Końska rewia mody cz. VII (2013)

Livia, bardzo fajny, porządny czaprak 😉
wątek zamknięty
Moon,
wow jak mu super pasuje na taka "lysa" masc 🙂😉) super kolor!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 lutego 2013 16:53
Moon prześliczny kolor  😜 Szkoda, że limitowany.
Ja z Caballa mam 2 derki padokowe, jedną polarową i pad. No i derkę dla jamniczki 😉 Do niczego nie mogę się przyczepić, zwłaszcza patrząc na to, za jakie pieniądze je dostałam 🙂 Wszystko super jakości, solidnie uszyte, przy okazji ładne. Jedynie mogę mieć pretensje do siebie, że źle wymierzyłam konia do derek (w zasadzie to w ogóle tego nie zrobiłam, zamówiłam na czuja, bo koń był 350 km ode mnie :hihi🙂, bo są nieco za duże.
Ale z drugiej strony, mam konia, który: a) jeszcze rośnie b) jest sucharkiem bez mięśni i jeszcze się będzie rozrastał, więc może to i dobrze, że zapas jest  🤣 Wszak nie ma tego złego.
wątek zamknięty
Ale nie mam pojęcia po jakiego grzyba, mam 3 czapraki, a konia ani jednego..  🤣


Ja mam 16, 17 w drodze (zielony cotton z nowej kolekcji) i masę innego sprzętu (łącznie z siodłem i innymi pierdołami), a konia będę mieć za jakieś 10 lat - jak już będę w stanie utrzymać siebie i jego.  😉  W stajni się ze mnie nabijają, bo jeżdżę w kolorowych czaprakach i owijkach. No ale raz się żyje, to co mam sobie żałować.  😁
wątek zamknięty
Precelek, dla kobyły gold dawaj!

Livia, jakieś pokurczone te czapraki, nie widać ich prawie..

Moon, piękność 😍
wątek zamknięty
Moon, pięknie w tym Caballu!

Dziewczyny ma ktoś może zdjęcia padu chabrowego Jarpol? Bo zastanawiam się jaki to w rzeczywistości odcień...
wątek zamknięty
jak myślicie walczyć dalej o zdobycie łezki miętowej/tkaniny dla Pączka czy nie walczyć?  👀

wątek zamknięty
Krysiex213, fajnie wygląda, ale nie wiem czy aż walczyć. Aczkolwiek, jak byś gdzieś znalazła, to ja bym na Twoim miejscu zamówiła. 😉
wątek zamknięty
Krysiex213, mint bardzo szybko traci kolor. Ja swojego już się pozbyłam  😉
wątek zamknięty
Ja też mam minta i uważam, że jest jak na razie w dobrym stanie 🙂. A na ciemnogniadych wygląda świetnie  😉
wątek zamknięty
rzadko się tu udzielam ale pozwolę sobie wyrazić swoją opinię co do eskadron platinum, widzialam je na żywo na zawodach we Francji, na wielu koniach, ciemno gniadych, gniadych, kasztanach,  silver na ciemnych lub karych  wygląda bosko, kasztan w zlotym wyglądal jak milion euro a biale prezętowaly się na każdym bardzo elegancko. Takie wlaśnie one są, eleganckie, i zgodnie i zapowiedziami na zawody idealne. Myślę że mimo początkowego zlego wrażenia każdy by się do nich przekonal widząc w nich swojego wypicowanego pachnącego i lśniącego konika ;]
wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie! 🏇
Do siwego konia granatowy pad z beżową lamówką czy beżowy z garnatową lamówką ?
wątek zamknięty
Granatowy
wątek zamknięty
Myślę, że nie powinno się już o Caball myśleć w kategoriach amatorskiego DIY, bo to już jest porządna wypracowana marka i firma! Koniczka, to Twoje to cudeńko ceglasto czekoladowe? 🙂 Modele revolta i rebel caballa są rewelacyjne. Mi się marzy taki turkusik w czekoladzie dla mojego gniadoszka 🙂
wątek zamknięty
Ruda w świątecznym Indian Red.  🏇


wątek zamknięty
[img]http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=4796[/img]
[img]http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=4797[/img]
Kupiłam-są piękne i nie mogłam się powstrzymać,najnowsze Schockemohle 2013,wiosna-lato
wątek zamknięty
Brillant za 99zl 🙂 Jakbym miala kase to sama bym kupila 😉
http://arcus-konie.pl/eskadron-brillant-2012-p-351.html
wątek zamknięty
Livia, w obu niciakach bardzo fajnie, tylko czemu pony? 🙁
Zimowy Pielko w nugacie 🙂
wątek zamknięty
DressageLife fajne są, tylko mnie ciekawi jak z wytrzymałością :p
gabb. uwielbiam ten kolor, a na gniadym to już w ogóle odlot  😍
wątek zamknięty
Mi tam wytrzymałość nie przeszkadza,mam tyle rzeczy na końskie nogi że nie będą używane codziennie,a poza tym jeżdżę tylko w hali albo na placu 🙂 tak mi się spodobały że musiałam zakupić 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 lutego 2013 21:02
gabb. szmata szmatą, ale w wersji "pingwin" Wam super 😀 Jaki z tego morał?  😎
wątek zamknięty
Dziewczyny wiecie może gdzie można jeszcze dostać ESa excellent badge black VS ?
🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny błagam pomocy, który zostawić??
Es berry-vanilla-coffee


czy nici:



Nie mogłam się zdecydować i kupiłam dwa ale muszę któryś zwrócić...
wątek zamknięty
bawarka oddaj nici  😉
wątek zamknięty
Właśnie nici zostaw, jest super!  😜  W berry nijak.
wątek zamknięty
bawarka - jak dla mnie chyba niciak, ale w obydwóch wygląda bosko 😍
wątek zamknięty
Berry mi się bardziej podoba 🙂
wątek zamknięty
moim zdaniem te kantarki pasują malutkim kucykom   😁
wątek zamknięty
Chyba jestem w mniejszości.
Tymczasem mój szampion w kantarze z navy-burgundy i dralonie z royal-navy:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 lutego 2013 21:47
Wiem, że już wyczerpałam limit fot na dziś  😉 Ale dostałam dziś fotę:
Mój wymarzony marcepanek od Krysiex213  :kwiatek:


😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.