Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

asha to samodestruktor z tego karego. Trzymam kciuki, żeby wszystko było okey, a nawet i lepiej
Hermesrównież trzymam kciuki, daj znać jak będziesz po rozmowie
GruAle fajnie się na Was patrzy
GillianSto lat! Sto lat! Mój z tego samego dnia co Twój 😉

Pielgrzym dzisiaj kończy 7lat, więc może iść do szkoły. Z tej o to okazji miał wolne, został wymiziany, odpicowany i nafutrowany marchewką. 😁
Gillian   four letter word
11 lutego 2013 17:41
Gru, chyba nie widziałam wcześniej tego konia - aaaaalee cudo! 🙂
Angeel, Orbital - nijak to skrócić, nijak zdrobnić a że znakiem rozpoznawczym mojego konia są kilkucentymetrowe kłaki to pewnej zimy został przezwany Kudłatym 🙂 co teraz znacznie mniej mnie bawi bo mam kolegę o tej samej ksywce, którego szczerze nie znoszę 😉
basia16816, a macie tornister? 😉

dzięki za życzenia, oby się wszystkie spełniły 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 lutego 2013 17:52
Prawie jak mOrbital  🤣.
Gillian   four letter word
11 lutego 2013 17:58
zawsze mi się z tym kojarzyło  😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 lutego 2013 17:58
basia16816, sto lat dla Pielgrzyma i duuużo zdrówka 🙂 i ja już w sumie po wstępnej rozmowie, ale kciuki i tak proszę mocne, bo w sumie cienko rozmowa przebiegła..
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 lutego 2013 18:45
ash duużo zdrowia!! Jacie, pech to nie raz się przyczepi i odczepić się nie może 🙁 Trzymam kciuki! 🙂
Shantowa, podziwiam Wasze foty wszędzie <3
Gru jacy Wy sympatycznie do oglądania 🙂
Zairka, no widzisz 🙂 szybko przyszło jeszcze szybciej poszło 🙂 To teraz podwójna mobilizacja 🙂
Hermes trzymam kciuki! 🙂
Milusia w Zwiastunie jestem zakochana po uszy <3 Ale młoda...  😎
Fantazja Tobie to już pisałam 🙂 Wyglądacie na prawdę super!  😍 Brawo dziewczyny! 🙂

Burza, jak tam Piórko?   😎

basia16816 oo to dużo zdrowia dla Pielgrzyma 🙂 I samych pięknych chwil 🙂  Ale Gabb a co u Twojego Pielgrzyma? 😀😀

juliadna, akurat chodziło o Pielgrzyma basi16816, bo pielgrzym gabb to urodziny ma w maju. 😀
Zairka

Nie wiem. Pan woli sprawę załatwić twarzą w twarz w stajni. A więc sobie poczekam...

Edit:

Kto chce sie poczuć jak jeździec WKKW?




To juz lepiej jechac od razu 3*
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 lutego 2013 19:03
Zuzu faktycznie! To już automatycznie Pielgrzym= Gabb 😀, Gabb= Pielgrzym 😀
Ja też jak za każdym razem czytam posty basi o Pielgrzymie, to trzy razy nick sprawdzam, bo w głowie mam gabb.  😀
basia duzo zdrówka dla Koniska  💃
Shantowa jej, jaka duża baba się zrobiła!

dzisiaj dostałam zabawnego maila, że mój koń nauczył się wchodzić po schodach   😂
podobno wyszedł z myjki, zrobił tuptuptup, zajrzał do siodlarni, postał trochę i zszedł z powrotem  😵 nie wiem kto go nauczył i jakim cudem tam wlazł, ale jest chyba tk pokręcony jak właścicielka  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 lutego 2013 19:07
juliadna, kciukasy sieę przydają i wierzę, że voltowe kciuki działają cuda :kwiatek:
juliadna, miło, że pytasz 🙂 Obecnie poważniej wzięliśmy się za ujeżdżenie, w skokówkę wsiadam tylko jak muszę. Po konsultacjach stwierdziłam, że ujeżdżenie sprawia mi taki sam fun jak skoki, więc mocno wzięłam się za szukanie jakiegoś sensownego trenera ujeżdżeniowego. Sam fakt, że z jazdy na jazdę jest postęp wywołuje niesamowity uśmiech na twarzy 😀 Może uda mi się wyprosić Burzę w sobotę o foty z obecnego jeździectwa, więc będę miała się z czego pochwalić 😉

basia16816, sto lat dla twojego Pielgrzyma! Dużo zdrowia! 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 lutego 2013 19:13
gabb., zawsze w któryś weekend mogę się wprosić z aparałką 😎
gabb.  🤬  🤬  🤬 tylko spróbuj mi się przestawiać! Tu siodło, tam konsultacje, jeszcze trochę a już całkowicie się od ziemi odrywać nie będziesz.
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
11 lutego 2013 19:28
Hermes, basia16816, Gillian, Juliadna bardzo Wam dziękuje, miło mi to czytać  :kwiatek: Wcześniej go nie pokazywałam za często, bo szczerze mówiąc nie było co pokazywać  😡 Koń nie wyglądał najlepiej, walczyłam z tamatem siodła i pleców Caida, potem szukaliśmy trenera, koń raz tył, raz spadał z wagi, w między czasie zmieniliśmy trzy stajnie i chyba osiągneliśmy stan równowagi  😀 Teraz 6 razy w tygodniu wyciskamy siódme poty, żeby można było się bez wstydu gdziekolwiek pokazać  😉
juliadna, dzięki  :kwiatek:  :kwiatek: a co u Was?
Angeel, dzięki  :kwiatek:  nie no więcej to już nie, bo będziemy z lodówki wyskakiwać (reszta w mojej galerii)
faith, 5 gwiazdek hotel 😉 ciężko by mi było się odzwyczaić od tych warunków
Szarlotka., ojej  😡 dzięki  :kwiatek:
tuch, dziękuję  :kwiatek:
z jeździectwa na łucznictwo się przerzuciłyście  🤣
Gru, fajnie wyglądacie  😀
juliadna, super, wdrożyłam go z pomocą z ziemi i jest od paru dni super, super, super 😀 czytaj miękko i miło na razie nie ma być nic więcej 🙂
asds   Life goes on...
11 lutego 2013 20:34
crazy

O matko! Dzięki!

Tez bym to przejechała....Gdybym tylko przeszkód nie musiała skakać 🙂  😂 😁 😁
crazy, ja cie kiedys  🤬 Po co mi apetyt na powrot do wkkw robisz  😀iabeł:
asds, crazy o nie, nie wstawianie takich filmików o tej porze roku powinno byc zakazane, ogląda się super, ale tymbardziej nie mogę się wiosny doczekać 🏇

Fantazja, ale super wyglądacie! 100% profi 😜

a u nas w porządku męczymy się z folblutem ujeżdżeniowo dość sporo ale potem przynajmniej owocne są treningi skokowe, bo zaczyna się całkiem przyjemnie na nim skakać 😍 choć i tak póki co to nie wiem jak wysiedzę na nim w ćwiczebnym cały czworobok, bo wygodny robi się tylko w momentach wielkiego rozluźnienia a takowe nie łatwo utrzymać (Jeszcze) przez dłuższą chwilę, a możliwe, że jutro będą zdjęcia lub filmiki🙂😉 jesli cokolwiek wyjdzie na naszej ciemnej hali🙂
Ja sie mecze, to Wy tez ! 😅
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2013 20:47
Crazy ja sie boje pnia powalonego w lesie skoczyć a co dopiero cross przejechać 😵 stresuje sie oglądając nawet ten filmik 😁

Ja prosze jutro o kciuki dla Zaja, żeby juz bylo zielone światełko z powrotem do roboty, bo mój limfatyczny koń od stania w boksie to niedługo słoniowacizny dostanie 🙄
crazy, wlasnie ja bym chciala sie tak pomeczyc.
ekuss   Töltem przez życie
11 lutego 2013 21:18
Dobra-kombinuję z jej hodowczynią by ją wydzierżawić do hodowli... ale z drugiej strony wiem jaką będę miała pracę-zmiany po 12 godz, nagle może się okazać,że muszę jechać na drugi koniec IS itd. i o ile z psami nie ma problemu,bo rodzicom mogę podrzucić to z koniem już cienko... a i tak jakby była w hodowli x km ode mnie to bym jej nie widywała za często i w sumie jedynie na papierku by moja była tak jak teraz. Nie mam pojęcia co robić... każdy mówi co innego i się gubię. Poradzę wam jedno-jeśli planujecie studia, nie macie pewności co za 2-3 lata będzie z koniem,czy będzie czas itd. to nie pakujcie się w to- bo będziecie przeżywać to co ja,a to jest okropne uczucie. Wczoraj jeszcze faza ,,PMS" i hormony doszły i cały dzień przeryczany (zawsze tak mam),a jak mama ze mną gadała i zobaczyła,że ryczę to też zaczęła i tata skapitulował i się gdzieś zaszył na dole xD
Dzisiaj już mogę w miarę ,,trzeźwo" myśleć i nie wiem czy nie lepiej jej sprzedać... bo ok-2 lata, skończę wszelkie szkoły, będę miała pracę, mieszkanie itd. ale chodzi o tą pracę- i celnik i policjant pracuje na zmiany i raz musi tu jechać, raz tam, tu szkolenia, ćwiczyć też trzeba... muszę jakoś doroślej do tego podejść,ale wciąż siedzi we mnie mała dziewczynka,która nie chce oddać swojego kucyka.

ekuss, a drogo w IS jest oddanie konia na laki?
ekuss   Töltem przez życie
11 lutego 2013 21:41
Bardzo tanio,ale problem w tym,że warunki fatalne zimą,a i tubylcy mają w zwyczaju zapominać nakarmić :/  A u nas przy ośrodku są dostępne od lata do zimy jedynie.
A nie mozna sprobowac oddac na laki i zatrudnic jakas kolezanke, zeby zerkala od czasu do czasu?
ekuss   Töltem przez życie
11 lutego 2013 22:18
Takie łąki są wiele km od wszelkich miejscowości i nie dałoby się niestety :/
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
11 lutego 2013 22:35
ash, kurcze, nie z takich rzeczy już konie wychodziły, damy radę 🙂 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się