Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Cassie   Kanalia niepospolita :)
01 czerwca 2011 09:17
Moje dziecko zalicza się chyba do tych bardziej płochliwych 😡 Może nie boi się "wszystkiego" ja folblut kolegi ale np. latające reklamówki, leżący na ziemi worek po nawozie, przewieszona przez bramę derka,  samochody, kłady itp . jadące za nim też , jednak nic nie jest bardziej straszne od rowera a jeśli jedzie na nim człowiek to w ogóle panika  😁 lista rzeczy, które chcą zjeść Monsuna jest dłuższa ale to takie najstraszniejsze koniojady  😉
asds   Life goes on...
01 czerwca 2011 10:24
Gruby ma też swoje coś od paniki...są nimi......zaparkowane samochody w terenie - szczególnie czerwone! Na szczęście jest juz z tym strachem coraz mniej problemu, ale kiedyś zeby przeszedł sam koło czerwonej corsy np. to musiałam nieźle sie nagimnastykować
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
01 czerwca 2011 10:30
To muszę się pochwalić, że na mojej samochody, reklamówki, worki itp. wrażenia nie robią. Całkowite opanowanie. Za bardzo jednak wody nie lubi i jak da radę to omija. Chociaż już jest co raz to lepiej. Głównym i jedynym strachem są dla niej krowy. Ogólnie jest to koń nie brykający, nie ponoszący i nie dębujący. Jednak na widok stada krów wszystkie trzy numery już zaliczyłyśmy.
asds   Life goes on...
01 czerwca 2011 10:54
U nas woda jest mile widziana.  Mam nadzieję właśnie ze nie długo damy radę się w wodzie głębszej porelaksować
kolorwiatru, krowy dla mojego konia, to jedyna rzecz do której podchodzi z rezerwą 🙂
To ja dodam coś z dzisiaj. Mimo ze moje dziecko (w sierpniu skończy 3 lata) to tylko pół Ślązak to chyba troszkę się nadajemy do tego wątku  🙂
Z okazji dnia dziecka chłopak dostał dziś pierwszy raz siodło na grzbiet. Reakcja była dokładnie taka jak się spodziewałam czyi żadna. Ale ten spokój to chyba cecha dziedziczna u tych koni.
Cassie   Kanalia niepospolita :)
02 czerwca 2011 07:47
kolorwiatru o tak o krowach zapomniałam. Jednak rzadko je widzimy więc nie budzą grozy😀
karta fajny chłopak  🙂

Przy waszych ślązakach mój to kucyk  😁
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
02 czerwca 2011 07:59
http://peckiel.pl/slazaki/ksiaz-10-maja-2011/  zdjęcia z kwalifikacji klaczy do ZT  😀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 czerwca 2011 08:05
No jestem ciekawa, co pokaże pół siostra Lokana. Kilka kobył całkiem fajnych się wydaje na zdjęciach, chciałabym zobaczyć je na żywo...
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
02 czerwca 2011 08:38
No właśnie fajna stawka i to nie tylko do zaprzęgu, ale parę klaczy pod siodło by się marzyło  😎
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 czerwca 2011 09:59
Dokładnie o tym pomyślałam 😉 Byłaś tam?
Cassie   Kanalia niepospolita :)
02 czerwca 2011 14:14
Makrejsza Muszę przyznać, że Lawenda chwyta za oko.  Pierwsze zdjęcie które włączyłam to właśnie jej  😉

Miło patrzeć , że są jeszcze ślązaki starego typu. Te uszlachetnione jakoś do mnie nie przemawiają.
estena   Wariat nad wariaty.
02 czerwca 2011 15:32
Skoro tak się mój mały szatanos spodobał to ponownie dokładam kilka zdj 😉

Na ostatniej matka Młodej pode mną ;]

Cassie   Kanalia niepospolita :)
02 czerwca 2011 15:43
estena twój szatanos ma bardzo przyjazne i niewinne spojrzenie  😉 po kim ??

e: doczytałam 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
02 czerwca 2011 15:45
Po Wiwacie ( po Palant) i Cyganerii ( to ta na ost. zdj w poprzednim poście.) 😉
Cassie   Kanalia niepospolita :)
02 czerwca 2011 16:21
Dostałam w końcu zdjęcia z urodzin 😀 Moje dziecie skończyło 28 maja 4 lata😀











Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2011 10:21
ale ma duże ooocy  😍
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2011 10:43
Z czego jest tort zrobiony?
Cassie   Kanalia niepospolita :)
03 czerwca 2011 14:07
Facella każdy się naszych oczek czepia  😂

Bischa L Marchewki i jabłka pokroiłam w coś ala "talarki" i układałam warstwami, a żeby wszystko się trzymało kupy zrobiłam papkę z płatków owsianych zmieszanych z sokiem marchwiowym i dawałam naprzemiennie marchewka, płatki, jabłka,płatki, marchewka, płatki , jabłka aż mi się skończyły składniki (płatki  :hihi🙂 .  Na samej górze jest "polewa" z pogniecionych bananów i cyfra 4 zrobiona z marchewki do tego cztery niby świeczki 😀 jak znajdę kabel do telefonu lub czytnik to dam lepsze zdjęcia tortu  🙂

Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2011 16:41
Cassie, ja się nie czepiam  😡 śliczne są!

Bischa L, co do tortów, to p. Gosia M. robi świetne. w sumie to nie wiem, czy to jej autorskie torty, ale zdjęć tortów na swoim fbl ma kilka (-;
Cassie   Kanalia niepospolita :)
03 czerwca 2011 17:34
Facella w takim razie dziękujemy  :kwiatek: jesteś nieliczną osobą której się podobają 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
03 czerwca 2011 20:12
Cassie a mi się oczęta twojego rumaka podobają 😉 Widać w nich temperament 😉
asds   Life goes on...
03 czerwca 2011 20:57
Stary typ to jest TEN właściwy mniam mniam typ 🙂










Mój aparat przy galopie umiera ;/








I po robocie i kąpieli 🙂





Dorzucam  filmik z kłusującym chłopakiem luzem na padoku 🙂

asds, czemu Twój chłopak ma taki skąpy ogon? Na padoku rusza się fajnie  🙂

Pozdrawiamy 😉
asds   Life goes on...
03 czerwca 2011 22:10
Niestety...nie rośnie mu 🙁
AMIRA =) 2 lata
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 czerwca 2011 05:15
asds obłędny jest! Więcej, więcej Grubego!!! Ja żądam!  😜 A na padoczku rusza się identycznie jak moja. Jak się odwrócił to myślałam, że to moja betoniara biega  😎

aliasa ładna, po czym?
Cassie   Kanalia niepospolita :)
04 czerwca 2011 09:30
Dołączam się do kolorwiatru więcej grubego 😀
to i ja się dołączam do prośby pt "więcej grubego" i dorzucę, że poproszę filmiki 🙂

I mam do was pytanie jak jest z chęcią do pracy pod siodłem u waszych kluseczek?
Co prawda ja z moim młodym tylko na lonży póki co biegam ale to raczej ja z tej zabawy wychodzę spepłana a on wręcz przeciwnie, dlatego też pomału rozglądam się za jakimś dostawcą granatów bo może one wzmogą w nim chęć do ruchu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2011 11:41
"moje" półśląskie jest leniwe i nie chce mu się latać, ale nie dziwię się - upały są okropne, a dopiero maj się skończył  👀

też chcę więcej grubego, bo jest prześliczny !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się