Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia o to fajnie, chyba się skuszę.  😡 Chociaż na kantar  😂
wątek zamknięty
Zdecydowanie kantar musi być mój i jakiś czaprak. Niestety ale ta kolekcja totalnie wpada w mój gust 💃
wątek zamknięty
Rude i gniade, podoba mi się ten pad  😜 
wątek zamknięty
Idealna kolekcja dla moich kucyków 181cm i 175cm  😜
wątek zamknięty
Paskudnie przecukierkowane :-P są te niciaki, jak dobrze, że nic mi się nie podoba 😀
monia, za to twój pad wygląda świetnie! Piękny rudy 🙂
wątek zamknięty
Ja to widzę w wersji cukierkowy czaprak, stypowa reszta. Dla karego mam gwiazdki, dla kobyły będą serca. No czad na zimowe wieczory na hali  🙂
wątek zamknięty
no może w wersji jako kontrastowy dodatek nie będzie to tak szczypało w oczy 😉)
wątek zamknięty
Na katalogowych fotach jest upiorno słodka ta kolekcja, z tym się zgadzam  😉 Zwłaszcza na siwym kucyku.
wątek zamknięty
harja  :kwiatek:  Ja tu nic nie piszę, ale Nici mi się cholernie podobają  😁  😜  💘 Czekam tylko na targi w Poznaniu  🤣 
wątek zamknięty
Mi się nici raczej nie podobają, ich cena już wcale. Ta kolekcja ma strasznie słodkie te kolorki, aż przesada 😉. Chociaż w wersji proponowanej przez tulipan może być ok.

Za to my się pokażemy w komplecie Eskadron Smaragdgreen  😉
wątek zamknięty
Ja na szczęście spojrzę na moje eksadrony od razu mi przechodzi chęć kupowania nowego. Są piękne, ale jakoś to jakaś tragedia 🙂
wątek zamknięty
Dlatego ja na pewno muszę mieć kantar!  😁
Może chociaż jakość kantarów jest fajna...  😜
wątek zamknięty
Euphorycznie, No u mnie kantary niszczą się jeszcze szybciej niż czapraki, jedynie mogłabym zostawić na specjalne okazje 😉
wątek zamknięty
Słodki jeżu, brązowe transportery w groszki, limonka, nauszniki w serduszka... przepadłam 😍 Gdybym mogła, kupiłabym wszystko :zalamka:
Akurat jestem na etapie "zestaw na wyjazdy: brąz czy ciemna fuksja/bordo?" i mam coraz większy problem, bo i z jednego i drugiego koloru mam rzeczy, a transportery w groszki są tak cudownie infantylne, że aż się proszą o kupno 😁
Limonkowemu czemuś na grzbiet i owiją na pewno nie przepuszcze 😀 Idealny na smętne wieczory na hali.
wątek zamknięty
Nici mnie prawie nie rusza, jedynie kantar w groszki mogłabym przytulić... 😉 Ale ceny kantarów Nici też zwykle są z kosmosu, więc pewnie odpuszczę.
Usiłowałam dziś zrobić zdjęcie Kucyka w dark red, ale niestety, Kucyk nie chce być modelem. Na każdym zdjęciu odwraca głowę  🤣 Mimo to oświadczam, że to mój ulubiony komplet na tego konia  😍
wątek zamknięty
Libella, super! nie ma chyba maści, która słabo by wyglądała w darkredzie. Ja też kocham miłością wielką mój zestaw big square + owijki, i ostatnio się złapałam że naście czapraków w innych kolorach leży a ja non stop zakładam ten komplet.  😁
julka177,, bardzo fajnie!

Wydaje mi się, że ten odcień limonkowego niciaka to odpowiednik osławionego kiwi. Ja też go z pewnością nabędę. Będzie osładzał mi życie, podobnie jak niciakowy popcorn 😀
wątek zamknięty
julka177, czad! U mnie też aktualnie smaragdgreen na topie 😉
Libella, niciaki jak niciaki, ale ten darkred ciągle do mnie woła - jednak walczę z pokusą :-P a teraz to już w ogóle, super wygląda na twoim koniu.
wątek zamknięty
A ja dalej jestem zakochana w moich derkach DIY i pochwale się najnowsza 😀
wątek zamknięty
Libeerte, właśnie leżę pod takim kocem  😂 nieźle Ci dera z niego wyszła 😉
wątek zamknięty
kortina, Haha długo się zastanawiałam, czy jednak nie zostawić go sobie, bo taki milusi jest 😀 ale ostatecznie - derka w zimę tez fajnie jest się okryć 🤣
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 listopada 2015 09:05
Koniec świata! 😍 nici to idealna kolekcja dla mnie 💘
Czerwony cotton i rozowy pad w serduszka!! Najgorsze ze ta pistacjo/limonka tez urzeka i torba rozowa na szczotki i kantar w kropeczki i ...
A jeszcze z NG nie popuszcze tej fuksji, dobrze ze z Classica mam juz wszystko
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2015 09:13
Libella, kantar Nici chyba 145zl, ale od razu z uwiazem, wiec nie jest zle.
wątek zamknięty
Nici nie ma x fulli prawda?  😕
wątek zamknięty
tulipan Podejrzałam u Niemców i nie ma w rozmiarówce nic co by na x-fulla wyglądało... 🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2015 09:39
Libella, pięknie w tym Dark redzie! 🙂

keirashara, ja też się trochę zastanawiałam nad transporterami, bo żadnych nie mam - ale to zależy od ceny 🙂

tulipan, nie ma, XFulle są tylko w CS i NG...
wątek zamknięty
Livia Ceny Nici w tym roku zabójcze. Cottony 188 zł, więc do przeżycia, ale Big square 335 zł  🤔wirek: Nie wiem ile transportery, ale myślę, że też odpowiednio droższe.
wątek zamknięty
Eskadron moim zdaniem też przesadza z cenami ale jak jest co roku taki popyt co zwiększają ceny jeszcze jakby rosła wraz z wzrostem ceny jakość to byłoby dobrze.  🤔 ale dobrze, że idą święta  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2015 10:20
Sivens, o kurka, to faktycznie drogo 🤔 No nic, może do przecen coś jeszcze zostanie - nie mam jakiejś rzeczy must have w tej kolekcji 😉
wątek zamknięty
Sivens Konik już wrzucił do siebie wszystko, cena Transporterów to 375 zł.
Nie rozumiem cen jakie są za wszystko... Co że ładne rzeczy jak ceny zniechęcają...
wątek zamknięty
Livia, Olson dzięki  :kwiatek:
Hajra nie walcz! Na siwym będzi genialnie  😜
Emptyline oo, to nie wiedziałam, że z uwiązem. W takim razie juz nie brzmi tak strasznie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.