Kącik sportowca amatora

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2011 21:51
asior, i jaśnieje 😀
asior   -nothing but eventing-
04 czerwca 2011 21:54
Nie, nie jasnieje, nie mow tak  😕
Gillian   four letter word
04 czerwca 2011 22:01
jaśnieje! i pięknieje  😜
Asior  siiiiwy! 🙂😉 strasznie sie ciesze
Jutro pierwszy raz jade konkurs z runda zwyciezcow, trzymac kciuki ze wyjde z swojej grupy
Dramka, uhuhuuu kciuki bede trzymac na pewno 🙂
Jutro pierwszy raz jade konkurs z runda zwyciezcow, trzymac kciuki ze wyjde z swojej grupy

A co to znaczy ?
Bischa   TAFC Polska :)
02 lipca 2011 15:07
Wydaje mi się, że chodzi o to, że w danym konkursie z grupy całej wyłaniane są kilkuosobowe grupy i te grupy startują (nie pamiętam czy na takiej zasadzie jak w skokach narciarskich w konkursie drużynowym, gdzie reprezentacje są z 4 zawodnikami i zawodnicy startują tak, że są 4 rundy i w każdej stratuje jeden zawodnik z reprezentacji i tak w każdej rundzie; czy każda grupa pokolei) i w każdej grupie są wyłaniani zwycięzcy (coś mi świta, że wychodzą z gupy także osoby z 2 miejsca?) i oni między sobą walczą o wygraną w konkursie.
Z kazdej grupywychodzi  jedna osoba z najlepszym wynikiem i jedzie rozgrywke.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 sierpnia 2011 17:18
Co tam u was amatorzy? Ja nie wytrzymałam bo koń tak dobrze chodzi i dawno nie startowałam, no i postanowiłam sobie pojechać w przyszłą sobotę C5 poza konkursem.
Ja zabrałam teraz konie na wakacje na działkę, więc jakieś starty pewnie dopiero we wrześniu🙂
U Dramki objawil sie stary uraz lopatki wiec narazie musimy odpoczac. Dzisiaj lepiej  😀
rybka   Różowe okulary..
11 sierpnia 2011 19:58
Koniczka,a nie możesz po rozprężeniu zdjąć maski i przejechać bez? Na rozprężalni pozewolą Ci jechać w masce.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 sierpnia 2011 20:15
Koniczka moze w koncu sedziowie zauwaza, ze koniowi to potrzebne.


A my jutro wybywamy na MPA w kategorii Open.
asior   -nothing but eventing-
11 sierpnia 2011 20:37
Siwy z CIC* w Sopocie:







Szkoda, ze nie mam nic ze skokow 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2011 20:50
Widzisz, to była wstrętna dywersja =(
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 sierpnia 2011 20:56
rybka, wszystko mogę, ale to nic mi nie pomoże, bo i tak będzie machał i tak będzie machał. Poza tym nie chcę narażać konia na dyskomfort, a bez wątpienia takowy odczuwa bez maski.

asior, piękny siwy! Zgubiliście kaloszka?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2011 21:01
Domiwa - sędziowie wiedzą, że jest potrzebne, ale PZJ twierdzi, że konie z HS są chore, a chore zwierzęta nie powinny startować w zawodach. W zimę Grom nie potrzebuje maski, więc jest zdrowy, więc może startować =)
asior   -nothing but eventing-
11 sierpnia 2011 21:04
Koniczka, dziekuje  :kwiatek: Zgubilismy i to juz na samym poczatku krosu. Znalazlam go pozniej przy 2. przeszkodzie 😉

Strzyga, aj tam ;D Po prostu zaluje, ze nie mam, bo podobno skakal genialnie 🙂 On, nie ja :P

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 sierpnia 2011 21:07
Strzyga,  nie zapominaj, że konie z COPD, zwyordnianiami i rozwalonymi trzeszczkami są zdrowe i startowac mogą 😉
asior   -nothing but eventing-
11 sierpnia 2011 21:08
Np. ze szpatem. I to w *** WKKW  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2011 21:09
Ja specjalnie czekałam tyle czasu na Twój przejazd, bo spokojnie bym się zmyła po **, ale chciałam Ciebie obfocić. I odwrócili podstępnie moją uwagę =(

Koniczka - kochana, kulawe w pień konie przechodzą przeglądy wet przed zawodami, więc o czym my mówimy?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 sierpnia 2011 21:09
Strzyga no slyszalam o tym. Eh. To jest Polska wlasnie. Szkoda i przykro gdyz sama mialam konia z HS i wiem jak potrafi to "uprzykrzyć" zycie. Choc ja jednak w skokach wiec troszke mniej problemow.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2011 21:10
W skokach można startować w maskach.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 sierpnia 2011 21:10
Strzyguś o tym, że mam ciężko chorego konia bo potrzebuje kawałka dziurawej szmaty na głowie 😁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 sierpnia 2011 21:11
Dlatego napisalam, ze mniej problemow bylo 😉 Choc to juz dawne czasy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2011 21:15
Ta, ten piękny sport jeździecki, bez faworyzowania i machlojek. Czasem jak człowiek spojrzy, to mu się odechciewa.
Ktoś ma wolne miejsce w przyczepie do Zielonek  👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 sierpnia 2011 21:12
a nam się sierpień w końcu tak ułozył,że chyba nie będzie startu,za to wrzesień zapowiada się bardzo intensywnie...
ostatni weekend lipca gościliśmy się w Toruniu,a konkretnie w Młyńskiej Strudze w Grabowcu.... było fantastycznie z 3 powodów:
fajnie się skakało:

fantastyczną miałam ekipę na tych zawodach - wspierająco-imprezującą (tu brakuje jeszcze Honoratki i 2 moich koleżanek):

no i GP wygrała Ola Lusina,która oprócz nagrody finansowej wygrała też popręg na indywidualne zamówienie od:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 sierpnia 2011 19:18
No to pojechaliśmy! Jestem nie do końca zadowolona - wprawdzie błędów nie było, ale trochę mi zwisł na dziobie na rozprężeniu i nie dałam rady do końca tego poprawić na przejazd. Zrobiliśmy 61 z groszami (dwójka sędziów ~62%, jeden 59%). Dokumentacja do obejrzenia tu:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się