Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Yorki cieńsze i sztywniejsze.
wątek zamknięty
Transportówki z NG są prześliczne  😍 Tak samo te kiczowate całkiem serduszkowe pady i te takie "ombre" mi się podobają.
wątek zamknięty
Fokusowa, ja zamówiłam jeszcze w piątek i rabat 10% się naliczył, ale w sobote chciałam domówić jeszcze jeden pad i już nie działa... Uważam że zachowują się bardzo średnio. Trudno, zamówię w GNLu, tam teraz też jest 10%
wątek zamknięty
Olson dokładnie! Wczoraj jeszcze nie chciałam zamawiać, bo to duży wydatek i nie byłam pewna, dziś wchodzę i o rabacie mogę pomarzyć.. To nie fair, bo albo od początku się wyłącza kod albo się go ma do końca (nie mówiąc o tym, że ten miał działać chyba na wszystko....).. Też bym zamówiła z GNL, ale tam przesyłka płatna i nie ma jednego padu, który bym chciała, może później go dodadzą dopiero..
wątek zamknięty
Fokusowa, w gnl powyżej  400 zł przesyłka  darmowa.
wątek zamknięty
anai tylko, że nie ma padu który bym chciała, a oprócz niego chcę tylko jednego cottona, łącznie za te 2 rzeczy wychodzi ponad 400 ale osobno nie 🙁
wątek zamknięty
Wczoraj wieczorem  (po 22) z ciekawości sprawdziłam ten kod i działał. Wrzuciłam brillanta z poprzedniej kolekcji i wpisałam kod, a potem dołożyłam czaprak z nowej kolekcji i tego drugiego cena się nie obniżyła, ale brillanta tak. Także kod działa, ale nie na nową kolekcję😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2015 10:31
Laski, tak na poważnie - myślałyście, że nową kolekcję, której jeszcze nawet w sklepach do końca nie ma, rzucą po promocjach?
wątek zamknięty
Moon, kod jest na wszystko, więc również na nową kolekcję - to chyba logiczne 😉 Mi tam naliczyły się 4 dychy rabatu, więc nie krzywduję sobie, ale zamiast dać zarobić konikowi 3 stówy za kolejny pad - kupię go gdzie indziej.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2015 10:54
Olson, jeśli Ci naliczyło, to point for you, bo w systemach sklepowych można dokładnie oznaczyć jakiemu produktowi dać promocję z kodu, a jakiemu nie. Pewnie trafiłaś moment, gdy jeszcze nie zrobii tego, lub zrobili niedokładnie.
Tak czy inaczej, dla mnie to nie byłoby logiczne :P Zdziwiłabym się, gdyby mi się naliczyło na nową kolekcję.
wątek zamknięty
Moon ja chyba Cię nie rozumiem... w każdym inny sklepie wszystko, to wszystko  🤔
wątek zamknięty
Z tego  co pamiętam,  ten kod w koniku  miał działać  na wszystko poza najnowszą  kolekcją.  Zniknęły  zdjęcia  nowej NG z facebooka 🙁
wątek zamknięty
Właśnie miałam to samo pisać! Bo podlinkowałam a dzisiaj patrze a nie ma!  😡 Nawet ich nie zapisałam :c
wątek zamknięty
Kody rabatowe nigdy nie obejmują najnowszych kolekcji.

Swoją drogą... to, co się dzieje to jakieś szaleństwo 😁 Część rzeczy poszła zanim została wypakowana O.o
wątek zamknięty
Szaleństwo, bo w końcu Eskadron się postarał i prawie wszystko jest piekne.
wątek zamknięty
Dworcika, a zdradzisz  kiedy będzie  Next Generation?
wątek zamknięty
Wszystko moje kolory. Zarówno classic jak i NG. Straszne. Ja już mam całą listę Eskadronowych zakupów, ale w tej chwili inne wydatki. Także mam nadzieję, że to szaleństwo nie jest aż tak wielkie bym potem nie była w stanie niczego dostać.
wątek zamknięty
anai, nie mam jak, bo sama nie wiem. Pomieszało mi się już wszystko. Te kolekcje były ogarniane już sporo czasu temu, a u mnie się ostatnio wiele dzieje i na eskadronowe daty zabrakło miejsca w pamięci 😉

Klami, ja mam to samo. Od jakiegoś czasu było tak, że na kolekcje podobały mi się ze 2 szmaty, a teraz każda jedna!
wątek zamknięty
Właśnie chciałam się pożalić, że nie ma zdjęć w galerii NG a bardzo chciałam zobaczyć! Chyba ktoś się pospieszył i zbyt szybko wrzucił zdjęcia xD Zdaje mi się, że NG wchodziło około miesiąc później po CS...
wątek zamknięty
Dworcika ja rozumiem, że nie na nową kolekcję ale sory - jednego dnia ktoś kupuje z kodem a drugiego nie bo ktoś zamulił z "wyklikaniem" kolekcji z kodu? Chyba troszkę nie fair..


Ja znalazłam z innym sklepie do tego w kolorze który chciałam, a konik.. no cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz coś się dzieje 😉
wątek zamknięty
No najwyraźniej te kilka osób miało szczęście i zaoszczędziło na naszym gapiostwie. To było pierwsze kilka osób, które zdecydowały się na zakupy. Nie fair byłoby, gdyby Konik próbował unieważnić te transakcje 🙂 A tak pozostaje pogratulować refleksu 🙂
wątek zamknięty
Dava   kiss kiss bang bang
18 sierpnia 2015 06:55
Mówiłam, że pójdziecie z torbami  🤣
Pierwsza od wielu lat kolekcja E, która mi się serio podoba  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2015 08:24
Jak to nie ma zdjęć NG jak są? 😉 Tak czy siak, wrzucam w załącznikach, żeby każdy mógł sobie obejrzeć 🙂

Dworcika, aż tak? Ale fakt, że ładna ta kolekcja, im dłużej na nią patrzę tym bardziej mnie parę rzeczy kusi - co jest totalnie niewskazane :P
wątek zamknięty
Aaaaa serduszka wygrały wszystko! Jezu, im jestem starsza tym głupsza...  😵 😂
wątek zamknięty
Matulu, jak Eskadronów nie lubie, tak w tych serduszkach się zakochałam  😍
wątek zamknięty
Ten z ostatniego zdjęcia, całkiem w dolnym rogu - czarny (?) z serduszkiem - must have!  😜 😍
Żebym tylko nie przegapiła - kiedy będą?  💃
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 sierpnia 2015 08:46
Jeszcze (na szczęście :P) nie było kolekcji NG, która by mi się podobała, uff! Wzór serduszkowy jest prze-paskudny, a fee :P
Pozostanę przy stypowych cottonach, mój portfel będzie żyć, yeah ;-)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2015 09:43
Dla mnie serduszka to już tak... za bardzo 😉 NG wchodzi ok. miesiąc po CS.
wątek zamknięty
😕 a dla mnie serduszka to hit totalny  😜 ja chyba mam potrzebę odbicia sobie początków jeździeckich, jak czapraki pikowane były rzadkością, a królował filc... z tego wszystkiego wolałabym żeby nici już nie było w tym sezonie  🙄
wątek zamknięty
Bardzo mi się ten róż podoba 😍 I ratuje mnie tylko to, że mojemu podopiecznemu w różu akurat jest paskudnie, mam berry i leży w szafie bo ni jak do konia nie pasuje 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.