Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Wezyrowe   Mon cheval cheval!
13 maja 2011 20:50
Sprawa Dość Pilna

Hej mogłaby napisać do Mnie osoba która jeździ w płazie lub wie dokładnie (zna adres)  gdzie stadnina , ta się znajduje ?  :kwiatek:
Chciałabym też zapytać czy orientuje się ktoś z Was gdzie w Alwerni znajduje się druga stajna (nie ta u Pana Jury ) 🙂 :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
13 maja 2011 21:10
Przeglądając allegro trafiłam na ogłoszenia o sprzedaży fryzów w Bolechowicach http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19646097 - z ciekawości, ktoś wie gdzie tam ktoś tam trzyma konie (poza stajniami Ingi i Marcina...)  👀
Wezyrowe stajnia w Płazie jest przy DPSie więc internet pokazuje taki adres:

Dom Pomocy Społecznej
Adres:
ul. Wiosny Ludów 4, 32-552 Płaza


tak mi się wydaje, byłam tam, ale nie zwracałam uwagę na adres
Co do tych fryzów to zdjęcia aukcji są dość ŚMIESZNE  🤔 🤔 To taki problem zrobic zdjecie całego konia i nie prześwietlone, jeżeli chce sie za niego 19k  😤 ?

A na Twoje pytanie odpowiedziec nie umiem, ale też szczerze powiedziawszy nie do konca je rozumiem...
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
14 maja 2011 09:47
Magdzior   Dziękuje a orientujesz się może jak jest on położony czy jest jakieś oznakowanie żeby trafić bezproblemów🙂?

No myśle,że po tak bujnym wypowiedzeniu na temat Klaczki za 19 tys. sama bym się pokwapiła ją kupić bez względu na jakie kolwiek jej dane  .. 🤣
ważne , że lubi się przytulać 👍

Kastorkowa   Szałas na hałas
14 maja 2011 11:19
co powiecie o stajni podskalany ktos tam stoi z koniem może? http://stadnina.podskalany.pl/cennik
Kami   kasztan z gwiazdką
14 maja 2011 16:46
No aukcje wyglądają jak wystawione dla żartów - to prawda. A pytam o stajnię, bo Bolechowice znam dość dobrze, obok mam działkę, a stajni i to jeszcze z fryzami nie kojarzę  🙄 Chyba, że chodzi o jakieś inne Bolechowice a nie te koło Zabierzowa/Kobylan...
Kiedyś pojawiło się ogłoszenie o nowej stajni w Bolechowicach, dzwoniłam nawet do właściciela, żeby ją obejrzeć, ale w końcu się nie wybrałam. Właściciel na pewno miał młodą fryzkę. Ogłoszenie o stajni też nie było napisane zbyt składnie 😉
Był ktoś z was w Bolęcinie/będzie jutro? Z aparatem najlepiej 🙂 ?? Ja jutro chyba będe kręcić więc jakby ktoś miał szczególną prośbę to pisać - bo filmuję raczej tylko znajomych.
Zorilla czemuż ty te przejazdy masz tak późno bo bym jakieś zdjęcia mogła porobić, a tak to nie wiem czy dotrwam do tego czasu bo będę jakoś od 12.
Też chcialam być od 12 ale chyba jendak przyjade tylko tak żeby sie na swoj przejad wyrobić... Bo ktoś znajomy jedzie od 12-14 to cóż ja potem robić będe. Ale jeszcze zobaczymy 🙂
no właśnie a jak na ujeżdżeniówki sporo zawodników i konkursy do samego wieczor, no ale zobaczę, bo w sumie będ emiała co robić więc moze akurat zanim pojeżdżę, coś pooglądam to się zrobi późno
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 maja 2011 10:40
Ja mam start 16.52 i chętnie oddam komuś mój aparat do focenia 😎
Strucelka zobaczę czy wytrwam jeśli jeszcze będę na miejscu to chętnie go przygarnę🙂
Strucelka ale śliczny ten Twój konik 😍
Widziałam Was , gratuluje przejazdów 🙂

A zmieniając temat , ma ktoś wolnego konia do jazdy od września
Albo ktoś może zna osoby które mają konie , które stoją w boksach , lub po prostu nie mają czasu na nich jeździć ?

Czekam na odpowiedzi 🙂
nie wiem co będzie we wrześniu ale teraz mam klaczkę który aż się prosi o trochę ruchu :-), Fiona bo o niej mówie , klacz pogrubiana ale z sercem do galopu, bez narowów, odważna i rozważna w terenie :-) więcej na priv
Czy ktoś z Was zna może A - autorkę tego posta: [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,189.msg982220.html#msg982220]http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,189.msg982220.html#msg982220[/url] ? Jeżeli tak, to bardzo proszę o kontakt na pw :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 maja 2011 12:31
Ktoś robił może zdjęcia w ten weekend w Bolęcinie? :kwiatek:
prosze do oglszen.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ponownie ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Strucelka Ja byłam i robiłam, ale Belfasta chyba nie mam  😉
Strucelka  , no niestety nie robiłam ,
Pierwszego dnia wcześnie startowałaś 🙂


Zapomniałam dodać , że interesują mnie raczej konie do jazdy ujeżdżenia  🙂🙂
Kurcze , widzę że będzie trudno coś znaleźć 🙂
angie560

no wiesz nie każdy czeka z otwartymi rękami, w Krakowie to ciężko by było znaleźć konia do dzierżawy ,który chodzi coś wyżej jak P.
Ogólnie ciężko z dobrym koniem, na dobrych warunkach w dogodnej lokalizacji z doświadczenia wiem, bo sama jakiś czas szukałam. 
matko, dziewczyny, to gdzie Wy byłyście jak ja szukałam kogoś do Młodej :P Wtedy byłam w stanie zgodzić się na przeniesienie konia do każdej stajni byleby ktoś jeździł w miarę porządnie. P to ten parch jeszcze nie chodzi, ale może zacznie niedługo 😉
Alaska , wiem, że nie jest z tym łatwo , dlatego też rozpoczęłam poszukiwania 2 miesiące przed moją przeprowadzką 🙂
I o dziwo jedną ,ofertę' konika już mam 🙂
Lecz szukam nadal ( tak  na wszelki wypadek  👀 )  😎

Jak tam Wam drogie forumowiczki minął dzień ?

Moja kobyła ma ruję , i dziś dosłownie nosiła mnie po całym czworoboku dziko rżąc 🙂
Niestety pojechanie  N7 w dniu dzisiejszym było niemożliwe  😵
Ale już jestem przyzwyczajona do jej zmiennych humorków 😀
Kocham ją za ten charakterek  😎

a z C klasy macie moze jakies zdjecia? 😉
(odbiegajac troche od tematu watku...🙂 )
Niesety nie .... ;/
żaczkowa   gone with the wind
18 maja 2011 22:26
Doma, kawał roboty odwaliły z nim nasze dziewczyny. 😉


zdj ze stronki klubu
oto jego boskie podwozie pod Berą - wygrana potęga kuców - 125 cm 😍
Atakowaliby więcej, ale zakończyli potęgę - pogoda.

Tak z ciekawości (PW) - ile za niego daliście? 😉
WOW ALE SIĘ ZŁOŻYŁ !  😲  👍
ZAEBYSTY .... 🙂
żaczkowa   gone with the wind
18 maja 2011 22:36
angie560, i pomyśleć, że wcześniej był postrachem dzieci w stajni 😀
Jak dla mnie to jest przykład zgrania, zrozumienia i tego, że pracą można zrobić wszystko. 😉
ŻaczkowaOj tak tak racja ,
Kobyła na której jeżdże pół roku temu nie potrafiła galopować fulą krótszą niż jakieś 4 metry , w każdym razie rozwleczona na maxa ,
Pracowałam z nią uparcie , i po miesiącu zostałyśmy V-ce mistrzyniami woj. świętokrzyskiego w swojej kategorii wiekowej 🙂

PRACA I TYLKO CIĘŻKA SYSTEMATYCZNA PRACA DAJE EFEKTY  🙂 Przekonałam się 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się