Konie wielkopolskie/trakeńskie

to się spotkamy🙂
Oj -widze ,że będą znajome twarze 😀 .Też się tam wybieram 😀
to chyba musimy jakiś znak rozpoznawczy ustalić🙂😉)
Myślę ,że to dobry pomysł :kwiatek:
Jak coś to ja będę ubrana na czarno, białe buty, granatowa niby skórzana kurtka i czarna torebka. Brązowe potargane  😁 włosy 😉
No i Was nie widziałam 🙁
Ale warto było być.
też się rozglądałam za znajomymi i nikogo nie rozpoznałam🙁. a tak w temacie koni trakeńskich, to czy ktoś zna już wyniku z 24.04. z próby klaczy?
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
26 kwietnia 2015 19:39
Kare z dziś 🙂
też się rozglądałam za znajomymi i nikogo nie rozpoznałam🙁. a tak w temacie koni trakeńskich, to czy ktoś zna już wyniku z 24.04. z próby klaczy?


Wyniki mam w domu, pewnie dzisiaj pojawią się na stronie, od jutra pewnie zacznie pojawiać się galeria
Wygrała Love Surprise po Paquito Go. Chyba po 3 klacze były po Etosie i Cedrusie.

Moja szła polówkę - wynik taki sam jak pierwsza z Zakładu



Louisa , gratulacje! 
Świetnie wygląda na tych zdjęciach  🙂
fajne ma to umaszczenie- charakterystyczne bardzo, nikt jej nie pomyli🙂. a byłaś Luisa? szkoda, że się nie poznałyśmy🙂, a jakie miejsca zajęły liskowskie?
RioBrawo byłam, zawsze jestem, a tym razem jeszcze Rude przywiozłam. Nie pamiętam dokładnie, ale Cedrusianka chyba druga była.
W domu mam wyniki, chociaż pewnie dzisiaj powinny się pojawić na stronie. Na pewno galeria od jutra - bo nie miałam czasu ogarnąć w weekend
Gratki Louisa
🙂
Są gdzieś wyniki ?  Jak wypadły Etosianki ?  😉 I po czym ta Twoja kobieta ?
Bombal dziękuję!

titina no wyniki powinny być już na stronie, pewnie lada moment się pojawią.
Etosianki po tyłach były

Moja jest po Elfado http://www.bazakoni.pl/elfado-kostolany-erisvi
No ,no wiem ,żę to pingwinowy papier, ale 7 x Dark Roland w rodowodzie, powinien dać pewne przypuszczenie, że ta panienka i polatać może  😉 ( u ojca, nie wiem matka co zacz?)
asds   Life goes on...
05 maja 2015 18:20
Wybieram się obejrzeć klacz po Makart od Intencja, podpowiecie czy to z "papierowego" pkt widzenia ciekawe połączenie?  :kwiatek:  Jeśli kobylisko okaże się zdrowe i niebrzydkie  😉 to nie wykluczam pokrycia jej więc tym razem i na papiery trzeba zwrócić uwagę...
Nas tu już też dawno nie było, plus 3 miesiące bez pracy przez kontuzje, ale już powoli wracamy delikatnie i powoli do treningu 🙂 kilka zdjęć Ziutki 🙂
skraweknieba Jaki boska maść 💘 Z ciekawości po czym jest konik?
skraweknieba ależ pięknie jest Ziutka umaszczona! Ogólnie ładne konisko  😍

A ja byłam, widziałam i okazało się, że dla kobyły to czy ją weźmiemy to być albo nie być więc zapakowaliśmy ją i jej trzymiesięcznego synka i są już u mnie  🙂 ona jest niesamowita, spokojna i mądra widać, że doświadczenie życiowe ma spore... dba o małego ale z rozwagą, nie boi się niczego i wszystko przyjmuje ze stoickim spokojem. Siódma woda po kisielu z moim Dakarem (Parysów), maść nawet ta sama  🤣 tylko charaktery inne, jak ogień i woda...

Igła i Incognito  😉



risa ojciec Edgar wlkp. A matka cisa wlkp po czynel xx na bazie koni masz całość wpiszesz imie Cud Natury i wyskoczy ci odrazu ona😉
skraweknieba imię pasuje jak ulał  😉 musieli mieć niemałe zaskoczenie przy jej narodzinach, z dwóch gniadych koni tak oryginalny Cud Natury.
amazonka dokładnie tak😀 chociaz bardzo chcieli sie jej pozbyc stawała nie raz na targach w skaryszewie  po czasie dostałam fotki od ludzi którzy ja poznawali właśnie z targów. na szczęście nie umieli się jej pozbyć i trafiła do mnie zanim zdązyli ją zrobic do rekreacji 🙂 miała ostatni miesiac do 3 lat a ja marzyłam o niej pół roku 😉 od kiedy zobaczyłam ogłoszenie w Końskim Targu 6,5 lat temu :P
tak z innej beczki i nie wiem czy dobrze trafiłam z tematem, aleeeee....
orientuje się ktoś gdzie mogłabym sprawdzić palenia konia wlkp.?
są gdzieś jakieś spisy?
chodzi o klacz stadninową SK Rzeczna rocznik 1995 :P
ktoś coś?
tak z innej beczki i nie wiem czy dobrze trafiłam z tematem, aleeeee....
orientuje się ktoś gdzie mogłabym sprawdzić palenia konia wlkp.?
są gdzieś jakieś spisy?
chodzi o klacz stadninową SK Rzeczna rocznik 1995 :P
ktoś coś?


Prawdopodobnie w rejestrze urodzonych źrebniąt w danej stadninie, najpierw odczytaj numer pod lewym siodłem a  następnie dzwoń do Rzecznej 😀
ojej, będzie trudno w sumie :P bo troche niewidoczne są :P na pewno 2 z przodu, a co dalej to tylko się domyślać 2,5,8 ? :PPPP
bardzo brzydko na niej palenia wyszły :P
Hej, czy jest tutaj może ktoś, kto mógłby mi wytłumaczyć zawiłości wpisów do Ksiąg Stadnych? 👀
Widzę, że wątek trochę umarł, także odświeżam 😎 Czy jest tutaj może jakaś dobra duszyczka, która pomogła by mi przeanalizować rodowód testowy i wytłumaczyć o co generalnie chodzi z niektórymi sprawami, bo mam kilka dylematów? Najchętniej poprosiłabym o kontakt na priv, potem ew facebook żeby szybciej to ogarnąć, bo jestem kompletnie zielona 🙁
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
30 sierpnia 2015 22:00
skraweknieba- Cudzia jak zawsze cudowna 😀 Cieszę się że już wszystko ok 😉

Więcej Puszów: 😀



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się