Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

anai, hahah, masz nosa 😀
wątek zamknięty
Z jakiej kolekcji może być czaprak/pad Eskadrona, granatowy w taki jakby patchworkowy wzór? Na pewno to Eskadron, bo ma i przyszywkę i lamówkę z nazwą firmy. Jest już mocno ściurany i wyblakły, więc zapewne stary. Jest teraz gdzieś schowany w pace na strychu, więc nie mam zdjęcia.
wątek zamknięty
Kayri najlepiej wejdź w szmatoholików i poszukaj od najstarszych a może znajdziesz  🙂
wątek zamknięty
Nie ma, zajmowałam się "odświeżaniem" szmatoholików, więc znam galerię Eskadrona na pamięć 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2015 20:11
Olson, a mnie się podoba ten pomarańcz, nie jest za jasny 🙂

srokate, taki beż na 100% super przypasuje do brązowego osprzętu, będzie bosko 🙂

harja, pochwal się jak tylko kantar dotrze 🙂
wątek zamknięty
Kayri - możę wrzuć zdjęcie czapraka? bo ja jakoś nie "widzę" go jak czytam opis 😉
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
07 kwietnia 2015 20:59
Olson ja jestem raczej stypowa, ale ten Mango mi się podoba  😀 chociaż tak jak Sivens uważam że gdyby czaprak był taki bardziej przygaszony jak owijki, to byłoby juz w ogóle mega  😂

dziewczyny, orientuje się może któraś gdzie dostanę cottona VS navy w jakiejś promocyjnej cenie? najlepiej z NG zima 2014, żeby w lamówce był dark-lime  👀 w Equishopie ostał się ino DL, zagapiłam się  😵
wątek zamknięty
Olson, piękny koń ale szmata kompletnie nie dla niego wg mnie 🙂
wątek zamknięty
Jest teraz gdzieś schowany w pace na strychu, więc nie mam zdjęcia.


Też go szukałam bo na telefonie byłam póki nie przeczytałam  🤣

A może ktoś mi powie bo często coś czytałam że Eskadrona Mango owijki maja inny odcień niż czaprak, mam czaprak i nie wiem czy kupić owijki Mango czy też może coś bardziej pod czaprak identycznego kolorem wyszukać  🙇
wątek zamknięty
Vendettka, masz stronę wcześniej komplet mango na koniu.
wątek zamknięty
Burza O matko! Nie telefon nie pokazywał mi zdjęcia 🤔 Dziękuje i przepraszam za bezsensowne pytanie  🙇  a właśnie widziałam że o mango było pisane więc pomyślałam że spytam a odpowiedz pod nosem miałam (telefon do zniszczenia :marze🙂 
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 kwietnia 2015 07:01
Czy ktoś ma porównanie cottona blue do nici cobalt?Albo najlepiej cottona blue do
Owijki nici cobalt :kwiatek:
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 kwietnia 2015 09:13
w wielkich bólach narodziły się zdjęcia cotton cyan w słońcu


i w cieniu

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 kwietnia 2015 09:29
Rudzik bardzo ładnie. Zyskuje kolor bardzo na koniu 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2015 09:50
Rudzik, bardzo fajnie! To taki bardziej stonowany Baltic 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 kwietnia 2015 09:57
baltic jest morski i bardziej pastelowy, ten jest taki głęboko turkusowy. Myślałam, że będzie pasował mi do kurtki w kolorze baltic, ale jednak to jest zupełnie inny kolor. Jak wróci do prania, to zrobię zdjęcie w zestawieniu z kurtką dla porównania
wątek zamknięty
Rudzik, trochę jak petrolo-ocean 😁 fajnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
Odys w Eskadron NG 2013
wątek zamknięty
Rudzik ja uwielbiam wszystko co niebieskie, więc jak dla mnie cudownie.
Odysowa cukiereczek!

Dziś doszedł do mnie ES stripe sezam/heban, którego wczoraj tu wstawiałam. Jestem w nim zakochana - wygląda świetnie, jakość cudowna. Tak dobrej jakościowo szmaty jeszcze nie miałam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Najlepsze jest to, że upolowałam go za 60 zł z wysyłką ... 😎 Postaram się na jutro o zdjęcia na modelce.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 kwietnia 2015 18:52
Dziękuje za komplementy, tylko teraz mam zagwozdke z owijkami. Nie lubię komplecikow może macie jakiś pomysł?
wątek zamknięty
Ja bym dała limonke pod kolor lamówki 🙂
Ale nawet bez owijek jest super 😀
wątek zamknięty
Rudzik myślę że Owijki Lime były by super pod lamówkę 🙂
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny wszystkim za opinie 🙂 mimo wszystko bardzo mi miło, że mój Everest się podoba. owijki mają boski kolor (to też mango), czaprak jest nieco zarówiasty - to fakt. kojarzy ktoś, która lamówka z Caballa (wersja glamour) - mandarynka czy nektarynka będą lepsze do tych owijek? 🙂
wątek zamknięty
zairka - cobalt i blue różnią się całkiem sporo. Mam czapraki, cotton blue i niciaka cotton cobalt. Różnica porównywalna do różnic odcieni między czaprakiem a owijkami mango, jak nie większa. Mogę je ustrzelić w najbliższym czasie, porównawczo (co miałaj już zrobić, ale jakoś zapomniałam  :rozga🙂. Wątpie, żeby udało mi się jutro lub w piątek, bo jeden mieszka w pace na stajni, a drugi w domu mojej mamy, ale w sobote na pewno będę w obu tych miejscach 🙂
wątek zamknięty
Czy ma ktoś czaprak Fair Play Amber w wersji ujezdzeniowej na koniu? Interesuje mnie czy są one jakoś bardzo duże, czy na mniejszych koniach też będą wyglądały dobrze: )
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 kwietnia 2015 22:18
zairka - cobalt i blue różnią się całkiem sporo. Mam czapraki, cotton blue i niciaka cotton cobalt. Różnica porównywalna do różnic odcieni między czaprakiem a owijkami mango, jak nie większa. Mogę je ustrzelić w najbliższym czasie, porównawczo (co miałaj już zrobić, ale jakoś zapomniałam  :rozga🙂. Wątpie, żeby udało mi się jutro lub w piątek, bo jeden mieszka w pace na stajni, a drugi w domu mojej mamy, ale w sobote na pewno będę w obu tych miejscach 🙂


bede wdziecznamimo wszystko za foty, ja mam owijki cobalt do Anky olympia blue i nie wyglada to zle
wątek zamknięty
Vendettka, haha spoko 🙂

Rudzik, jaka śliczna końska buzia 😍
wątek zamknięty
Olson, gdzie Ci się udało dorwać jeszcze ten kolor? 👀 bosko!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 kwietnia 2015 09:30
Odysowa, to dobry kolor na wiosnę 🙂

srokate, czekam na zdjęcie na modelce! Faktycznie w fajnej cenie upolowałaś 🙂
wątek zamknięty
Pytanie do znawczyń starszych kolekcji. Czy nauszniki flax będą pasować do cottona gelb?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.