do pralki upchnąć. Mimo wszystko na przyszłość chyba wezmę kolejne miękkie, podoba mi się w nich to, że są takie mięsiste 😍

Choć też mam różne spostrzeżenia co do kolorów, nie wiem czy toi kwesta pikowania czy np różne kolory lcantry mają nieco inną strukturę bo np pikwany poziomo biały wydaje mi się bardziej podatny na zagniecena czy marszczenie się, zaś atramentowy pikoany w kwadraty mimo, że też miękki jest idealny i prosty i nic się nie marszczy, ale ot takie detale mało istotne, bo wszystkie sa u mnie numrem 1🙂

Przy okazji mam zdjęcia białego z lamwką atramentową:

/niestety kiepska pogoda/

i atrament z kremem - on jest właśnie sztywny:


A ma ktoś moze porównanie słonecznika z mleczykiem? bo w próbkach mam tylko meczyk a zastanawiam się co do tej ciemnej (leśnej?) zieleni by pasowało bardziej.
wątek zamknięty
Może głupie pytanie,ale czy wiecie może czy jest jakiś szary czaprak ,który pasuje do ochraniaczy veredus carbon gel w kolorze szarym? Ten szary jest bardzo specyficzny, wpadajacy w niebieski,a nie jak większość w beż.
wątek zamknięty
goldenka może szary czaprak veredusa? klik
huzarova super Aramis wygląda w cobalcie. 🙂 Sama chcę taki kupić, ale w koniku zostały same dl. 🙁
Magdzior fajne te caballe. 🙂 Zwłaszcza biały.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Muszę zobaczyć go na żywo,ale na zdjęciach wygląda nieciekawie. A coś innego? Eskadron, euro-star itp?
wątek zamknięty
goldenka , anky stone grey powinien pasować ale jest ciężki do dostania 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 lipca 2013 08:23
goldenka,, Veredus wypuścił swoją linię czapraków, które z tego co pamiętam pasowały do tych ochraniaczy.
wątek zamknięty
goldenka ja miałam kiedyś komplet szarych veredusów i do niego właśnie ten czaprak z veredusa 🙂 pasowały idealnie 🙂 poszukam foto, o ile takie mam 🙂 i wstawie je tutaj 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.