konie małopolskie

Niestety sytuacja pokazuje, że ludzie się nie zmieniają...

edit: może by wydzielić z tego osobny wątek? da się do jednego wątku wrzucić posty z dwóch innych? (chodzi mi o ten - o koniach małopolskich + o nieuczciwych re-voltowiczach z towarzyskich)
Jully Bell po BB 😉)



Dziwnym trafem zdjęcie skaczącego Catona zniknęło z fotobloga... Ale w internecie nic nie ginie, dla zainteresowanych screen w linku:

Caton jest jej i tyle . może z nim robić co chce takie jest moje zdanie.  Koń zajebisty ,ale ona jest teraz właścicielką i jesli zechce to może go sprzedac,zabrac na zawody .wszystko 😉
Nie moze go sprzedac  😉
Czyżby koleżanka w ramach obrony? 

Data rejestracji: Dzisiaj o 15:35😲9
Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 17:34:46

😎

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2014 16:51
Koleżanka albo osobowość wieloraka 😀
To w zasadzie też bardzo prawdopodobne. Jeżeli to sama zainteresowana, to powiem tyle: tylko koni żal.
aza wyobraź sobie, że nie może zrobić wszystkiego... I will be watching 😎 i nie tylko ja i jeśli w minimalny sposób zostanie naruszony dobrostan tego konia to... no 😎
Przecież to była kwestia czasu, kiedy ten koń zacznie być ciągany na skoki. stajniazagumnie wyhaczyła za friko "super" ogiera ("pięknego i rosłego"😉, który jest "troszkę krzywy", ale to mu "w niczym nie przeszkadza". Ja bym w korytarz nie puszała nawet prostego i zdrowego dwulatka (bo i po co?), a co dopiero krzywulca z ruszonym międzykostnym. Stawiam piwo, że nie skończy się na skokach, a następnym krokiem wykorzystania super konia będzie dzikie krycie. W końcu to ogier, niech nie marnuje swoich rosłych genów...

Tak przy okazji stajniazagumnie używała do logowania tego samego IP, jak nowo objawiony user aza93. Można przyjąć, że to ten sam komputer...
Pisałam właśnie w tej sprawie do moderatorki, czyli jednak  😎
Niestety, jednak ludzie się nie zmieniają. Założę się, że koń niedługo zostałby sprzedany (lub przynajmniej wystawiony na sprzedaż), gdyby okazało się, że jednak nie będzie 'championem'  🙄
Niby czego nie moze byc sprzedany ?umowa jest na spisana ze przechodzi na wylaczna wlasnosc  🤣
No i ten post dowodzi tego, że właściciela zalogowała się kolejny raz...  🙄
Jestem jej kolezanka stoi u niej mój kon wiec i catona widuje codziennie 🚫  a po drugie to tak jak mowie umowa jest na wlasnosc i nikt nie moze mic jej kazać zresztą Monika raczej nigdy go nie sprzeda
Jeszcze zapewne u niej mieszkasz i korzystasz z tego samego komputera? 😉

edit:

Monika raczej nigdy go nie sprzeda


pogrubienie moje... 😉
Akurat rejestrowalam sie z jej komputera bo ona jest zablokowana a chcialam śledzić post dalej 🙄
Monika raczej nigdy go nie sprzeda


raczej szybko go sprzeda jak mu się nóżka przetrąci i zacznie generować kilka zer więcej w kwocie utrzymania...
A co do jego skoków ze zdjecia to akurat ja jestem autorka tego zdjecia wyciętego z filmu jak widać nie ma korytarza stoi jakiej 60cm z catonem biegaly 2 inne konie które skakaly a to ze on biegl za nimi to nie nasza wina.lubi  to i skacze nikt go nie gonil i nie kazal. Wydaje mi sie ze ta cala dyskusja i tak nie przyniesie nikomu niczego bo kon jest tu gdzie jest i nie da sie tego zmienic
zostal sprzedany za 1 zl i jest teraz tylko i wyłącznie moniki -choć przyznam ze sama mialam ochote. Go wziasc
😵 😵 😵

Przepraszam za nieregulaminowy post. No nie powiem, koń trafił zdecydowanie w odpowiednie ręce.  👿

aza93 no to było go braŚć i wio!  😅
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 sierpnia 2014 20:54
Tak mi się rzuciło w oczy, że z drugim koniem ma problem (pisała o tym w wątki o COPD) i jest do sprzedania. Więc to "raczej nigdy" jest wątpliwe. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy.

A żeby nie było OT to z moją podopieczną po Wiwacie byłam w weekend na zawodach i jestem zadowolona 🙂
W sumie to jak grochem o ścianę. Moim zdaniem to kwestia czasu, jak zobaczymy go w ogłoszeniach.

Constantia jakie zawody, jakie konisko? Zdjęcia, zdjęcia! 😉
Ja tam sie ciesze ze jest u moniki ,ona ma kase ,warunki,karmi najlepszymi paszami konie,Caronchodzi cay dzien po pastwisku nikt go nie meczy zostal juz podkuty ortopedycznie wiec ma super opieke. Nie mam juz zamiaru to tlumaczyc bylo go brać a nie teraz mieć jakiej wonty,a ty breakawayy masz jakiegoś konia czy tylko po ludziach jeździsz?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 sierpnia 2014 20:59
Ilwita (Wiwat xo - Iluzja xo/Len xo) 2010. Jeżdżę ją od wiosny a pojechaliśmy do Strzegomia. W krosie był mały problem, ale poza tym kobyłka spisała się na pierwszy raz super. O fotkę muszę się doprosić, bo sama nie mam kiedy zrobić 🙂

aza93 wyluzuj, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Jak to mówią "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" 🙂 Wiele osób z forum już z niejednym się spotkało i tez byli tacy, co pisali, że nigdy, że w ogóle. A potem było jak zawsze. Miejmy nadzieję, że tu będzie inaczej i że będzie można Catona i jej właścicielkę chwalić.
Constatia to nie ten kon jest do sprzedania tylko inny. Emir jest w ogloszeniach tylko dlatego ze nie mamy za bardzo miejsca w stajni a trzeba będzie duży boks dla kobyly ktora ma sie nie dlugo źrebić.
breakawayy nie ma styczności z końmi, tak sobie tylko pisze żeby wyładować swoją frustrację  😎

Constantia to czekam na zdjęcia! Ja dorzucę od siebie dzisiejszego najmłodszego. Wcześniej był raczej mocno wycofany, ciekawski, ale z dużym dystansem. Dziś siadłam na schodkach, przyszedł do mnie, wąchał, dał się pomiziać. Zaczął chętniej podchodzić, zrobił się bardziej towarzyski, chętny do kontaktu z człowiekiem. No i od dziś wiem, że skrzynka ze szczotkami zabija konie  😁



jakość 'tosterowa', ale niestety nie wzięłam aparatu 🙁
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 sierpnia 2014 21:04
aza93 no przecież wyraźnie napisałam, że z drugim koniem były problemy.


breakawayy to nie wiedziałaś, że to koniożercy?


A tak poza tym to w Strzegomiu spotkali się koledzy z jednego ZT Jocker W, Tanger, Eulamar i Lucier 😉
W poscie o copd byla mowa o magiku a nie o emirze który jest na sprzedaz
Widziałam właśnie zdjęcia Jockera na fb u znajomej, która na nim startuje. Super się chłopak prezentuje 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2014 21:17
quantanamera, niemożliwe, co za suspens 😀 Ale osobowość wieloraka zawsze w modzie 😀

aza93, sam skacze, za jakiś czas na pewno też zobaczymy jak sam sobie jeźdźca na grzbiet wrzucił 😀
aza93, ojejciuś, i macie tak zażyłą znajomość, że koleżanka daje Ci do poczytania wszystkie umowy, które podpisuje?
Chyba też chodziłyście do jednej klasy w szkole, bo obydwie nie używacie w ogóle przecinków...

Poważnie myślisz, że jesteś kogokolwiek w stanie tutaj oszukać?

Szkoda, że koń słabo trafił, w ręce najaranej, kłamiącej jak najęta quoniarki, która sądzi, że jest super cwana, o koniach guzik wie, a będzie się podkochiwać w czempionie, zamiast mieć baczenie na rzeczywistość.
Ode mnie OT, bo szkoda zaśmiecać wątek, chciałam jeszcze tylko pogratulować w pełni bezpiecznej i profesjonalnej przeszkody do naskakiwania dwulatka (krzywe kijki, rurki, opona i dykta na ziemi). Na miejscu poprzedniej właścicielki konia byłabym nieźle załamana...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się