Końska rewia mody cz. VII (2013)

No końskie ciuszki zdecydowanie Eskadron lepszy ale kurtki bluzy bezrękawniki i bryczesy  😜 Postarał się Euro-star 😍
wątek zamknięty
Ronin.jakiej maści koń? na codzień czy elegancki?
wątek zamknięty
miał ktoś może okazję macać/widzieć na żywo nowe HKMy?
http://www.gnl.pl/czaprak-majestic-p-16587.html

bardzo mi się podobają, zastanawiam się tylko nad jakością i jakie w rzeczywistości wypadają kolory. Ten petrol na karego? będzie podobny do starego eskadronowego petrola czy tylko na moim monitorze tak wygląda?
:kwiatek:
wątek zamknięty
HKM słynie z marnej jakości, nie wierze, że cokolwiek się zmieni w nowej kolekcji, za taką cenę można mieć dużo lepszą szmatkę 😉 HKM lansuje się na markę, ale rzeczy mają bardzo średniej jakości, niektóre wręcz bardzo tandetne, a konkurencyjność cen żadną.
wątek zamknięty
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
18 sierpnia 2013 19:45
Moniqa, mam bryczesy HKM właśnie z linii LG i jestem bardzo z nich zadowolona pod względem jakości, ale nie wiem jak to się przekłada na czapraki. 😉
wątek zamknięty
keirashara nie zgodzę się co do HKM, niektóre rzeczy maja porządne. Czapraki są solidne(jakość adekwatna do ceny), nie to co np Eurostar który po 1 praniu wygląda jakby był używany ze 2 lata i beznadziejnie układa mi się pod siodłem a kosztował tyle co 2 HKM'y
wątek zamknięty
to żeście mi pomogły  😁  :kwiatek:
właśnie nie widziałam za wiele ciekawych szmat w cenie do tych 150 (są caballe!  :kwiatek: ) a te mi jakoś wpadły w oko 😉 może uda się gdzieś dorwać w sklepie. Jakby co to będę wdzięczna za opinię!
wątek zamknięty
Granatowy czaprak equiline. Co klasyka to klasyka.  🙂

wątek zamknięty
somebody - Ja mam odczucia zupełnie inne, wszystko co miałam było kiepskie. Derka, kantary, koszulka. Tak samo znajoma wtopiła na wcześniejszym komplecie (czaprak+ochraniacze) z serii LG, miał być na zawody, ale po paru tak się styrał, że wstyd było się w tym pokazywać.

Moniqa - jest jeszcze jarpol, fairplay'owski opal, a za niewielką dopłatą można kupić niektóre hv polo czy schockemohle-ja ze swojego jestem mega zadowolona, nieśmiertelny no, 3 lata na karku a wygląda jak nówka funkiel, najlepiej zainwestowane 135 złociszy w moich szmatkach 😀 Z HV-polo czapraka nie mam, ale parę innych rzeczy tak i są kapitalne jakościowo.

Alaska - piękny  😍
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
18 sierpnia 2013 21:51
kobaltowy Jarpol 🙂
wątek zamknięty
Moniqa Też miałam HKM'y: czapraki, derkę, szczotki, kantary i termobuty. Słyszałam, że są kiepskiej jakości, kupiłam "bo ładne" ale nie mogłabym narzekać na żaden z produktów. Albo mam takie szczęście, albo negatywne opinie o HKM są mocno przesadzone 🙂 Mój nieśmiertelny Richmond, o taki wytrzymuje już trzeci rok, mimo, że miałam mieszane uczucia, bo flanela od spodu. Te "zwyklejsze" czapraki też bez zastrzeżeń...
wątek zamknięty
deborah przepiękny kolor, do tego jaki piękny koń!

znalazłam parę fotek nowych eskadronów 🙂









moim zdaniem fiolety NG wyglądają świetnie, ale nici na modelu też mnie zaskoczył 🙂
wątek zamknięty
A ja za to jestem ciekawa jak wyglądają nowe brillanty ...o ile w ogóle są 😉
wątek zamknięty
Ten Niciak na zdjęciu z katalogu wygląda jak słabej jakości DIY  🙄
Chociaż kolory przyjemne.
wątek zamknięty
deborah, przepiękny jest ten odcień niebieskiego!
wątek zamknięty
Rzeczywiście ten niciak porażka, ale pomarańcz i śliwka bardzo na plus, ciekawe jak będzie z jakością  🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2013 08:06
Alaska, super! Klasyka górą 🙂

deb, bajka, kobalt jest przepiękny!

O matko, w samym NG są dwa odcienie fioletu... przepadłam!
wątek zamknięty
oj, po co ja tu weszłam 🤔wirek: daawno nic mi się nie podobało z nowych/aktualnych kolekcji a tutaj nie dość, żer te niciaki są tak słodkie to jeszcze z granatem, a w dodatku jedna NG to moje naj naj połączenie cyzli granat z pomarańczem, niedobrze....
wątek zamknięty
Oszalałam na punkcie NG, tak pomarańczy jak i fioleciuku  😍 Niciak mnie zawiódł mocno, zgadzam się w tym temacie z Libellą, zdjęcie z katalogu powinno powodować ślinotok, a tu wręcz straszy, ciekawie jak inne modele prezentują się na koniu.

Tak z innej beczki ma ktoś może porównanie caballowej oberżyny i śliwki ?
wątek zamknięty
Ja pierwsze co zobaczyłam to ten fioletowy bezrękawnik  😍  NG gdyby nie te krzyże to byłby piękny.
wątek zamknięty
deborah, kolor jest obłędny! no i już kolejny, w którym się zakochałam... biada...
pasuje twojemu koniowi 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 sierpnia 2013 18:36
Caball słonecznik.  😍 fot. Ewa Sadal
wątek zamknięty
Orientujecie sie kiedy nowa kolekcja eskadrona będzie w sprzedaży? 🙂
wątek zamknięty
Londstreet  :kwiatek: za katalog ESa. Ale nędza z derkami. 🙁 Liczyłam, że będzie coś ładnego w stylu tego cuda z cherry red http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/31/3365#i
Strasznie żałuję, że nie kupiłam tej derki.
wątek zamknięty
Marcelin,
Dokładne zdjęci pojwią się w sieci 31.08. a kolekcja będzie napływać do sklepów od połowy września. Niestety nie możemy zagwarantować, że wszytko będzie dostępne w kompletach, więc z góry przepraszamy jeśli na niektóre czapraki lub owijki trzeba będzie poczekać. Pozdrawiam! Przedstawiciel Pikeur/Eskardon na Polskę.
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
19 sierpnia 2013 20:14
ashtray, a jakiego rozmiaru potrzebujesz? Tutaj jest M, L i XL.
wątek zamknięty
Ooo, dzięki :kwiatek: Szukam M-ki. Jak mi wpadnie może pod koniec miesiąca jakiś pieniążek, to zakupię 💃
wątek zamknięty
Zelmutek dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Też mam zdjęcia nowej kolekcji Eskadrona.




wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 sierpnia 2013 21:46
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.