Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

ok, jutro z samego rana zrobię przelew i ją kupię
ok, jutro z samego rana zrobię przelew i ją kupię
.  Super, jak sie uda, daj znać na pw. Ustalimy szczegóły.
Dodofon, dobrze, skontaktuję się z tobą jutro, najpóźniej, jak skończę pracę.
In.   tęczowy kucyk <3
28 lutego 2014 13:28
Co tu tak cicho? 😉 mi przez ostatnie tygodnie przyszly stosy kosmetykow, nie mam juz miejsca w lazience. Przekonalam sie w koncu i zaczelam kupowac ciuchy tez.
Doszla tez szczoteczka do twarzy 3D Tosowoong, to moja druga elektryczna a 4 ogolnie, pierwsza koreanska. No i nie ma to tamto, kurcze, azjaci jednak sa nie do pobicia w kwestii pielegnacji twarzy.
A kilka dni temu sie wscieklam, przyszly tylko dwie rzeczy - jedna nie to, co zamawialam, druga zepsuta. No ale maja mi nowe wyslac. Za to koles, od ktorego zamowienie (cale 67pensow :P) idzie do mnie od 21 stycznia odpisal mi na moja krotka wiadomosc, ze jeszcze nie przyszlo, esej, ze on tez jest poszkodowany, bo on stracil przedmiot. A co mnie to, kurna, obchodzi?!

Ikarina, jak dlugo zwykle czekasz na zamowienie z yesstyle? Tez dojczepost wysylaja? Zamowilam to kaminomoto (?) i circle lens, juz sie nie moge doczekac!
http://www.hairstore.pl/invisibobble-rewolucyjna-gumka-do-wlosow-3-szt-rozne-kolory-p4607.html

zamawiałyście "chińskie odpowiedniki" takich gumek do włosów? 😉
16 zyli?  🤔zok:

Na aliexpress kosztują grosze.

In, do mnie przesyłka szła 3-4 tygodnie, jest fajna opcja - możesz sobie zajrzec w tracker i dowiedziec się, gdzie paczka aktualnie się znajduje 😀 Powiem ci, że wszystko idzie przez Frankfurt 😉 Acha, doszły do mnie wyciskarki - mam tygrysa  😅 Wysłac ci?
Ja sie tutaj nie zglaszalam, ale przyszly tez moje hiper gacie do jogi. Jestem mega, mega zadowolona i dziekuje zalozycielce watku za jego..zalozenie  :kwiatek: !

Widzialam na ali fajne paletki cieni do powiek. Macie jakies doswiadczenia z kolorowymi kosmetykami stamtad?

ikarina co to za szczoteczka do twarzy??
Pandurska, ja mam tylko małą szczoteczkę do twarzy, o taką:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6011678908.html

Fajnie czyści, bardzo dokładnie.
I mam też cienie - ponad 80 kolorów i jestem mega zadowolona. Bardzo intensywne kolory, dla tych, co lubią eksperymentowac 😉 Wystarczy dac bardzo malutko na powiekę i trzymają się bardzo długo 😉
In.   tęczowy kucyk <3
28 lutego 2014 15:31
ikarina, a jak Ty to sprawdzasz? Mi na stronie dojczepostu pokazuje tylko, ze 20.02 przesylka odebrana od nadawcy, nic wiecej, a  na post office track&trace, ze bledny numer przesylki (normalnie to zanim przesylka jest w uk to pokazuje, ze pzesylka jest nadana i jest poza terenem uk).

Mam taka szczoteczke do twarzy jak z Twojego linku, z Rossmanna za zloty cos :P

Pandurska, Tosowoong. Cudo!

Ikarina, wyslij mi Twojego paypala to Ci wysle kase 😀
In., ty kpisz, czy o drogę pytasz? Dawaj swój adres, nie będę się o parę funtów targac 😉

EDIT
możesz znaleźc swoją paczkę w ten sposób:

My account -> Pod tabelą "order information" masz numer przesyłki - klikasz numer -> widzisz swoje zamówienie, na samym dole masz "tracking code" - kopiujesz kod, -> klikasz stronę deutche postu i w okienko wklejasz tracking code i datę "shipped on" -> patrzysz, gdzie paczka jest
Poczta Polska mnie zszokowala! Odeslalam kurtke 17go, a 26go juz doszla! Tyle, ze nie zostala jeszcze odebrana hehe...
nerechta, hehe, faktycznie szok roku 😀
ikarina, jakie konkretnie masz cienie?
In.   tęczowy kucyk <3
28 lutego 2014 20:46
ikarina, dzieki! Zaraz napisze pw 🙂
A na yesstyle to wlasnie tak sprawdzalam i ciagle jedyne, co pokazuje, to, ze tego 20.02 zostalo odebrane od nadawcy i nic wiecej...

Ja z kolorowki mam tylko eyeliner zelowy z buyincoins i jest genialny. Tj z kolorowki "no name", bo z tych koreanskich firm troche mam 😉
halo, te konkretnie (i pomyliłam się - nie 80 kolorów, a 120 😉)

Klik
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2014 13:02
ikarina, moja paczka byla 28.02 we Frankfurcie 😉 jestem przyzwyczajona do innego systemu trackingu, jak tu np http://m.postoffice.co.uk/mt/www.postoffice.co.uk/track-trace?page_type=parcel-tracking-details&parcel_number=EC102990305GB i spanikowalam troche jak mi sie tylko jedna informacja pokazywala, ta o odbiorze przesylki 😉
In., jak paczka jest we Frankurcie, to już długo nie będziesz musiała czekac 😀 U mnie ostatnio zajęło to mniej, niż tydzień 😀
No nie no, akurat taka paleta mi sie nie podoba, wole naturalne, ale dzieki za info i chyba cos sobie zamowie nast. razem. Chwilowo sie zachwycam paletka firmy Sleek kupiona na amazonie.

Ej, droga ta szczoteczka Tosowoong... 🙁
Pandurska, dlatego pisałam, że dla ludzi lubiących eksperymentowac 😉 Poza tym zdjęcie trochę okłamuje, jest sporo stonowanych kolorów na tej palecie 😉
Ikarina, ok, ale jak ogolnie piszecie, ze mozna testowac, to sie na cos tam skusze. Zastanawiaja mnie tez pedzle do makijazu. Wiadomo, ze fanatyczki makijazowe beda staraly sie wcisnac jakies super ekstra markowe, ale zastanawiam sie, czy taka niefanatyczna kobita, jak ja, da sie zadowolic jakims przyzwoitym zestawem z Azji ..? Jakies doswiadczenia?
ikarina, łał! I mówisz, że mocne? Bo tak w ogóle - to ja się nie maluję 😁 - ale lubię bogatą paletę cieni do... no czasem coś musnąć na jakiejś pracy plastycznej.
halo, i to jest pomysł! 😀 Do prac artystycznych jak najbardziej się nadaje 😀
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2014 14:55
Pandurska, oni co chwile wystawiaja na ebayu aukcje "zachecajace", ja swoja dorwalam za £7-8 🙂 (dla porownania - szczoteczka z naturalnego wlosia, manualna, w Bootsie kosztuje £6. A czyszczenie jej po kazdym uzyciu jest niesamowicie upierdliwe)
In. dzieki, bede patrzec w takim razie za promocjami, bo wyglada to zachecajaco!
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2014 15:30
W tej chwili na ebay uk najtansza jest £7 i aukcja konczy sie za 22h, jest jedna za £7.20 (troche ponad 24h) itd 😉
In. musze poczekac na wyplate do  wtorku  😎 I sie zobaczy..
takie szczoteczki do twarzy nie nadaja sie do delikatnej, wrazliwej cery jakby co. Mam cos takiego ale nie uzywam, bo zamiast czyscic to robila mi z twarzy masakre 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2014 18:26
nerechta, no wlasnie ta tosowoong sie nadaje, to jest mega delikatne. Szczoteczki z naturalnego wlosia to przy tym mega drapak.
Wiecie, to wszystko niesamowicie poprawia samopoczucie 😀
Rety, ilu ja rzeczy kompletnie NIE potrzebuję  😅
halo, szczesciaro 😀 ja jestem na etapie patrze - chce - musze miec - no musze!! - nie kupuje - zyje i mam sie dobrze hahah
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się